Sıkıntısı olan bu guruba buyursun🤗

Morlale8

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2020
4.350
5.118
27
Şu aralar hepimiz de bi sıkıntı stres gelin birlikte şu salavat zikredelim kişi sayımız 10 olunca başlarız kişi başı 100 günlük bi kişiye toplam 1000 adet okuyacaz okuyacağımiz salâvat La ilahe illallahülazim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-ilazim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdi Rabbül Arşil-kerim.)

Sayıya göre katılırım bende cnm bi belli olsun da

Şu aralar hepimiz de bi sıkıntı stres gelin birlikte şu salavat zikredelim kişi sayımız 10 olunca başlarız kişi başı 100 günlük bi kişiye toplam 1000 adet okuyacaz okuyacağımiz salâvat La ilahe illallahülazim-ül-halim la ilahe illallahü Rabbül-Arş-ilazim la ilahe illallahü Rabbüs-semavati ve Rabbül-Erdi Rabbül Arşil-kerim.)
Canım bu dua sadece sıkıntı için mi daha etkili?? Çok istediğim bir dileğim var eğer kabul ederseniz bende katılmak istiyorum☺️☺️

Tabiki katılabilirsin kuzum salavat her şeye ilaç sadece sıkıntı değil 🤗
Tamam o zaman bildirimleri açıyorum takipteyim 😘

inşallah dertli arkadaşlar deva bulur, dileği olanların gerçekleşir.. Ayyy ben böyle şeylere başlayınca heyecanlanıyorum bi umutlanıyorum yaa.. Hadi bakalım inşallah ☺️☺️

Tamam o zaman bildirimleri açıyorum takipteyim 😘

inşallah dertli arkadaşlar deva bulur, dileği olanların gerçekleşir.. Ayyy ben böyle şeylere başlayınca heyecanlanıyorum bi umutlanıyorum yaa.. Hadi bakalım inşallah ☺️☺️
Amin canım inşallah rabbim duysun sesimizi kimin ne sıkıntısı dileği varsa kabul etsin en kısa zamanda oldu sevincini yaşatsın bizlere🤲🤗

X