Sıkıntısı olan bu guruba buyursun🤗

Çok sağol canımm inşallah Allahın izniyle artık herşeyin hayırlısı diyorum 🙏🏼🙏🏼❤️❤️
Aynen canım herşeyin hayırlısını istemek doğru olan ve rabbim bir gün daha güzelini nasip edecektir umudun yüksek olsun hiç bir zaman için anne olmaktanda tedavidende vazgeçme inşallah rabbim güzel kapılar açacaktır.🤲

Aynen canım herşeyin hayırlısını istemek doğru olan ve rabbim bir gün daha güzelini nasip edecektir umudun yüksek olsun hiç bir zaman için anne olmaktanda tedavidende vazgeçme inşallah rabbim güzel kapılar açacaktır.🤲
Vazgeçmiyorum canım. Sorunumuzun peşine düşücez. Neymiş araştırıcaz. Ama ön planda gebeliği tutmama kararı aldım elimden gelen herşeyi yapıcam ama ona odaklanmıcam artık. Çok teşekkür ederim güzel dileklerin içinn aminn rabbim hepimize gönlündekini versin inşallah 🤲🏼

👉 Aktif Lora Aktif Lora
NİYETİNE kişi başı 100 okuduğumuz salavat ( la ilahe illalla
hü Rabbül-Arş-ilazim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdi Rabbül Arşil-kerim.)

Cookiie Cookiie

burcusami burcusami

M Morlale8

@Black93

mavikelebek34 mavikelebek34

Cuel Cuel

sepulik sepulik

@Merayyy

@Dilos2233

👉 Aktif Lora Aktif Lora

Bildirim saati her akşam 21.00

Evet kızlar bugün son arkadaşımız için okuyoruz rabbim hepinizin dualarını kabul etsin inşallah tez zamanda 🤲
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah..

Vazgeçmiyorum canım. Sorunumuzun peşine düşücez. Neymiş araştırıcaz. Ama ön planda gebeliği tutmama kararı aldım elimden gelen herşeyi yapıcam ama ona odaklanmıcam artık. Çok teşekkür ederim güzel dileklerin içinn aminn rabbim hepimize gönlündekini versin inşallah 🤲🏼
Amin kuzum inşallah rabbim bi zorlukta mutlaka kolaylık verecektir🤲

Canım çok sağolasın ben okucam bugün yarın bitirip bildiricem herkesinkini. Kimsenin hakkına girmemiş olayım.
Canım sebebi inan bilmiyorum 2 gün öncesi gittiğimizde hiçbir problem yoktu cuma günü tahlil sonuclarımı göstermek için gittim kalbi durmuştu. Malesef aldırmak durumunda kaldım. Daha önceden de 2 sağlıksız gebeliğim oldu. O yüzden artık genetik ve kan pıhtılaşma testi vericez. Hakkımızda hayırlısı 🙏🏼
Geçmiş olsun

👉 Aktif Lora Aktif Lora
NİYETİNE kişi başı 100 okuduğumuz salavat ( la ilahe illalla
hü Rabbül-Arş-ilazim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdi Rabbül Arşil-kerim.)

Cookiie Cookiie

burcusami burcusami

M Morlale8

@Black93

mavikelebek34 mavikelebek34

Cuel Cuel

sepulik sepulik

@Merayyy

@Dilos2233

👉 Aktif Lora Aktif Lora

Bildirim saati her akşam 21.00

Evet kızlar bugün son arkadaşımız için okuyoruz rabbim hepinizin dualarını kabul etsin inşallah tez zamanda 🤲

Canım okudum ben bildirim yapmamışım 😕 Allah kabul etsin inşallah 🙏

X