Silik çizgi adete 4 gün kala

Ve Bak benim İşin enteresan tarafı bir sürü idrar testi yaptırdım hepsi negatif çıktı kan testi verdiğim günden önceki gün teslim ikincisi silik çıktı kan testinde de 0.6 çıktı
Çok yenı demekki şey yapsana Happy Mom diye uygulama var ben indirdim silik cızgı çıkınca som adet tarıhımın başlangıcını girince kaç haftalık olduğunu dıyor benımkı mesela 3 hafta 4 gün dıyor ilk gebelıgımde de kullandım o uygulamayı güzel hesaplıyor

Bilemezsin ki ya tutunamazsa uyuyamıyorum şu an ağrıdan çok gaz var karnımda çok şişkinlik var Belimin ağrısı zaten demiyorum yani kasığımın ağrısını unuttum Belimin ağrısından Yarın test vereceğim diye uyuyamıyorsun da değil mi
Evet bende heyecandan uyuyamıyorum daha günüme bugün dahıl ıkı gün var

Ben de 2-3 gün bekleyeyim de Adetim 2 gün kala tekrardan bir kan testi vereyim değerim yükselmiş mi Bir bakalım

Yükselme ihtimali Senin tutunma ihtimaline bağlı dedi Eğer tutunma varsa oluyor değerin kaçtı peki
Değerim 0.100 ama kaç test yaptım hep silik gördün en son böyle gördüm gidip kan verdim yarin da doktora gidcem bakalım hayırlısı olsun herseyin inşallah bebisleniz sizinledir

Eklentiler

• 1000036957.jpg
    1000036957.jpg
    63,9 KB · Görüntüleme: 113
X