Silik cizgi

eger 1 hafta ıcınde adet olmazsanız tekrar test yapın bosuna bence erken gebelık testı almayın o reglden 6 gun onceyı gosteren test ve gereksız pahalı 10 tl lık kaset kestlerden alın onlar ısınızı gorcektır

ben ılk gebelıgımı testle ogrenmıstım 10 tl lık kaset testler 2. çizgiyi gösteriyoken erken gebelık testı gostermıyodu adetım 5 gun gecıkınce gormustum çok sılık sekılde

ben ılk gebelıgımı testle ogrenmıstım 10 tl lık kaset testler 2. çizgiyi gösteriyoken erken gebelık testı gostermıyodu adetım 5 gun gecıkınce gormustum çok sılık sekılde
Ne kadar yanıltıcı bu testler kafayı yedirtecekler kaç kez oyle yalancı pozitif gördüm kaset testle hemde baya koyu çizgiyle

bence napın bılıyomusunuz 1 hafta adet olmak ıcın kendınıze zaman tanıyın olmazsanız gıdın kan verın testlerle ugrasmayın kaset test 1 tane degıl aynı anda 2 tane yapın ıkısıde aynıysa sorun yoktur bence

Hemen cıktı yanındaki cizgiyle
Canım adet olmazsan adet geçikmesi 3 gün yap bakalm koyulasacak mı çizgi zaten koyulaşmaya başlarsa beta yükseliyordur kimyasal değildir ben öle yapmıştım herşey gönlünce olsun
Bat a kaç gün varken yaptınız ? Evet bende görüyorum tebrik ederim🥰
Canım konu sahıbıne attım ben örnek olarak ben şuan 11 haftalık hamileyim 😇

Canım adet olmazsan adet geçikmesi 3 gün yap bakalm koyulasacak mı çizgi zaten koyulaşmaya başlarsa beta yükseliyordur kimyasal değildir ben öle yapmıştım herşey gönlünce olsun

Aa ben yeni zannettim🙈 olsun yinede çoook tebrik ederim.🥰🙏🏼

Hemen cıktı yanındaki cizgiyle
Bat a kaç gün varken yaptınız ? Evet bende görüyorum tebrik ederim🥰
Canım konu sahıbıne attım ben örnek olarak ben şuan 11 haftalık hamileyim
Aa ben yeni zannettim🙈 olsun yinede çoook tebrik ederim.🥰🙏🏼
Çok teşekkürler canım 🥰🥰🌼

X