Silikon Ameliyatı Küçük Protez ve Dekolte Sorunu

Arkadaşlar benim yorumum mu doğru değil ? Benim yorumum elbette doğru. Göğüs kafesimde dar filan değil. Ben yıllar önce silikon taktırmıştım. Hiç bir düzeltme yapılmadan direkt silikonu tıkmıştı. Çok gençtim 27 yaşındaydım. Bilgisizdim. Önce ödem vardı beğenmiştim. Memelerim yapı olarak ayrıktı. Biri sağa biri sola bakıyordu. Ödem inince görüntüden nefret ettim. 1 yıl sonra başka bir doktora silikonları çıkartırdım ve memelerimi ortaya çekmesini istedim. Silikonlar çıkartıldı memeler ortaya çekildi küçük ama muhteşem memelerim oldu. Yani yapısal deyipte düzeltilmemesi diye bir şey söz konusu değilmiş. Ama yıllar sonra meme kanserine yakalandım ve memeler boşaltılıp 325 cc silikon çift taraflı takıldı. Önceden memeler ortaya çekildiği için şimdi görüntüsü çok güzel. Sevgili kızlar , küçük şeyleri dert etmeyin. Mükemmeli aramayın. Ama çok kafaya takıyorsanız elbette önce memelerde düzeltme şart. Silikon işin en kolay yani. Çoğu dr düzeltme yerine direkt silikon koyuyor. Bu çok yanlış.
Merhaba ben de dün ameliyat oldum ve göğüslerim çok ayrık, çok üzgünüm. Bu kadar acı çektim istemediğim bir görüntü için. Siz hangi doktora göğüslerinizi düzelttirdiniz?

Selam kızlar, ameliyat olalı 1 sene oldu.
Son zamanlarda beni rahatsız eden bir durum var. Sırtüstü yatarken silikonlar yanlara kayıyor. Koltuklarındalar neredeyse. Beni korkutan bir durum açıkçası. Sanırım yine yapıyla ve ceple alakalı bir durum ama yine de sorayım size de. Bu durumda olan var mı?

Açıkçası küçük büyük muhabbeti dönmedi bizde, ölçülerimi aldıktan sonra şu boyut olacak dediğinde olması gerekenin bu olduğunu düşündüm ve ona güvendim. Araştırdığımda kimisinin vücuduna büyük geldiği için komplikasyonlar geliştiğini görüyorum. Fakat dekolte kısmının protez büyüklüğüyle alakası var mı onu merak ediyorum bu aşamada ne yapabileceğimi bilmiyorum.
bakın bana da 300 350 sana ideal dedi ben 400 olsun dedim ama pişmanım eşimi yenemedim yani ben 500 550 aeası istiyordum bir meme aile içi huzurumuzu bozdu isteme isteme 400 yaptırdım mutlu değilim 25 gün falan olmuş 6.aydan sonra ameliyat olmayı düşünüyorum

X