sigara

N

n_hep gül

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi n_hep gül
merhaba hamileyim 4.ayımıza girdik çok beklenen ve istenen bi hamilelikti bugünlerde bebeğimin hareketlerinide hissediyorum çok şükür şimdilik herşey yolunda sorun şuki ben hamile kalmadan önce 1 paket sigara içiyordum günde hamile kaldım ve 4 aydır denemediğim hiçbirşey kalmadı malesef bırakamadım günde 1-2 en fazla 3 tane içiyorum napıcam bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varsa yardımcı olursanız çok sevinirim bırakmayı çokk istiyorum ama olmuyor içmediğimde inanılmaz sinirli gergin oluyorum başım dönüyor falan dayanamıyorum yani ama çokta üzülüyorum bebeğim için ben napıcam???? :1closedeyes:

• Konu Sahibi n_hep gül
canım bebegin için bırakmalısın kendine başka oyalıyacak bir şeyler bul sakız çigne ne bileyim aslında doktoruna sorsan seni daha güzel yönlendirir.... aslında bende bebek düşünüyorum sigarada içiyorum nasıl bırakırım diye kayırıyorum ama mecburuz...

• Konu Sahibi n_hep gül
beyazmelek teşekkür ederim yardımın için çokk zor ya inan ben hamile kalmayı düşünürken asla içmem diyordum ama öle değilmiş

• Konu Sahibi n_hep gül
bence herşey senin senin elinde canım sigarayı her eline aldığında o minicik bedenin ciğerlerini kalbini düşün ve hemen elinden bırak...bende hamilelikten önce gunde 1 paket içerdim ama nezaman hamile oldğumu öğrendimm ağzıma bile sürmedim..rabbimde inşallah birdaha nasip etmez bana o pis illeti içmeyii şu an bebeğime ulaşacak zararlı herşeyden uzak duruyorum rabbim ona sağlık versin yeter ..

• Konu Sahibi n_hep gül
hamileliğim öncesinde sigarayı neredeyse yercesine içiyordum:)... hamile olduğumu öğrendiğim an elime aldığım sigarayı yakamadım bile... çünkü karnımdaki yavrucuğum sırf benim zevkim uğruna sakat olsun, ömür boyu acısını hem o çeksin hemde ben çekeyim istemedim.. hem unutma içtiğin her sigaradan sonra karnındaki o yavrucak en az 15 dakika beslenemezmiş.. sırf bunu düşünmen bile sigarayı eline aldığında bırakmana sebep olur... kısacası, düşünce gücüne inan.. içersen bebeğine neler yaşatacağına aklına getir zaten o kahroluşla yakamazsın bile siagarayı...

• Konu Sahibi n_hep gül
cnm bebeginin o zehiri icine cektigini dusun yazik o masumun ne günahi varki bence birakman icin tek sebep bebegin olmali sinirli olmani asabi olmani sigaraya bagliyosun ama bence degil bizlerde icmedigimiz halde cok fazla asabi oluyoruz yani hamilleikte bu cok dogal lütfen bunun bir bahane oldugunu unutma ve melegini dusun tatlim

• Konu Sahibi n_hep gül
cnm bak ne kadar hamile kalmak isteyen kişi var herşeyi yapmayı göze almış ve ne çabalar veren ki sen hamilesin şükret bi bebein olucak allahım sana bunu nasip etmiş sen bi sigaradan vazgeçemiorm diosun sen aciz bi insan diilsin eminim bunu bebeine yapmaya hakkın die düşünüorm biraz sert oldu galiba ama belki sana ii gelir:)o bebek sana tutunmak için neler yaptı kimbilir sende o sigarayı bırakamıcak kadar deersiz görmüosun bebeini bundanda eminim o yüzden şu andan itibaren o sigara içilmesin lütfen kendini düşünmüosan bebeini düşün demicem çünkü hem kendini hem bebeini düşünmen lasım.akıllı insanlarsınız yapmayın hadi bakalım ..kolay gelsin allah analı babalı büyütsün inşallah ...sağlıklı bi bebein olsun tabi sigarayı hemen bırakırsan bu olur allahın izniyle cnm..öptüm sizi:)

• Konu Sahibi n_hep gül
Sigaradan kurtulmak isteyenler bu yöntemi deneyebilir.

