Silik çizgi adete 4 gün kala

busenur eroglu

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2024
68
12
22
Merhaba arakadaslar yumurtlama dönemi değerlendirdim gögsüme dokununca ağrı var midem felan bulanıyor kasıklarım da batma felan oluyor adete bir hafta kala test yaptım ama hep negatif çıktı 4 gün kala yaptım çok çok hafif silik çizgi çıktı normal testle yaptım erken gebelık testım var ama onu kullanmadım sizce hamile miyim böyle olan varmı yada erken gebelık testi yapsam daha mı koyu çıkar bu testte çok hafif silik çıktı testi yaptıktan bir dk içinde çıktı böyle olup hamıle olan varmı aranızda

Eklentiler

• IMG_1973.jpeg
    IMG_1973.jpeg
    63,8 KB · Görüntüleme: 862
  • IMG_1972.jpeg
    IMG_1972.jpeg
    87,8 KB · Görüntüleme: 870
Bu çizgi kurumada olabilir gebeliktende yarın ilk idrarla tekrar deneyin koyulaşma varsa kanla netleştirirsiniz şimdiden hayırlı olsun ☺️

Evet gebesin benim regle 9 gün varken silik çizgi çıkmaya başlamıştı albi marka gebelik testinde çok şaşırmıştım reglim geçene kadar inanmamıştım.

Evet gebesin benim regle 9 gün varken silik çizgi çıkmaya başlamıştı albi marka gebelik testinde çok şaşırmıştım reglim geçene kadar inanmamıştım.
Pekı albi testi iyimi bu arada ikinci gebeliğim olacak inş erken gebelik testim var yarın sabah onu yapsam daha koyu çıkar mı

Pekı albi testi iyimi bu arada ikinci gebeliğim olacak inş erken gebelik testim var yarın sabah onu yapsam daha koyu çıkar mı
Bilmiyorum ama ben erken gebelik testinde benim hiç belli olmamıştı albi de silik çıkıyordu hep senin attığın şekilde. Gebesin zaten gidip kan verirsen daha netleşir.

Merhaba arakadaslar yumurtlama dönemi değerlendirdim gögsüme dokununca ağrı var midem felan bulanıyor kasıklarım da batma felan oluyor adete bir hafta kala test yaptım ama hep negatif çıktı 4 gün kala yaptım çok çok hafif silik çizgi çıktı normal testle yaptım erken gebelık testım var ama onu kullanmadım sizce hamile miyim böyle olan varmı yada erken gebelık testi yapsam daha mı koyu çıkar bu testte çok hafif silik çıktı testi yaptıktan bir dk içinde çıktı böyle olup hamıle olan varmı aranızda
Teste var gözüküyor kanla netlestir canim

Kuruma olacağını sanmıyorum ama 1 dk içinde çıktı ama teşekkür ederim yinede🥰
Bende böyle öğrenmiştim canım. Adet günüm de de kan vermiştim ,43 çıkmıştı değerim..hayırla gelsin inşallah. Kendine dikkat et. Bol su içmeye gayret et. Yorucu işlerde bulunma. Bir muddette ilişkiye girme bence. Bebek yerlesio kese vs gorulene kadar 🥰

Bende böyle öğrenmiştim canım. Adet günüm de de kan vermiştim ,43 çıkmıştı değerim..hayırla gelsin inşallah. Kendine dikkat et. Bol su içmeye gayret et. Yorucu işlerde bulunma. Bir muddette ilişkiye girme bence. Bebek yerlesio kese vs gorulene kadar 🥰
Tm canım çok sağol tavsiyelerin için ikinci gebelıgım zaten yarına randevu aldım bakalım kanda çıkacak mı merak ediyorum 🥰

Ben de 3 gün kala kaset test yaptım 10 dk sonra silik çizgi çıktı şuan 12 gün geciktim 😊 Reglden 7 gün öncesinde kan vermiştim negatif çıktı o günden sonra hiç gitmedim. Yarın randevum var bebişi görmeye gidicez. İsteyen herkese nasip etsin rabbim ♥️

X