Siğillerim...Bilgi ....Paylaşım alanı

kızlar bende bugün doktora gittim ilaç verdi 1 ay sonra geçmezse alacam operasyonla dedi ? sizce aldırayımmı yaa

benim de var iki tane siğilim yarın ceviz yağı alıp kullanıcam inş geçer hemen,ağrı sızı falan yok ama görüntü olarak rahatsız ediyor kafamçokkarıştı

4- 5 sene evvel sağ ayağımın baş parmak altında nasır şeklinde birşey çıkmıştı ve ben onu tırnak törpüsüyle temizledim yada ben öyle olduğunu sandım .. yıllar geçtikçe uzun süre ayakta kalmakla falan sancı yapmaya ve üzerine basamamaya başladım.. 5 ay kadar evvel doktora gittim VERRUTOL isimli yakıcı asit i verdi 1 hafta kullandım uykusuz ve sancılı gecelerden sonra geçti yalnız geçti diye ilacı bırakır bırakmaz yeniden ve daha fazla çıktı. 1 taneyken şuan yaklaşık 6 - 7 tane... defalarca kere okuttum ama yok şuan ayakkabı terlik ne giyersem giyeyim canımı yakıyo şiddetle ... bu ceviz yağı bilmiyorum etki edermi malum benim ki biraz fazla zamandır bende var..???

burda bır arkadas ayagında cıkan siğiller için sarımsagı ve aspırını ezip sarmış bende yaptım ama burnumdan geldı..sarımsak derımı yaktı su topladı siğiller bu kadar acı yapmıyordu .parmagım morardı 3 gundur su topluyor parmagım ve sızlıyor..su mubarek gunlerde cekılecek sıkıntı degıl... kımse denemesın arkadaslar..gene deneyıp tıptan baska seyler ha çözüm bulamıyosanız gecmıyorsa oyle gıdıp doktora tedavıye gırın ..delikafadulden

son çare olarak ceviz yağını aldım bgun itibarıyle kulanıyorum defalarca kez surdum ama sankı zeytınyagından bır farkı yok bılmıyorum nasıl yok edıyor sıgıllerı cunku ne yakıyor ne kurutuyor sadece yaglı yaglı duruyor:uhm: genede kullanmaya devam edıcem ınsaallah kurtulurum 5 yıl suren cıleden .. mirmirmirmir

küçülme falan olursa yaz canım hemen ben de yarın alacağım inş işe yarar eyvahedigeldismile

3 gundur kullanıyorum ama yumusatmasından zıyade bariz bır degısım goremedım canım ben.. boshayallersmile halen surmeye debam edıyorum her abdest alısımdan sonra suruyorum yanı sık sık oyle sabah aksam falan degıl... bılemıyorum bekleyıp grucez annem kuculdugunu soyluyor ama ben oyle dusunmuyorum .. senın nerendeydı canım cok gecmıs olsun.. :1rolleyes:

sağ ol canım,baş parmağımda ve yüzük parmağımın iç kısmında benimki de ceviz yağı mı alsam isveç iksiri mi bilemedim bilmiyorumkismile

ceviz yağını yaklaşık 1 hafta sureklı kullandım..yanı her abdest alısımdan evvel ayagıma damlattım ve uzerıne pamuk koyup bı bezle sardım ve dıger namaz vaktıne kadar hep oyle gezdım... oncelerı bıldıgımız yag gıbı geldı etkısı 1 hafta sonra ortaya cıktı..sıgıllerın oldugu yerı kabuklastrdı ve derının soyulmasını sagladı.herhangı bır can yanması falan kesınlıkle soz konusu degıl... denemenızı tavsıye ederım... soyulan derıyle beraber sıgıllerde sökülüp gelıyor zaten ..ama sık sık kullanmak gerek