30 yıllık gunde 3 paket sigara içen bir tiryakiydim.bioplus moraterapi yöntemi yle 45 dakikalık tek seans ta sigara bağımlılığından kurtuldum. Daha önce bir çok sigara bırakma merkezine gitmiştim, akupunkturla sigara bırakmayı denedim, 45 dakikalık seansla soğuk lazeride duymuştum, nikotin bandı ve nikotin sakızı ile sigarayı bırakmayı denedim fakat başarı elde edememiştim. bioplus moraterapi sigara bırakma merkezi nde benim gibi sizde 45 dakikalık tek seansta sigarayı bırakabilirsiniz.

Bu Terapi, biorezonans sistemi ile bu konuda dünyanın en gelişmiş cihazı olan MORA cihazı ile uygulanıyor. Ağrısız, ilaçsız ve yan etkisiz sadece 45 dakika süren terapi ile şaşırtıcı bir şekilde sigaraya ömür boyu veda edebilirsiniz.

Nasıl uygulanıyor?
Son sigaranızı bioplus sigara bırakma merkezinde içiyorsunuz. Sürekli içtiğiniz marka sigaranızı seans öncesi 2 adet yanınızda getirmeniz gerekiyor. Sigaralar daha sonra bioplus moraterapi biorezonans sistemine tanıtıyorlar. 45 dakika süren tek seans boyunca bir koltukta oturacak, rahatlatıcı müzik eşliğinde Mora Terapi uygulanacak. Seans esnasında rahatladığınızı hissedeceksiniz. Tedavi bitiminde göbeğinizin alt bölümüne yapıştırılacak bir çip, sigara içme isteğinize 1 ay boyunca karşı frekans yayarak destek verecek. Çipin hiçbir yan etkisi yok. Bant yardımıyla göbeğe kolayca yapıştırılıyor. Sudan etkilenmiyor.

Biorezonans nedir?
Maddelerin çevrelerine yaydığı mikro-elektromanyetik titreşimlerin ya da vücudun kendisinden alınan elektromanyetik bilginin tedavi için kullanılmasıdır.

Bioplus moraterapi biorezonans 45 dakikalık tek seansta sigara bırakma terapisi ni birçok kurumuda uyguluyor. Ayedaş türktelekom igdaş gibi…
Sizde sigaranın yol açtığı hastalıklara , kanser akciğer hastalıkları ve bunun gibi birçok sigaraya bağlı hastalığa yakalanmamak için sigarayı bırakın
BioPlus adresinden inceleyebilirsiniz.

• Konu Sahibi n_hep gül
Herkes o kadar güzel yazmış ki söyleyecek söz bulamadım.. yoksa neler yazmak istiyor insan.. biliyorum çaresizsin ama.. hiç bir şey karnındaki o varlıktan kıymetlı olmaz, olamaz, olmamalı.

nasılsın canım?umarım hatırlamışsındır.izimizi kaybettik gitti.bakıyorumda görüşmeyeli bi hayli gelişme var:)hamilesin üstelik 4 aylıkkkk.çok çok sevindim.bizde oğlumla 34 haftayı bitirdik teyzesi.bu arada sigara olayına çok üzüldüm.hemen bırakmalısın.çok zararlı.bebeğin için herşeye değer.

