Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Silikona mı karar vermeliyim??

offoff

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2010
569
6
kızlar o kadar bunaldım ki!! göğüssüz dolaşmaktan psikolojim bozuldu.. yatarken bile utancımdan sütyen takıyorum :KK43::KK43: nasıl evelnicem ben ya!!! silikon yaptrmak istiyorum ama günah diye onu da yaptımak pek içimden gelmiyo npıcam bennnn :KK43::KK43::KK43::KK5::KK5::KK5: :KK5::KK5::KK5::KK5:

kızlar o kadar bunaldım ki!! göğüssüz dolaşmaktan psikolojim bozuldu.. yatarken bile utancımdan sütyen takıyorum :KK43::KK43: nasıl evelnicem ben ya!!! silikon yaptrmak istiyorum ama günah diye onu da yaptımak pek içimden gelmiyo npıcam bennnn :KK43::KK43::KK43::KK5::KK5::KK5: :KK5::KK5::KK5::KK5:

bende senin gibiyim yatınca dümdüz zaten sırt üstü:KK1: bende bi ara çok düşünüdüm ama günah diye vazgeçtim , gönül isterdi normal boyutta göğüslerim olsun ama şimdilik kısmet değilmiş yazın bişiler denicem bakalım , bizi seven de çıkar elbet takmamaya çalış ya taktıkça daha kötü oluyolar çünkü, sev onları :KK1:

Canım benim çok yakın arkdasımda senin durumundaydı.Kafasına takmaktan pskolojisi bozuldu denıze havuza bile giremiyordu.Çalıstı para biriktirdi ve silikon taktırdı şuanda çok mutlu ve kendine güveni geldı.Ama doktor amelıyat olmadan önce hislerinin azalacgını cinsel ilişki sırasında gögüslerini fazla hissedemeyeciğini söylemıstı..Karar vermek zor ama bende oyle olsaydım yaptırırdım sanırım bilemiyorum.:2::2::2:

offf offffff çok kararsızım günah olmadığını bilsem hisi falan düşünmicem :KK43::KK43:

Tatlım ben sana bi tarif verecem onu uygula 21 gün yapıcaksın ama fazla değil.

200gr Hayıt tohumu ve 1 paket hayıt yaprağı al.

1 tatlı kaşığı hayıt tohumu ve yaprağımı 1 bardak kaynamış suya dök. 5 dk demle. Süz ve ılıyınca iç. 1 bardak sabah, 1 bardak akşam içeceksin bundan.

Ve bu 21 gün içinde her yedi günde 2 kere Çemen tozu, 1 çay kaşığı zeytin yaşı ve hazırladığın hayıt çayından macun kıvamında maske hazırla. Gece yatmadan önce göğüs bölgene sür ve streç filmle sar. Sabah uyanınca ılık suyla yıka.

Bu süreç içinde 5 cm büyüme oldu bende. Ve tekrar küçülme de olmadı. Bilgine canım.

Sende de aynı sonucu verir inşallah.

Tatlım ben sana bi tarif verecem onu uygula 21 gün yapıcaksın ama fazla değil.

200gr Hayıt tohumu ve 1 paket hayıt yaprağı al.

1 tatlı kaşığı hayıt tohumu ve yaprağımı 1 bardak kaynamış suya dök. 5 dk demle. Süz ve ılıyınca iç. 1 bardak sabah, 1 bardak akşam içeceksin bundan.

Ve bu 21 gün içinde her yedi günde 2 kere Çemen tozu, 1 çay kaşığı zeytin yaşı ve hazırladığın hayıt çayından macun kıvamında maske hazırla. Gece yatmadan önce göğüs bölgene sür ve streç filmle sar. Sabah uyanınca ılık suyla yıka.

Bu süreç içinde 5 cm büyüme oldu bende. Ve tekrar küçülme de olmadı. Bilgine canım.