çok sevindim buna ya,bende almıştım ama bir kere kullanıp bıraktım,tekrar başlayım o zaman,çok teşekkürler sonuçlar için geçmiş olsun

kızlar benim de ayağımda çıktılar ilaç kullanıyorum ama epey bi soyuldu siyah yerleri de söküldü gitti ama karar veremiyorum ne zaman bıraksam diye kesin olarak geçmişmidir acaba yaaa:84:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldm.Bende siğil mağduruyum 24senedr mücadele veriyorum tedavilerin her türlüsünü denedm,aldırdm tekrarladı vetopuklarım yayıldı yaktırdm olmadıve bunlar yapılırken korkunç acılar çektm bayıltmıyorlar uyuşturmak için siğillerin dibinden iğne yapıyorlar korkunç birşeyilaçlarn hepsi kullandm oje gibi sürülen ecz hazırlanan karışımlarhiç bi fayda görmedm domates, soğan, sarımsak okuma 2 sene önce cryterapi yapıldı daha kötü sonuç aldım buda korkunç birşeyresmen çivilerin üzerindeyürüyorum yürümekten vazgeçtm otururken bile zonkluyorlar zaman zaman özellikle yağmurlu havalarda ve çok sıcaklarda bütün hayatımı mahvetti hiç bişeyden çekmedm bunlardan çektiğimi ayakkabı giymek işkence oldu ayağımın şekli bozuldu ortopedik tabanlık kullanıyorum özel terlik yaptırdm.şuanda bitkisel karışımlar kullanıyorum ayrıca kekik yağı çörek otu yağı üzerlerine sürüyorum ve içiyorum birde 10 çeşit kurutulmuş bitki sirke limon suyu sıcak suya karıştırp 1 saat ayaklarımı bekletiyorum görüntülerinde değişim oldu biraz 2hafta oldu bunlarıyapıyorum inşş iyi gelecek hrkse geçmiş olsun umarm tıb biran önce kesin sonuç vereck tedvisini bulurşuanda cildiyeciler çok basit görüyorve önemsemiyorlar ist gitmediğim devt hast özel hast kalmdı diye bilirim

SİĞİLLLERİM VE BAŞBELALARIM RESMEN

3 DOKTOR GEZİP SONUNDA, bir doktor ayağımın tabanında çıkan 4 tane şeye siğil diyebildi ve şuan dondurma tedavisine başladı, canım fena halde yanıyor hemen geçer sandım ama ızdırap verici birşey allah kimsenin başına vermesin, bu dondurma - yakma tedavisi ii gelecek mi bilmiyorum ama ceviz yağı uygun gibi görünüyor acaba bu tedavi yapılırken uygulasam olur mu.. Dershane de öğretmenim ve malum ayakta tüm işlerim( Lütfen yardım cı olun.. OKUMAK DA İİ GELİR DİYE DUYDUM , HANGİ DUALARIMI OKUYAYIM ACABA

canm geçmiş olsunsiğillerle yaşamak hiçde kolay deil ben24 26 senedr mücadele veriyorum kurtulamadm .şuanda kullandığm bitkisellerle rahat nefes almaya başladm .bir arkadaş hazırlıyor

teşekkür ediyorum.... bakalım..bu dondurma tedavisi işe yaramaz ise, allah göstermesin , nolur yarasın: !!!!!!! bitkisel çözümünü isteyebiliirim(

canm ben dondurma işlemini yaptırdm 5 kez fakat çok canm yandı.inşş sizde öyle olmaz işlemi yaptırmadan önce mutlaka ağrı kesici kullanın bende hiç bir işe yaramadı ve dahada kötü oldu.çünkü 15 gün ara ile işlemi yapıyorlar ve hiç temizletmiyorlar o ara ayaklrımın üstüne basamaz olmuştm.tabii bende işe yaramadı die sizdede öle olcak deil denemekte fayda var inşşşş fayda görürsünüz.kolay gelsin.
.

arkadaşlar benimde bundan 3 sene önce parmaklarımda ve ayak tabanlarımda birçok siğil vardı...arkadaşımın tavsiyesiyle reyhan uzdile gittim..kendisi lepra hastanesi başhekimi...bakırköydeki muayehanesine gittim...kendisi bana siğillerime sürmem için özel bi karışım verdi,,,sağolsun çok kısa bi süredede gecirdi....tavsiye ederim....
muayenehanesi incirli çamlık hastanesinin karşısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…