ben bu konuda biraz sert olabilirim en başından söyleyim.bende sigara kullanıyordum ve hep hamile kalmadan en az 6 ay önce bırakırım diyordum ama öle olmadı çünkü bebeğim olmadıkça istediği ay hamile kalamadıkça bu stresten dolayı bırakamadım.sonradan hamile kaldığımı öğrendiğim gün yarım sigara içtim ve o anda kendime geldim napıyorum ben ya dedim.kendimi değil sadece bebeğimi düşündüm bunu ona yapmaya kesinlikle hakkım yok dedim.ve o oldu bir daha içmedim.hee çok kolay olmadıı tabiki ama başardım.palnlı bir hamilelik ve isteyerek hamile kalmışsın,ben sanmıyorumki sigaraya bırakamayasın.bu senin elinde olan birşey isteyen insan bırakır diyorm ben.sende gerçekten istiyorsan bırakabilirsin.ilk hatalar zor geçiyor ama sonradan kendini çok ii hissediyorsun.kim isterki bile bile bebeğini zehirlesin?şöle düşün allaha dualar ediyoruz bebeklerimizi evlatlarımızı koru allahım diye.siz daha anne karnında bebeğinize zarar veriyorsunuz!!bebeğiniz doğduğu zaman allaha nasıl dua ediceksiniz?birde tavsieyede bulanayım.ben ilk zamanlarda çok istedim sigara ve hep istedikçe soda ve 1 bardak su içtim.sigara içilne ortamlara girmemeye çalıştım(ama mümkün olmuyor herkes içiyor malesef)yaz olduğu için bol bol buzlu içecekler içtim ve en fazla sodanın faydası oldu.nacizane fikrim...

Ben 4 yıllık evliyim 1 kez hamile kaldım dısgebelik oldu günde 1 paket sigara içiodum hamile kaldımı öğrendim günbırakmıstım bebğim için dısgebelikten sonra gene başladım sana tek lafım var o bebeğe bunu yapmaya hakkın yok sen suan kendi zevklerini düşünemessin cekirdek ye sakız ciğne süt iç ama o sigarayı içmme lütfen o bebek sana br lütuf bak bize neler yapıyoruz lütfen içme meleğini düşün içtiğinde ne kadar etkilenicek nette arastır sigaranın bebeğe zararlarını bazı resimler videolar var izleyince senin basına silah dayasalar içmezsin allah analı bablı büyütsün canım ama sigarayı bırak

lütfen sigara içip içinizdeki sizden olan can a zarar vermeyin kendi zevkiniz için. ben de 1 pket içiyordum şimdi biri içse yanında durmuyorum bebeğinizi düşünün :)

farzetki bir kahvehaneye girdin ne hissedersin tiksinç değilmi?içtiğin bir tek sigara bebğinde bu etkiyi yaratıyormuş öle bir duman yığının içinde kalıyormuş yani ve şuda var sigara içenler çok sağlıklıda çocuklar doğurduklarını iddia edenler var ama sigara mutlaka bir hasar bırakıyormuş bunuda unutmayalım arkadaşlar içmeyelim bende kullanıyorum ama bırakıcam inş.allahıma bunun için dua ediyorum şimdiden...

Üzgünüm ama istemekle alakalı. Kafanda sigarayı bitirememişsin hala. Ben de günde 1,5 paket içerdim neredeyse. Sonucumu aldığım gün paketimi aldım elime kırıp attım. O oldu, birdaha da içmedim. İçmeyeceğim de.Canım istemedimi? Sinirli olmadımmı? İçenleri gördükçe içim gitmedimi? oooooooo hepsi misli misli oldu inan. Ama son bir haftadır iyice uzaklaştım.Gün geçtikçe daha da kolaylaşıcak biliyorum. Kendime o zararı verebilirim ama meleğimin hiç günahı yok. Seninkinin de öyle, ...............

paparina çokkk sevindimm seni gördüğüme çok aradım seni ulaşamadım bi türlü benimde kızımm olucak inan çok sevindim seni gördüğüme canım arkadaşım allah sağsalim kurtarsın beni haberdar et gelişmelerden

aslında ne diyeceğimi bilemiyorum 13 sene sigara kullandım. her zaman hamile kalmadan sigarayı bırakamam diyordum. hamile olduğumu öğrendiğimde de bırakamadım. 2 hafta kadar eşimden gizli içmeye devam ettim. taki 6. hafta bebeğin kalp seslerini duyana kadar.sana tavsiyem ne istersen Allah tan iste. böylesine güzel bir can veren Allah sigara için dayanma sabrıda verir. nefisine sahip çıkamayıp böylesine bi kötülüğü bebeğine yapmaya kimsenin hakkı yoksa seninde yok. Allah yardımcın olsun

X