SİLİKONLARIM KÜÇÜK GÖRÜNÜYOR

acınızı öfke olarak tanımadığınız bilmediğiniz hayatlara yüklemeye çalışmanızı deprem psikolojinize veriyorum. Ama psikoloji sayfalarını okumanızı öneririrm çünkü bu şekilde devam ederseniz travmanız kalacak. Kimin neye nasıl üzüldüğünü ne yaptığını nasıl faydalı olduğunu psikolojsini nasıl yönettiğini bilemezsiniz . Depremi ben yapmadım depremi yaşayanlara da bir saygısızlık yapmadım. neden niye bu konuyu açtığımı açıklamak gibi bir durumum da yok bu konunun altında bunlara devam etmezsek sevinirim.

Depreme bizden daha cok üzülen insan olarak burda memesi hakkında sıkıntısı bahseden insanın konusunu okumakla y
depremde meme konusu açan kişiye kızıyor ama kendisi bu platformda ne yapıyor acaba. Tamam burda yardım kampanyasıda toplanıyor ama keske meme konularını okumakla kendisini yormasa keşke.

Halay cekmeye geldim ! Sövdürmeyin beni su acili gunumde tum yakinlarimi kaybettim ben.Burda paylasimlar yapiyorum.Dua topiclerine giriyorum.Bilgiler iletisimler yapiyoruz diger insanlarla. Baska hicbise konuya dahil olmadim.Direkt estetikle alakali bir konu nasil acilir diye girdim. Gidin sevisin ne haliniz varsa gorun.Sevisrken ustunuze betonlar yikilirsa birgun eger memelerinize bakarsiniz. !

Bu sekilde devam edersiniz travmaniz kalacak derkene?
Bacim allah askina söyle tv ye bakiyormusun? Bu felaket travma olmayacak seklindemi allah askina insanlar uyumaya korkuyor bi arkadas yazdi nöbetlese uyuyoruz diye. Sence travmali kalmamak gibi bisey söz konusu olurmu? Herkes travmali malesef.

Insanlar cok üzgün
Oksijensizsu yorumlarina baktin mi kadin perisan halde. Acisi cok büyük nolur piskolijik sayfalara bak falan demeyin ya.

Kız sen ne diyon ya? Ne travması ne psikolojisi sayfası. İnsanlar şu an acının en dibini yaşıyor. Cehennemi yaşıyor. Geçse de travması kalsa kalsa keşke.

asla anlamayacaklar çabalama ben biraktim.Milli yas varmis bunlara ne yardim gondermisler yeter.Sevismeye devam.

kimseye bir zararı/saygısızlığı olmayan ucu size dokunmayan arkaplanını hiç bilmediğiniz bir konuya verdiğiniz bu aşırı ve çarpıtıcı suçlayıcı tepkilere anlam veremiyorum ama sizleri rahatıyorsa buyrun devam edin. Ben polemiğe girmeyeceğim esas gereksiz olan bu çünkü

ELMAVETURTA seni bayağıdır biliyorum ameliyat olma hastalığına yakalanmadın inş. Kaç sefer ameliyat oldun
Merhaba, yok canım benim ya ameliyat olma hastalığına tutulmadım ( inşallah) ben tüp mide ile kilo verdim ya, o yüzden epey deri oldu, çok yağ kaybettim, bazıları ameliyatın hatalı oldu, bu son inşallah, artık çok yoruldum, hem maddi hem manevi hem fiziksel olarak.
Önce Dr Fatih Erol'un ameliyatları tüp mide, safra kesesi,
Sonra Dr Nihat Kaya'nın burun ve gıdı (Dr Cengizhan ekizceli ile girmişti) beraber,
Dr Murat sarıcı ilk meme dikleştirme silikonlu ve kol germe beraber ( bu hatalı olmuştu, ilk murat sarıcı'nın yaptığı),
sonra Dr Serdar Altun 'a yaptırdıklarım, 360 karın germe, bacak/uyluk germe, kol germe,
en son orta yüz ve boyun germe SMAS yöntemi ile meme büyütme, silikonu cebe oturtma ve ilk doktorun hatalarını tamir etmesi.
şimdilik bu kadar, artık başka istemiyorum, bunda da şakaklarım çok şiş, insin burada bırakacağım.
hepsi derinin sarkması ile ilgili ameliyatlar.

Şu an üzerinden 1,5 ay geçti memnun musunuz? Boyutundan, tekrar çok geçmiş olsun

Hayır boyutu değil şekli hiç düzelmedi. Zaten ameliyatta problem var sıkıntım bütük yani muhtemel ikinci ameyat

Sanırım iki katman gibi duruyor bant takarsanız belki etkisi olur. Başka yerlere sorup moral bozmayın kendi Dr unuzla çözüm aramayın derim. Aynı Dr unuz ne dedi? Tekrar ameliyat dedi mi?

Sanırım iki katman gibi duruyor bant takarsanız belki etkisi olur. Başka yerlere sorup moral bozmayın kendi Dr unuzla çözüm aramayın derim. Aynı Dr unuz ne dedi? Tekrar ameliyat dedi mi?
İki karman gibi değil. Doktor bekleyeceğiz inecek diyor

asla anlamayacaklar çabalama ben biraktim.Milli yas varmis bunlara ne yardim gondermisler yeter.Sevismeye devam.
ben şunu merak ettim ya siz ne ararken buradaki meme büyütme başlığındaki topiclere geldiniz? ne işiniz var burda madem kahroldunuz sizin için her şey bitti ne yapıyorusnuz? hayat yaşayanlar için devam ediyor hanımefendi sizi de şikatey ettim burda insnları yargılama hakkını size kim veriyor? siz kim oluyorsunuz. sevişmek yasak mı oluyor yani ya da insanlar aynı anda hem depreme üzülüp hem de süregelen problemleri ile ilgili burda konuşamayacak mı? bu platform hayır platformu değil insanlar amma sağlık amma estetik farketmiyor genellikle deneyimlerini paylaşıyor burda. hem esteik amliyatlar durdurulurdu sizin bakış açınızla, ben planlanan hiçbir oprerasyonun iptal edildiğini görmedim. bunda bir sorun olsaydı milli yas geçene kadar estetik operasyonların durdurulması kararı alınırdı. şunu size net söyleyeyim derdinizi herkes anladı hiç merak etmeyin derdiniz deprem ya da depremzedeler dedğil derdiniz sizden farklı hayat görüşü olan insanları dövmek üzüm yemek değil, esas siz bunun için utanın burdaki indsanları aşağılamak için yaşadığımız felaketi kullanmışsınız.

Kes be sesini !! Hicbisey aramama gerek yok. Direkt ana akışa düsüyor. Depremin daha ilk gunleri oldugu icin ana akista boyle bir baslik ne icin var diye girdim.Yasadigimiz felaketi kullanmaya gerek yok senin gibi kendini bilmez hadsizler disinda herkes felaketi icinde yasadi zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…