Siğilli hpv

irem02527

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2023
10
1
24
Merhaba . Ben 19 yaşında biriyim . Siğillerim var bir doktora gittim fakat tepkileri yüzünden tekrar gidemedim . Sonra arkadaşımın zoruyla başka bir doktora gittim . Orası siğilleri olduğunu bilmiyor bana 6 ay sonra tekrar kontrol edelim kolposkopi yapamam dedi . Siğiller dışarda çoğalmadı ama içerde çoğalıyor mudur . Kansere ne kadar sürede çevirir ? Ne yapmam lazım bilmiyorum yardımcı olun lütfen bu şehirde tekim ailem yok .

Merhaba . Ben 19 yaşında biriyim . Siğillerim var bir doktora gittim fakat tepkileri yüzünden tekrar gidemedim . Sonra arkadaşımın zoruyla başka bir doktora gittim . Orası siğilleri olduğunu bilmiyor bana 6 ay sonra tekrar kontrol edelim kolposkopi yapamam dedi . Siğiller dışarda çoğalmadı ama içerde çoğalıyor mudur . Kansere ne kadar sürede çevirir ? Ne yapmam lazım bilmiyorum yardımcı olun lütfen bu şehirde tekim ailem yok .
Merhaba doktor size ne gibi bir tepki verdi ki birdaha gidemediniz öncelikle yaşadığınız hiç bir şeyden korkmayın bekar olsanız dahi cinsel hayatınız aktif olabilir her doktor evli bekar ayırmaksızın hastalara bakmak durumunda ayıplanacak bir şey yok ortada doktorunuzu değiştirip mutlaka tedavinizi olun bakire misiniz o yüzden mi inceleyemiyorlar içeri kısmını anlayamadım ama bu konuda uzman doktor bulup iyice muayene olup tedavi yöntemi belirleyin siğiller malesef çok hızlı yayılabilir kötüyü düşünmeyin illa kansere çevirecek diye bir durum yok ama tedavi olmanız şart korkmayın ve ertelemeyin siz erteledikçe siğiller artacak daha zor olacak

Birde doktorunuza karşı açık olun orada kimse sizi tanımıyor kimse sizi yargılamaz rahat olun yaşadığınız durumu anlatın siğil olduğunu söylemekten çekinmeyin muhtemelen size de biri bulaştırdı ve başınıza bir kere bu durum gelmiş kabul edip tedavi olmaktan başka şansınız yok ertelemeyin tek başınıza bile olsanız güçlü kalın biz kadınlar çok güçlüyüz çok geçmiş olsun 💐

Birde doktorunuza karşı açık olun orada kimse sizi tanımıyor kimse sizi yargılamaz rahat olun yaşadığınız durumu anlatın siğil olduğunu söylemekten çekinmeyin muhtemelen size de biri bulaştırdı ve başınıza bir kere bu durum gelmiş kabul edip tedavi olmaktan başka şansınız yok ertelemeyin tek başınıza bile olsanız güçlü kalın biz kadınlar çok güçlüyüz çok geçmiş olsun 💐
Çık teşekkür ederim fakat cesaretimi toplayamıyorum

Merhaba doktor size ne gibi bir tepki verdi ki birdaha gidemediniz öncelikle yaşadığınız hiç bir şeyden korkmayın bekar olsanız dahi cinsel hayatınız aktif olabilir her doktor evli bekar ayırmaksızın hastalara bakmak durumunda ayıplanacak bir şey yok ortada doktorunuzu değiştirip mutlaka tedavinizi olun bakire misiniz o yüzden mi inceleyemiyorlar içeri kısmını anlayamadım ama bu konuda uzman doktor bulup iyice muayene olup tedavi yöntemi belirleyin siğiller malesef çok hızlı yayılabilir kötüyü düşünmeyin illa kansere çevirecek diye bir durum yok ama tedavi olmanız şart korkmayın ve ertelemeyin siz erteledikçe siğiller artacak daha zor olacakÖvlekikl

Öncelikle çok teşekkür ederim. Bana hastaneden bulaştı . Gittiğim ilk doktor da umursamadı yani içeri kızımda varsa bile söylemedi o yüzden bilemiyorum

Öncelikle çok teşekkür ederim. Bana hastaneden bulaştı . Gittiğim ilk doktor da umursamadı yani içeri kızımda varsa bile söylemedi o yüzden bilemiyorum
Geçmiş olsun tekrardan biran evvel cesaretinizi toplayıp tedaviye başlayın bunu yaşayan ilk kişi siz değilsiniz forumlarda bile yüzlerce kadın var ihmal etmeyin tedaviyle geçebililir 🙏🏻

X