Sıkıntı

Bluedew

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2016
2.111
2.180
Kızlar uzun süredir burda dua gruplarındayım. Duamı bekliyorum hala. Ama içimde koca bi boşluk var sanki. Cok hissiz ve boş hissediyorum kendimi. Önceden daha aşk ve şevk ile dua ederken bi durgunluk var. İhlasım sanki YÖK... dua etme askı versin Rabbim... ne olur benim için dua eder misiniz? Rabbim dermanım olsun

Ablacığım arada olur böyle kabz hâli... Keza ben bu durumu paylaşıyorum hem de her anlamda... Ancak asıl imtihan budur. Asıl ibadet böyle zamanlarda devam edilendir. Bırakmayın kendinizi inşaAllah... Bırakmayalım...

Ablacığım arada olur böyle kabz hâli... Keza ben bu durumu paylaşıyorum hem de her anlamda... Ancak asıl imtihan budur. Asıl ibadet böyle zamanlarda devam edilendir. Bırakmayın kendinizi inşaAllah... Bırakmayalım...
Rabbim bırakmasın inşallah

Her insanda oluyor böyle hisler. Dua etmek içten gelmese de duayı bırakma. Allah'tan bu sıkıntın giderilmesi için bile dua edip O'ndan istemek gerek.

Rabb'imiz, kendine dua etmekten ayırmasın inşaAllah hiç kimseyi..

İmt@han dunyasındayız her bırımızın sınavı ayrı rabbım cumlemızı kolay gecıtten gecırsın sızınde gonlune gore versın

İşte bunlarin hepsi şeytan oyunu vesvesi canim kanma inada daha çok üzerine gidersen söner

Her insanda oluyor böyle hisler. Dua etmek içten gelmese de duayı bırakma. Allah'tan bu sıkıntın giderilmesi için bile dua edip O'ndan istemek gerek.

Rabb'imiz, kendine dua etmekten ayırmasın inşaAllah hiç kimseyi..

İmt@han dunyasındayız her bırımızın sınavı ayrı rabbım cumlemızı kolay gecıtten gecırsın sızınde gonlune gore versın

İşte bunlarin hepsi şeytan oyunu vesvesi canim kanma inada daha çok üzerine gidersen söner

Haklısınız. İmtihan ve zor geciyor... o kadar sıkılıyor ki gönlüm. Alıp sıkıyorlar sanki. Allah razı olsun hepimizden

X