Silik çizgiyi gören varmı ? Acaba hamilemiyim içim içimi yiyor 😖

saripapatyaaaalar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2024
14
1
28
Merhabalar ben Dilan yeni üye oldum arkadaşlar bişey sorucam ben geçen ay aşılama tedavisi oldum yanliz başarısız oldu malesef 😖
Ve fitil kullanıyordum hemen bıraktığım gibi 2 ‘ ci gün adet oldum normal bir seyreltide oldu 4 gün sürdü ve bitti 9 Haziran adet olduğum gün ve sonrasında eşimle zaten karar almıştık tüp bebek için biraz birikim yapıp öyle tedaviye devam edecektik ve bayram tatilinde eşimle Fethiye’ye gittik yumurtlama zamanım orada gerçekleşti bayram bitti son gün eve geldiğimde test vardı kaset test bende öylesine bir yapayım dedim yaptım bişey çıkmadı dedim kenara koydum dışarı çıktım 2.3 saat sonra eve geldiğimde ikinci çizgiyi gördüm hayal mayal yüklemesini yapıyorum yorumlarsanız çok sevinirim çok erken biliyorum ama böyle durum yaşayıp hamile kalan varmı acaba 🫶

Eklentiler

• IMG_6405.jpeg
    IMG_6405.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG_6395.jpeg
    IMG_6395.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 93
  • IMG_6408.jpeg
    IMG_6408.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 96
Merhabalar ben Dilan yeni üye oldum arkadaşlar bişey sorucam ben geçen ay aşılama tedavisi oldum yanliz başarısız oldu malesef 😖
Ve fitil kullanıyordum hemen bıraktığım gibi 2 ‘ ci gün adet oldum normal bir seyreltide oldu 4 gün sürdü ve bitti 9 Haziran adet olduğum gün ve sonrasında eşimle zaten karar almıştık tüp bebek için biraz birikim yapıp öyle tedaviye devam edecektik ve bayram tatilinde eşimle Fethiye’ye gittik yumurtlama zamanım orada gerçekleşti bayram bitti son gün eve geldiğimde test vardı kaset test bende öylesine bir yapayım dedim yaptım bişey çıkmadı dedim kenara koydum dışarı çıktım 2.3 saat sonra eve geldiğimde ikinci çizgiyi gördüm hayal mayal yüklemesini yapıyorum yorumlarsanız çok sevinirim çok erken biliyorum ama böyle durum yaşayıp hamile kalan varmı acaba 🫶
Bende böyle çok karşılaştım yarına tekrarla hemen çıkarsa var demektir

Silik çizgi mi kuruma çizgisi mi emin olamadım ben açıkçası. Erken gebelik testleri daha hassas onlarla yapın bence kaset testten anlaşılmıyor.

Cok hafif silik gorunuyor gibi belli belirsiz inşallah istiyorsan pozitiftir erken gebelik testi yapsana birtane

Erken gebelik testide yaptım o mor olanlardan ondada böyle silik çıktı çok silik ama emin olamadım bu kadar erken çıkması beni şaşırttı adetlikten hamile kalmam gerekiyor o zaman yada hemen adetten çıkar çıkmaz kalmış olmam gerek ki böyle çıksın çok kararsızım elim ayağım titriyor 🤦🏽‍♀️

bu testden hep yaptim 8 gun boyunca silik cikti cok sevindim tüp bebek yaptırmıştım ama test de cikmadi insallah sende cikar

bu testden hep yaptim 8 gun boyunca silik cikti cok sevindim tüp bebek yaptırmıştım ama test de cikmadi insallah sende cikar
Bu test yapan firmaları şikayet etmek lazım o zaman bu ne saçmalık ümitlendiriyorlar insanları bende birkaç ayrı testte denedim hepsi aynı çıktı ama bari bir iki tanesi bozuk olsun seri üretimde hatalar var ama umursamıyorlar o zaman ucuzda değil valla bazı yerler 40 ₺ satıyor en ucuzu suan 25₺ bulmustum ve kac tane yaptım net çizgi belirse ona göre gidip kan tahlili yaptırcam diyorum yine aynı çizgi çıkınca yok heralde diyorum oturyorum yapıyım 😖🤦🏽‍♀️

Iliskinin ustunden ne kadar zaman gecti? Adetinize ne kadar var ? Genelde yumurtlamadan 16-17 gun sonra varsa cikiyor cok acele etmeyin bakalim bi bekleyin adetiniz gecerse tekrar yaparsiniz. Ya da adete 4/5 gun kala erken testler den yapin. Boyle kendinizi yipratmayin.

Bugün yaptım erken gebelik testi 6 gün öncesine kadar cıkarandan ama niye böyle oldu testmi bozuk acaba 😖

Eklentiler

• B6D97C07-0038-4A97-95B0-A617C7E60355.jpeg
    B6D97C07-0038-4A97-95B0-A617C7E60355.jpeg
    78,6 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_6522.jpeg
    IMG_6522.jpeg
    120,3 KB · Görüntüleme: 43
2-3 saat sonra olan silik çizgi doğru bilgi vermiyor diye biliyorum. İlk 3-4 dk içinde görüyorsunuz silik çizgiyi tamam ama diğeri kuruyunca cıkıyoe bence. Ben hamileyken belli belirsiz sadece benim anladığım bir cizgi cıkmıştı ama hemen cıktı testi yapınca daha sonra. Bu sene tekrar test yaptım ama eskisi gibi silik çizgi çıkmadı hemen kuruyunca cıktı hamile değilmişim zaten onda da .

2-3 saat sonra olan silik çizgi doğru bilgi vermiyor diye biliyorum. İlk 3-4 dk içinde görüyorsunuz silik çizgiyi tamam ama diğeri kuruyunca cıkıyoe bence. Ben hamileyken belli belirsiz sadece benim anladığım bir cizgi cıkmıştı ama hemen cıktı testi yapınca daha sonra. Bu sene tekrar test yaptım ama eskisi gibi silik çizgi çıkmadı hemen kuruyunca cıktı hamile değilmişim zaten onda da .
Bugün yaptığım test direk ikinci çizgi çıktı ama böyle bozuk gibi geldi en iyisi kan testi 😖

X