Silik çizgi adete 4 gün kala

Benimde oyle oldu hemen silik cizgi olustu ama kanda 0 cikti belkide cok yenidir
Benim de karnımda çok şey var Böyle ağrı gaz sıkışıyor karın şişkinliğim var kasık ağrım var belim çok ağrıyor Dün test yaptırdım kan testi Adetime 5 gün var Beta değerim 0.6 idi acaba yükselir mi bir haftada yumurtlama dönemlerinde çok dikkat ederek ilişkiye girdim ya hesapta bir gebelik inşallah hamileyimdir Sizce Hamile miyim kızlar

Benim de karnımda çok şey var Böyle ağrı gaz sıkışıyor karın şişkinliğim var kasık ağrım var belim çok ağrıyor Dün test yaptırdım kan testi Adetime 5 gün var Beta değerim 0.6 idi acaba yükselir mi bir haftada yumurtlama dönemlerinde çok dikkat ederek ilişkiye girdim ya hesapta bir gebelik inşallah hamileyimdir Sizce Hamile miyim kızlar
Ne olur cevap verin çok heyecanliyim

Yükselir canım bence

Biraz fazla şey yapıyoruz sabırsızlanıyoruz ama ben gününde yapacaktım Aslında Neredeyse her gün test veriyorum biraz beklemeyi tercih ediyorum ben de ama inşallah olur canım benim

X