Sıkıntılarımıza ilaç olacak zikir az sayılı 🤗

burcusami NİYETİNE kişi başı 100 toplam bi kişiye okunan zikir sayısı 1000 dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

burcusami duası Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, kucağımdaki yavrum la saglikla kavuşmayı nasip eyle, elifimle cennette kavuşmayı nasip eyle, sen benim içimden geçenleri biliyosun Rabbim sen bizim dualarımızı kabul eyle..

Okuduğumuz zikir ( LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM )

C Chuck24681012

Aktif Lora

M Morlale8

burcusami

Diloss1

@Ada-anne

Larka

1 1lokum

namaste21

Umut_2019

Bildirim saati her akşam 21.00

Okudum.Allah kabul etsin hakkında hayırlı kılsın.

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Diloss1 niyetine kişi başı 100 toplam bi kişiye okunan 1000 dua sahibi başlamadan önce 100 estağfurullah okusun

Okuduğumuz zikir ( LA HAVLE VELA KUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYUL AZİM )

Diloss1 duası Rabbim diloss1 kullanici adli kulunun kaygilarini ruhsal ve icsel sikintilarini iyilestir hayirli kapilar ac, kendisi icin en hayirli yerde atanip calismasini nasip eyle, yeni arkadasliklar guzel bi calisma ortami nasip eyle, kardesinin bekledigi mulakatta basarili sonuc alip egitimini alip vatanina milletine hayirli kendi rizkini kazanmasini nasip et, ablasina hayirli is kapilari aç, ailesindeki huzuru sagligi arttir birlik beraberligi artti Allahim, gonlundeki insanla ikisi icinde hayirlisiysa engelleri asmalarini kavusmalarini karsidakinin caba gostermesini yanlislarindan donmesini nasip eyle Allahim sen herseye kadirsin dualarimiza engel olan gunahlarinimizi affeyle Ailesindeki meselelerin herkesin hayrina olacak sekilde hallolmasini, babasinin daha sakin ve olgun olmasini guzel işlerle mesgul olup saglikli psikolojide olmasini nasip eyle, artik ekonomik ozgurlugune kavusup saglikli bilincli psikolojide olmasini nasip et. Eskisi kadar canli neseli umutlu bi insan olmasinda yardim et. Amin

C Chuck24681012

Aktif Lora

M Morlale8

burcusami

Diloss1

@Ada-anne

Larka

1 1lokum

namaste21

Umut_2019

Bildirim saati her akşam saat 21.00

Canimcimm
psikolojide olmasini nasip eyle, artik ekonomik ozgurlugune
Virgulden sonra diloss1 in diye eklermisin sanki o cumleyi tamamen babam icin demisim gibi olmus simdi farkettim tam anlasilsin isterim cunku ben yazilan dualari okuyorum tamamen❤ duzeltilme vakti gecmemisse tabi

Canimcimm

Virgulden sonra diloss1 in diye eklermisin sanki o cumleyi tamamen babam icin demisim gibi olmus simdi farkettim tam anlasilsin isterim cunku ben yazilan dualari okuyorum tamamen❤ duzeltilme vakti gecmemisse tabi
Düzeltmem için tekrar baştan eklemem lazım duaları kişileri

Diloss1 duası duası Rabbim diloss1 kullanici adli kulunun kaygilarini ruhsal ve icsel sikintilarini iyilestir hayirli kapilar ac, kendisi icin en hayirli yerde atanip calismasini nasip eyle, yeni arkadasliklar guzel bi calisma ortami nasip eyle, kardesinin bekledigi mulakatta basarili sonuc alip egitimini alip vatanina milletine hayirli kendi rizkini kazanmasini nasip et, ablasina hayirli is kapilari aç, ailesindeki huzuru sagligi arttir birlik beraberligi artti Allahim, gonlundeki insanla ikisi icinde hayirlisiysa engelleri asmalarini kavusmalarini karsidakinin caba gostermesini yanlislarindan donmesini nasip eyle Allahim sen herseye kadirsin dualarimiza engel olan gunahlarinimizi affeyle Ailesindeki meselelerin herkesin hayrina olacak sekilde hallolmasini, Diloss1 babasinin daha sakin ve olgun olmasini guzel işlerle mesgul olup saglikli psikolojide olmasini nasip eyle, artik ekonomik ozgurlugune kavusup saglikli bilincli psikolojide olmasini nasip et. Eskisi kadar canli neseli umutlu bi insan olmasinda yardim et. Amin

Kızlar diloss1 duası bu şekilde okursaniz sevinirim

Diloss1 okudum canım rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…