Sigara yüzünden mi hamile kalamıyorum?

Yaa onceli

Ya
Yaa öncelikle hayırlı olsun benimde pcosum var. 5 aydır korunmuyoruz. Yani deniyoruz Rabbim herkese hayırlı olanı nasip etsin. Bende çok fazla su içmeme rağmen bu ara çok şık wc ye çıkıyorum. Sat 18 Ekim Bat 15 Kasım. Yumurtlama döneminden beri akıntım devam ediyor. 2 gün önce ufacık kahverengi bir lekelenmem oldu. İki kere geldi minicikti. Son
ay kusura bakmayın yazamadım. öncelikle hayırlı olsun :)) Rabbim inşallah emeklerinizi boşa çıkarmasın. bende pcos luyum. doktor herhangi bir etkileyecek şekilde olmadığını belirtti. bat 18 ekim sat 15 kasım. çok fazla su içmeme rağmen çok fazla wc ye çıkıyorum bende. gece 3-4 kez kalkıyorum. regli dönemimde bile çıkmayan sivilceler şu iki gündür yzümde belirdi. 2 gün önce de dudağımda uçuk çıktı. kaset test yapmıştım. çok çok çok silik bir çizgi belirdi yani gözle grülmedi fakat ekran ışığı ile oynadığımda göründü. o kadar silik. herhangi bir göğüs hassasiyetim vs yok. 2 gün önce de ufacık kahverengi bir leke geldi. ama 1 damla minicik. lavaboya 2 kere çıktım 2 kere geldi sonra bir daha gelmedi iki gündür. regli günümü bekliyorum. ama bilmiyorum ne olur nasıl olur. ne olacak :) Allahım herkese hayırlısı ile isteyen herkese annelik duygusunu nasip etsin inşallah :)

Sivilceleri demeyi unuttum yüzüme sivilce bastı resmen halen var geçmedi izleri yüzüm kuruyor bi de kabuk kabuk oldu Şuan bendeki belirtiler gibi inşallah güzel haberler alırsınız valla stres olmayın vs diyemiycem alasını yaşadım biraz olsun sakin kalmaya çalışın leke görmedim daha olur mu bilemiyorum testlerle devam edin artimed markaya güvenmeyin beni çok hüsrana uğrattı diğer testlerle yapabilirsiniz her belirti olmuyormuş onu anladım beklemekten başka bir çare yok şuan 5 gün kalmış 5 gün daha bekleyin adetiniz geçerse bi testle deneyin inşallah rabbim tez zamanda nasip etsin beta ilk zamanlar yavaş yükseliyormuş öyle birşey okumuştum 2 günde bir testle bakın koyulaşma olursa kan verin bana da yazın olur mu

Ben hayatım boyunca sigara içmedim ama doğal yollardan hamile kalamadım. Tüp bebek tedavisi ile çok şükür kaldım.
Detaylı bir tetkik yaptırdınız mı?

Tabi tabi size özelden yazamadım. Buradan yazarım

Sigara içmek hem kadın hem erkek üreme sistemine kotu etkileri vardır elbet ama ben içmiyorum benimde iki yıldır olmuyor.

Ben hayatım boyunca sigara içmedim ama doğal yollardan hamile kalamadım. Tüp bebek tedavisi ile çok şükür kaldım.
Detaylı bir tetkik yaptırdınız mı?
Evet tüm tetkiklerim yapıldı rahim filmi hormon testleri yumurta takibi vs vs ayrıca yumurtalarımın çok kaliteli olduğu söylendi dün regli oldum bugün doktoruma gittim tekrar bakıldı 6 adet yumurta var gonalf başlıyoruz dedi tekrar tedaviye başladım umarım bu defa olur

Sanmiyorm canim 2 gebeligimdede icerken hamile kalip ogrenince biraktim o 9 ay nasil gecti hic bilmiyorm hamileyken kizimda gergin oldugum bir donende 3 tane icmistm vicdani cok buyuk sonra emzirirkende icemedm ilk 6 ay hic icmedim sonrasinnda tek tuk ictm smdi 19 aylik olduk emme seruvenimz 10 gundur bitti eskisi kadar olmasada iciyorum yine kurtulamadim yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…