Sıkıntılarımıza ilaç olacak zikir az sayılı 🤗

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

namaste21 duası imanla sağlıkla evlatlarımla sevgi saygı sadakatle huzurla ve bolluk bereketle bir ömür ve kalbimdeki dileğimin hemen kabul olmasını dilyorum.Salavat ve Fatiha ile AMİN

Okudum.Allah kabul eylesin.

Allah kabul etsin arkadaşlar ,Benimde ameliyatımı olabilmem için katılsam , şuan reglim bitsin olurmu ?

namaste21 duası imanla sağlıkla evlatlarımla sevgi saygı sadakatle huzurla ve bolluk bereketle bir ömür ve kalbimdeki dileğimin hemen kabul olmasını dilyorum.Salavat ve Fatiha ile AMİN
Kendim için okudum.Okuyan herkesten Allah razı olsun.Rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin ve hakkımızda hayırlı kılsın.

Umut_2019 NİYETİNE kişi başı 100 toplam bi kişiye okunan 1000 dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

Umut_2019 duası Ya Rabbi Mesude kızı Sahire Gökçe kuluna Hidayet ver. Namazlarını düzenli kılmayı nasip eyle. Hayırlı kazançlar hayırlı riziklar nasip eyle. Yeni başladığı iş yerinde başarılar nasip eyle Amin Amin Amin

Okuduğumuz zikir LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM

C Chuck24681012

Aktif Lora

M Morlale8

burcusami

Diloss1

@Ada-anne

Larka

1 1lokum

namaste21

Umut_2019

Bildirim saati her akşam 21.00

Kızlar son arkadaş için okuyacaz bugün rabbim hepimizin niyetlerini kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…