Silik çizgi adete 4 gün kala

Benim de karnımda çok şey var Böyle ağrı gaz sıkışıyor karın şişkinliğim var kasık ağrım var belim çok ağrıyor Dün test yaptırdım kan testi Adetime 5 gün var Beta değerim 0.6 idi acaba yükselir mi bir haftada yumurtlama dönemlerinde çok dikkat ederek ilişkiye girdim ya hesapta bir gebelik inşallah hamileyimdir Sizce Hamile miyim kızlar
İhtimal olabilir rabbim en kisa zamanda isteyen herkese nasip etsin

Bende verdım kan 3 gıbı çıkacak sonuç inş güzel haberler alırım az önce iki tane gebelık testi yaptım silik çıktı çok sılıkte değil ama bakalım kanda nasıl çıkacak

Bende verdım kan 3 gıbı çıkacak sonuç inş güzel haberler alırım az önce iki tane gebelık testi yaptım silik çıktı çok sılıkte değil ama bakalım kanda nasıl çıkacak

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    184,4 KB · Görüntüleme: 226
Gecıkme yok kuzum 2 gün var regl
Kızlar reglime daha 4 gün var İki kere idrar testi yaptım silik çizgi çıkıyor İkisinde de öncekini 3 gün önce yaptım ikinciyi de bugün yaptım Yine silik çizgi çıkıyor Bir hafta sonra kan testi ver dedi ama ben dayanamayıp bir daha test yaptırdım

Kızlar reglime daha 4 gün var İki kere idrar testi yaptım silik çizgi çıkıyor İkisinde de öncekini 3 gün önce yaptım ikinciyi de bugün yaptım Yine silik çizgi çıkıyor Bir hafta sonra kan testi ver dedi ama ben dayanamayıp bir daha test yaptırdım
Ben gıttım doktora 4 buçuk haftalık hamilesin dedi haftaya perşembe gene kontrole gel dedi banada sende durumlar ne

X