Sende de aynı sonucu verir inşallah.

cnm benm yaa... tmm denicem ama ben bi çok bitkisel şeyler denedim :KK43:( son kez de bunu denicem cnm ama şuan finallerim var 15 gün sonra anca başlarım galba sonucumu bildiririm sana tatlım inşallah bende de etkili olur

canım merhaba ilk olarak kafana takmamaya calıs benim gögüslerim normal ebatta ama sag gögsüm sol olana nazaran daha ufak . hani normalde zaten öyle olur diyorlar ya bende o fark fazla ne cok sinirim bozuluyordu bir ara.hatta arkadaslarm vs de söylemişti senn gögsün kücük mü ne diye cok morelim bozulmustu ne destekleyiciler kullandım anlatamam sana ama normal görüntü gene istedigim gibi olmadı ve takıntı halini almıstı bu bende en son koydum kafama ben dedim gitcem dr silikon taktırcam yarın öbür gün evlencem biri kücük biri büyük ondan rahatsız olurum ben evlencem etcem özgüvenim yok diye. neyse gittim dr 22 yasında doktor inceledi tahlil yaptı sende birsey yok simetri bozuklugu farkı biraz daha bariz ama türkiyede 5 kadından 1i senin gibi dedi.ayrıca bıcak altına yatmak o kadar cazip birsey de degil dedi. düsün kimi dr para almak icin tamam yapalım der .adam acık acık anlattı bana her yıl kontrole gelmen gerekecek ve orasını sen hissedemiceksin kendi tenin gibi dedi. ayrıca bekarsın dedi. eger ki hala düsünürsen ilerde evlendikten sonra yaptır dedi.

veeeeeee iyi ki o dr karsıma cıkmış.. halime binlerce kez sükrettim cıktım hastaneden. suan ne destekleyici koyuyom ne bisi belli olursa olsun aradaki fark umrum degil. beni seven böyle sevsin .ben o takıntımı attım inan cok mutluyum. düsün ya kanserolsan yada ciddi bir rahatsızlık Allah korusun yaradan böyle yaratmıs. vardır bir hayır sükretmek lazım.
suan sözlüyüm seneye evlencem ama dogal kür vermiş arkadaslar o gögsüme ondan uygulucam olursa olur olmazsa umrum degil. ilk dert ediyodm esim olacak kisi sorun eder mi diye sonra düsündüm kimin kusuru yok ki. Allah vergisi bişi bu sonucta. takma sende Allah baska dertler vermesin baska seylerle imtahan etmesin bizleri :nazar:

canım merhaba ilk olarak kafana takmamaya calıs benim gögüslerim normal ebatta ama sag gögsüm sol olana nazaran daha ufak . hani normalde zaten öyle olur diyorlar ya bende o fark fazla ne cok sinirim bozuluyordu bir ara.hatta arkadaslarm vs de söylemişti senn gögsün kücük mü ne diye cok morelim bozulmustu ne destekleyiciler kullandım anlatamam sana ama normal görüntü gene istedigim gibi olmadı ve takıntı halini almıstı bu bende en son koydum kafama ben dedim gitcem dr silikon taktırcam yarın öbür gün evlencem biri kücük biri büyük ondan rahatsız olurum ben evlencem etcem özgüvenim yok diye. neyse gittim dr 22 yasında doktor inceledi tahlil yaptı sende birsey yok simetri bozuklugu farkı biraz daha bariz ama türkiyede 5 kadından 1i senin gibi dedi.ayrıca bıcak altına yatmak o kadar cazip birsey de degil dedi. düsün kimi dr para almak icin tamam yapalım der .adam acık acık anlattı bana her yıl kontrole gelmen gerekecek ve orasını sen hissedemiceksin kendi tenin gibi dedi. ayrıca bekarsın dedi. eger ki hala düsünürsen ilerde evlendikten sonra yaptır dedi.

veeeeeee iyi ki o dr karsıma cıkmış.. halime binlerce kez sükrettim cıktım hastaneden. suan ne destekleyici koyuyom ne bisi belli olursa olsun aradaki fark umrum degil. beni seven böyle sevsin .ben o takıntımı attım inan cok mutluyum. düsün ya kanserolsan yada ciddi bir rahatsızlık Allah korusun yaradan böyle yaratmıs. vardır bir hayır sükretmek lazım.
suan sözlüyüm seneye evlencem ama dogal kür vermiş arkadaslar o gögsüme ondan uygulucam olursa olur olmazsa umrum degil. ilk dert ediyodm esim olacak kisi sorun eder mi diye sonra düsündüm kimin kusuru yok ki. Allah vergisi bişi bu sonucta. takma sende Allah baska dertler vermesin baska seylerle imtahan etmesin bizleri :nazar:

ayyy bitanem benm ne güzel açıklamışsın ... galiba haklısınız silikon çok da mantık işi değil ya hayatım boyunca vücudumda sert şeyler olcak :// şuan kesin kararlıyım finallerim bitsin hemen doğal yöntemlere devam edicem .derdi veren Rabbim devasını da verir inşallah... saol tatlım çok rahatladım gerçekten :KK34: :KK34: :KK34:

çok güzel mesajlar yazılmış kızlar valla helal olsun size. Zaten uyguladığımız maske, kür, çay vb. bitkisel tedavilerin işe yarayabilmesi için pozitif olmamız lazım. Negatif düşünceleri zihninizden uzaklaştırın. Herşey inanmakla başlar. Kendinizi hep sevin, beğenin. (ben dönyanın en gözel garısıyam :KK9:) Bir bakışınız, bir gülüşünüz, ahlakınız, terbiyeniz sizi sevdirir. Göğüs ölçünüz değil bunu unutmayın güzeller :KK66:

benim göğüslerimde anneminkilere çekmiş minnacıklar hatta yok denecek kadar küçükler.70, beden sütyen bile büyük geliyor.ama kız kardeşiminkilerin maşallahı var kıskanıom valla seni dşom amannnn ablaaa diyo :))) ben evliyim ve eşim içinde hiç problem değil arada sırada dalga gecio ama kafaya takılcak bişi değil tatlım.

çok güzel mesajlar yazılmış kızlar valla helal olsun size. Zaten uyguladığımız maske, kür, çay vb. bitkisel tedavilerin işe yarayabilmesi için pozitif olmamız lazım. Negatif düşünceleri zihninizden uzaklaştırın. Herşey inanmakla başlar. Kendinizi hep sevin, beğenin. (ben dönyanın en gözel garısıyam :KK9:) Bir bakışınız, bir gülüşünüz, ahlakınız, terbiyeniz sizi sevdirir. Göğüs ölçünüz değil bunu unutmayın güzeller :KK66:

ooooooooo harikasın bebişim yaa :):) bu bakış açısını da yakaladık mı kimse durduramaz bizi :):) finallerim bitsin çabucak veeeeeeee açılınnnnnnnnnnn ben de geliyorum dönüşüm muhteşem olucak :KK70::KK70:

benim göğüslerimde anneminkilere çekmiş minnacıklar hatta yok denecek kadar küçükler.70, beden sütyen bile büyük geliyor.ama kız kardeşiminkilerin maşallahı var kıskanıom valla seni dşom amannnn ablaaa diyo :))) ben evliyim ve eşim içinde hiç problem değil arada sırada dalga gecio ama kafaya takılcak bişi değil tatlım.

tatlım evlenince büyür diolar yalan mıymış:KK43::KK43:

kizlar dert ediginiz seye bakin rabbim baska dert vermesin..hic kafaya takmayin sizi seven minik goguslerle sevsinn...buyuk goguslerde kucuk gogus istiyor.. buna ne diyceksinnz..evlenirsenz hic umrunuzda olmaycakk psikolojinizi bozmayin hayata neler var sukur edelim halimize

walla kızlar benim de dümdüz göğüslerim... en büyük hayalim bir çatala sahip olmak...o kadar özeniyorum ki... tatile gittiğimizde hep kadınlara bakıyorum onlara bikini o kadar güzel yakışıyo ki:KK43:( ben destekli süngerli bikini giyiyiorum çok komik görünüyo çakma olduğu bin metre öteden beri çünkü göğüslerin ortası dümdüz oluyo bikinide :KK43:( ben de sizler gibi ileride eşim erkek arkadaşım problem eder mi die düşünüp üzülüyordum ama inanın sevgiliniz size gerçekten aşıksa hiç te problem etmiyo...sizi her türlü çok seksi bulabiliyo... erkek arkadaşım sayesinde ben bu göğüs kompleksimi yendim... ama kızlar bir dip not: erkekler yüzde 95 i büyük göğüs seviyor...büyük göreceli bir kavram çok büyük bıldır bıldır değil ama en azından dolgulu olacak çatal olacak falan :KK43:(

Kızlar benim anneminde bekarken hiç yokmuş göğüsleri. Ama gitgide büyümüş. Şimdi 90 penye giyiniyor :KK9: Bizimkiler de öyle olur inşallah.

Benim ki idare eder. Ölçü olarak çok küçük değiller. Ama boyuma göre ufak duruyolar. Ben her haliyle seviyom onları, onlar benim parçam. :KK54:

X