Sigara ve kabızlık

Ayşegül Çoruhlu'nun bir tarifi vardı. Uygulamıştım. İşe yarıyordu. Sabah aç kalktınız. Bir bardak suya bir tatlı kaşığı chia tohumu, biraz da limon sıkıp karıştırdıktan sonra 10 dak bekleyip içiyorsunuz. Baktım kullanılıyormuş chia hamilelikte. Bir deneyin isterseniz.
Merhaba bu kabızlık için mi?

Sigara metebolizmanı hızlandırdığı için tuvalet ihtiyacın geliyo.. Sigara yerine alternatif şeyler bak, bi çok meyve-sebze ve çerez var, doktoruna danışıp ölçülü şekilde yersen halledebilirsin belki.
Sağlıkla gelsin 🫶🏻

Sigara metebolizmanı hızlandırdığı için tuvalet ihtiyacın geliyo.. Sigara yerine alternatif şeyler bak, bi çok meyve-sebze ve çerez var, doktoruna danışıp ölçülü şekilde yersen halledebilirsin belki.
Sağlıkla gelsin 🫶🏻
Neler yemedim ki 😂 belki düzene oturur bilemiyorum, demir hapı da kullandığım için ekstra zorluyor bakalım.
Amin inşallah 🙏

Onun içinde çok az var ama sanmıyorum. Duphalac şurup var bir de onu deneyin isterseniz.
Lifli beslenmeye çalışın .meyve de mi yiyemiyorsunuz ?
Maalesef yasak oda şekerden ötürü bugün gittim geldim doğuma kadar Ay 1 gidicem takipli hastayım sürekli ölçüm parmaklarım agirio bakalım bir sekilde halledecek sigarayı nasıl bıraktınız ben arada içiyorum icmem lazım ama zorluyor herşey sinir edio beni onuda icmesem sinir küpü oluom stres oluom bus ederde şekerim yükseliyor sinirden

Maalesef yasak oda şekerden ötürü bugün gittim geldim doğuma kadar Ay 1 gidicem takipli hastayım sürekli ölçüm parmaklarım agirio bakalım bir sekilde halledecek sigarayı nasıl bıraktınız ben arada içiyorum icmem lazım ama zorluyor herşey sinir edio beni onuda icmesem sinir küpü oluom stres oluom bus ederde şekerim yükseliyor sinirden
Valla ben de bırakamam sanıyordum çünkü dediğim gibi sigara içmeden tuvalete çıkamıyordum. Ben öyle azaltıp bırakanlar gibi yapamadım birden kestim inanın canım da çekmedi. Arada derken sıklığınız nasıl ?

X