Sıkıntılarımıza ilaç olacak zikir az sayılı 🤗

👉 1 1lokum NİYETİNE kişi başı 100 toplam bi kişiye okunan zikir 1000 dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

👉 1 1lokum duası rabbim kalbimden geçen kötülükleri arındırsın iyi dileklerde bulunmama vesile olacak şeylere yönlendirsin, namazımı devamlı kılmak için güç verip seytanın vesvesesinden korusun 🙏🏼

Okuduğumuz zikir (LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM)

C Chuck24681012

Aktif Lora Aktif Lora

M Morlale8

burcusami burcusami

Diloss1 Diloss1

@Ada-anne

Larka Larka

👉 1 1lokum

namaste21 namaste21

Umut_2019 Umut_2019

Bildirim saati her akşam 21.00
Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

👉 namaste21 namaste21 duası imanla sağlıkla evlatlarımla sevgi saygı sadakatle huzurla ve bolluk bereketle bir ömür ve kalbimdeki dileğimin hemen kabul olmasını dilyorum.Salavat ve Fatiha ile AMİN

👉 1 1lokum NİYETİNE kişi başı 100 toplam bi kişiye okunan zikir 1000 dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

👉 1 1lokum duası rabbim kalbimden geçen kötülükleri arındırsın iyi dileklerde bulunmama vesile olacak şeylere yönlendirsin, namazımı devamlı kılmak için güç verip seytanın vesvesesinden korusun 🙏🏼

Okuduğumuz zikir (LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM)

C Chuck24681012

Aktif Lora Aktif Lora

M Morlale8

burcusami burcusami

Diloss1 Diloss1

@Ada-anne

Larka Larka

👉 1 1lokum

namaste21 namaste21

Umut_2019 Umut_2019

Okudum.Allah kabul eylesin.

Allah kabul etsin arkadaşlar ,Benimde ameliyatımı olabilmem için katılsam , şuan reglim bitsin olurmu ?

👉 namaste21 namaste21 duası imanla sağlıkla evlatlarımla sevgi saygı sadakatle huzurla ve bolluk bereketle bir ömür ve kalbimdeki dileğimin hemen kabul olmasını dilyorum.Salavat ve Fatiha ile AMİN
Kendim için okudum.Okuyan herkesten Allah razı olsun.Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin ve hakkımızda hayırlı kılsın.

👉 Umut_2019 Umut_2019 NİYETİNE kişi başı 100 toplam bi kişiye okunan 1000 dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

👉 Umut_2019 Umut_2019 duası Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Namazlarını düzenli kılmayı nasip eyle. Hayırlı kazançlar hayırlı riziklar nasip eyle. Yeni başladığı iş yerinde başarılar nasip eyle Amin Amin Amin

Okuduğumuz zikir LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM

C Chuck24681012

Aktif Lora Aktif Lora

M Morlale8

burcusami burcusami

Diloss1 Diloss1

@Ada-anne

Larka Larka

1 1lokum

namaste21 namaste21

👉 Umut_2019 Umut_2019

Kızlar son arkadaş için okuyacaz bugün rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin inşallah 🤲

X