Sıkıntısı olan bu guruba buyursun🤗

Merhabalar arkadaşlar, hepinize iyi geceler diliyorum
Dua gruplarına hiç katılmamıştım beni de alır mısınız aranıza acaba
Neden buradayım kısaca özet geçmek gerekirse : Boşanma aşamasında olduğum kişi ile çok kötü bir noktaya geldik. Mesleğime kafayı takmış durumda,sağa sola dilekçe bırakıp beni karalamaya ve işimden etmeye çalışıyor.Huzur bulmama izin vermiyor,tat tuz bırakmadı bende. Üstelik çocuğunun annesiyim.
İstediğim şey ; Benimle uğraşmasin,Allah onun ve varsa başka düşmanların şerrinden korusun,oğlumla sağlıklı mutlu mesut yaşayalım
Duanın gücüne çok inanıyorum.Allah hepimizin dualarını niyetlerini kabul etsin.
Her gün 100 salavat çekiliyor sanırım, herkese aynı zikir mi çekiliyor ?

Merayyy arkadasimizin niyetine okudum Rabbim sıkıntılarını tez zamanda gidersin inşallah dualarını kabul etsin
Kendi niyetime okudum Rabbim kendimin ve sevdiklerimin ülkemin sıkıntılarını tez zamanda gider senden baska ilah sesimizi duyacak herseye gucu yetecek hicbir sey yok. Sen gönlümdeki dualarimi en hayirli en güzel sekilde kabul buyur. Dualarimizn kabulune engel olan günahlarımızı affet. Allah korkusu olan iyi insanlarla karsilastir. Amin

Amin kuzum bol amin

Canım listenin sonuna geldik Esma gurubu açacam herkes kendi esmasini okuyacak sende sıkıntı için okuyabilirsin kendi Esmani seçip istersen ekliyeyim açınca bugün son arkadaş için okuyacaz sonra esmaya başlıyacam

Tamamdır Teşekkürler

Aktif Lora niyeyine okudum Rabbim sıkıntılarını tez zamanda gidersin inşallah dualarını kabul etsin
Listemiz bitti Rabbim herkesin dualarini tez zamanda kabul etsin enn hayirli şekilde. Baska listelerde dualarda görüşmek dileğiyle

M Morlale8 canım ben geçen hafta gebeliğimi sonlandırma durumunda kaldım. Kanama ağrı vs derken okuyamadığım arkadaşlar oldu. Şimdi bu kanamada okuyabilirmiyim acaba bitmesini bekliyimmi

M Morlale8 canım ben geçen hafta gebeliğimi sonlandırma durumunda kaldım. Kanama ağrı vs derken okuyamadığım arkadaşlar oldu. Şimdi bu kanamada okuyabilirmiyim acaba bitmesini bekliyimmi
Kuzum ya çok üzüldüm rabbim tekrar nasip etsin inşallah okunur canım bildiğim kadarıyla kimler için okuyamadin buraya bildir yardım edelim bitirmen için sorun neydi neden gebelik sonlandı biliyorum acin çok taze rabbim. Sabırlik versin.bol bol

Canım çok sağolasın ben okucam bugün yarın bitirip bildiricem herkesinkini. Kimsenin hakkına girmemiş olayım.
Canım sebebi inan bilmiyorum 2 gün öncesi gittiğimizde hiçbir problem yoktu cuma günü tahlil sonuclarımı göstermek için gittim kalbi durmuştu. Malesef aldırmak durumunda kaldım. Daha önceden de 2 sağlıksız gebeliğim oldu. O yüzden artık genetik ve kan pıhtılaşma testi vericez. Hakkımızda hayırlısı

İnşallah bi dahakine sağlıklı bir gebeliğin olur kuzum umudunu kaybetme rabbim büyük güzel bi kapı açsın inşallah sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…