şimdi korkuyorum çok yüksek

iyi dilekleriniz için teşekkür edeim ama be artık. kafaya takmıycam. sadece eşim için üzülüuorum o çok üzülüyor bişey olunca. ama kısmet allahım hayırlısını versin:Saruboceq:

hayırlısı olsun canım inşallah ikizdir ve inşallah 9 ay sonra eli kolu dolu bi hatun olursun :)

hayırlısıyla tabii

inşallah ikizdir pincim. sen içini ferah tut, kötü düşünme. 9 ay sonra iki kolunda da birer bebe olur inşallaaaah

kızlar dış gebelikmiş. c.tesi acilll ameliyata alındım. tüplerim patlamak üzereynişmafoldumben

ahhhh canım çok çok çok geçmiş olsun. neyse ki zamanında fark edilmiş de tüpünü kaybetmemişsin, Allah korusun çok büyük tehlike atlatmışsın. her işte bir hayır vardır. inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalıp, bebeğini sağlıkla kucağına almak nasip olur. :1hug:

aaaaaaa inanmıyorum yaaaaaaa saglık olsun bitanemmm ilk hamilelikle alakası yok dimii .sen nasılsın şimdi iyimisin agrın sancın varmı kıyamam sana gecmiş olsun bitanem

çok geçmiş olsun canım inan çok üzüldüm ve çok şaşırdım.. dilerim bu son olur ve bir dahaki gebeliğinde bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.. ve herhengi bi hasar bırakmadan tedavi edilmenede çok sevindim

Canım çok üzüldüm çok geçmiş olsun gerçekten büyük bir tehlike atlatmışsın şanslısın ki tüplerine birşey olmamış. Nasılsın şimdi? Ne olursa olsun pozitif olmak lazım canım buna da şükretmek lazım daha kötüsü de olabilirdi. Umarım bir daha böyle birşey yaşamaz en kısa zamanda tekrar hamile kalıp bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

canım çok geçmiş olsun Şükürler olsun ki vaktinde gitmişsin....Tekrar sağlıklı bebişler nasip olur inşallah

sen sağlığını kaybetme yeter ki dua ve sabırla yardım iste canım çok geçmiş olsun

pinkayacım çok geçmiş olsun, ne denir böyle bir durumda şaşırdım, Allahtan verilmiş sadakan varmış tüplerini kaybetmeden farkedilmiş, Rabbim acil şifalar versin sana. :KK43:

canım çok geçmiş olsun.Allah sana sabır versin.canım benim iyi ki daha geç olmadan farkedilmiş.Allah'ım en kısa sürede sağlığına kavuştursun bitanem.

ya ben tatilden yeni döndüm.bugün hep böyle olaylarla başladım haftaya.

ayyyy bitanem benim ya çok çok geçmiş olsun Allahtan tüplerine bir zarar, hasar gelmemiş.
inşallah senden iyi haberler alıcam artık onun zamanı geldi çünkü.....
biraz zaman geçsin dinlen toparlan, sevinçli haberlerini burdan paylaşıcaz beraberce:Saruboceq: hiç merak etme artık güzel haberlerin sırası.
inşallah şu an saglıgın yerindedir.agrın sancın yoktur.
kendine çok iyi bak bol bol dinlen moralini yüksek tut canım.:teselli::teselli::1hug:

Canım çok geçmiş olsun bundan sonra ki hamileliklerinde çok takipli olman lazım tekrarlama riski var kendine dikkat et.

hepinize çok tşk ederim. yatıyorum bilg. zor yzıyorum. toparlanıım gelicem aranıza

X