Silik çizgi adete 4 gün kala

Merhaba arakadaslar yumurtlama dönemi değerlendirdim gögsüme dokununca ağrı var midem felan bulanıyor kasıklarım da batma felan oluyor adete bir hafta kala test yaptım ama hep negatif çıktı 4 gün kala yaptım çok çok hafif silik çizgi çıktı normal testle yaptım erken gebelık testım var ama onu kullanmadım sizce hamile miyim böyle olan varmı yada erken gebelık testi yapsam daha mı koyu çıkar bu testte çok hafif silik çıktı testi yaptıktan bir dk içinde çıktı böyle olup hamıle olan varmı aranızda
Ne güzel 🥰 kesin hamilesin bence benim regl 3 gün geciktiginde aynen böyle silik çıkmıştı 4.gün kan verdim 75 çıktı

Yarına randevu almıştım ama iptal mi edeyim
İşine karışmak istemem tabi ki sen nasıl istersen öyle yap. Ama bazen 1 gün öncesinde bilemçıkmıyor regl geçiyor 2 gün sonra çıkıyor. Başka formlarda çok okudum bu şekilde ama uzak değilse seni yormuycaksa gidip gelmen git ver istersen sen bilirsin canımmm. İnşallah hamişsssindir🥰

İşine karışmak istemem tabi ki sen nasıl istersen öyle yap. Ama bazen 1 gün öncesinde bilemçıkmıyor regl geçiyor 2 gün sonra çıkıyor. Başka formlarda çok okudum bu şekilde ama uzak değilse seni yormuycaksa gidip gelmen git ver istersen sen bilirsin canımmm. İnşallah hamişsssindir🥰
İnş canım Allah herkese kalbinden geçeni versin hayırlı şekilde🥰

Kan testi vermekten çekinmeyin benim de çizgim sizinki gibi çıktığı gün değer 12 çıktı. Birdaha da test yaptırmadım.daha adet günüm gelmedi hergün kaset test yaparak çizginin koyulaşmasını takip edeceğim.
Cuma günü gidecem canım sağlık ocağında verecem test yarın yapmıyormuş sağlık ocağı cumaya kaldı pazartesi de sonuc çıkar dediler nasıl dayanacam bilmiyorum

Cuma günü gidecem canım sağlık ocağında verecem test yarın yapmıyormuş sağlık ocağı cumaya kaldı pazartesi de sonuc çıkar dediler nasıl dayanacam bilmiyor
Evet çok varmış daha pazartesiye böyle zamanlarda günler geçmek bilmiyor. Elinde test varsa yarın öbürgün evde yap bak bakalım koyılaşma var mı diye en azından pazartesiye kadar için rahatlar.

Bende de silik cizgi cikti kan verdim negatif 0 cikti ama adetim biteli 8 gun oldu bilmiyorum kanda neden cikmadi uc test yaptim ucude silik cizgi cikti

X