Sifon çekmeyen erkek? Mesaj mı veriyor

mesaj verdiğini düşünüyorum
Evet, benden duyduğunuzu kimseye söylemeyin ama kuzeninizin erkek arkadaşı "ortadoğu'da dengeler değişecek, Volkan Konak'a dikkat edin ☠" mesajı veriyor. Tuvalette tezek bırakarak mesaj vermek Tapınak şövalyelerinden illüminati üyelerine kadar uzanan bir gelenekmiş çünkü.

Taş mıçmıyorsa sifonun gücü yeter ya 😅yetsin bı zahmet.

Boktan boka duygu durumu degısıyor bu arada.
Dun kızımın mokunu klozette gordugum ıcın Dunyalar benım olmustu
Benim oğlanınkinin tamamen gitmesi için bazen 2. sifona basmamız gerekiyor. 🥹🥹🥹

Kızlar selam, konu çok sevdiğim bir kuzenimle alakalı. Kendisiyle şu an bu konuyu tartışıyoruz. 6 aylık bir ilişkisi var. Çocuk 33 yaşında, askeri okuldan ayrılmış mühendis. Yalnız yaşıyor.
Çocuğun evine üç dört kere gitti, çok özür dileyerek söylüyorum, 2 kez klozette büyük tuvaletini yapıp sifonu çekmediğini görmüş. Normalde evi çok temizmiş, zaten sık sık da kadın geliyormuş. Giyimi kuşamı da aynı şekilde.
Kuzenim utancından 2. Defa gördüğünde bile bir şey dememiş, dalgınlığından olduğunu iddia ediyor. Ama ben evime gelme ya da seni umursamıyorum anlamında bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Ya da psikolojik sorunları mı var anlamadık.
Tabi ki bir msj veriyor, ben b*k gibi adamım bilesssin diyor tabi eğer bütün gün kullanıp gün sonunda sifonu çekecek kadar cimri değilse.

Pis adamın evini temizletmeye kadın alacağını zannetmiyorum, adam sifon çekmeyecek kdr pis ama temizlikçiye para verecek kdr da temizliğe düşkün, mümkün değil..

Bazı klozetlerde pislik bii süre sonra geri geliyor en az 2-3 defa basmak lazım, ben öyle bi şey olduğunu düşündüm

Ne mesajı verecek yahu “ben bok gibi bir herifim” mesajı mı?
Tam aklımdan geçen mesaj.
Bence bunu veriyor. hem temizliğini yardımcı bayan yaparken nasıl temiz olduğuna karar verdiniz onu da anlamadım. Evi sık sık .ok götürüyor ki yardımcı bayan geliyor.
Ben olsam o bayanı bulur bir konuşurdum. Sonra gerçekle yüzleşince bu adamla ömür geçirebilir miyim diye sorgular ona göre yol alırdım.:kahve:

Kadın erkek fark etmez, sifonu çekmeyen biri iğrençtir. İnsan döner arkasına bakar hatta büyük tuvaletten sonra. Birde misafir varsa ekstra. Bunun cinsiyetle değil temizlikle görgüyle alakası var.
Bunu yapmayan biri asla temiz olamaz. Ellerini tekken yıkadığına asla inanmam veya dişlerini fırçaladığına. 🤮

Kızlar selam, konu çok sevdiğim bir kuzenimle alakalı. Kendisiyle şu an bu konuyu tartışıyoruz. 6 aylık bir ilişkisi var. Çocuk 33 yaşında, askeri okuldan ayrılmış mühendis. Yalnız yaşıyor.
Çocuğun evine üç dört kere gitti, çok özür dileyerek söylüyorum, 2 kez klozette büyük tuvaletini yapıp sifonu çekmediğini görmüş. Normalde evi çok temizmiş, zaten sık sık da kadın geliyormuş. Giyimi kuşamı da aynı şekilde.
Kuzenim utancından 2. Defa gördüğünde bile bir şey dememiş, dalgınlığından olduğunu iddia ediyor. Ama ben evime gelme ya da seni umursamıyorum anlamında bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Ya da psikolojik sorunları mı var anlamadık.
Yahu ne mesajı ne psikolojisi adam piiissss
Erkekler böyle mesaj falan işleriyle uğraşmaz genelde düz varlıklardır, adamın pisliğinden olay çıkarmaya çalışmayın, pis işte piss

Evet, benden duyduğunuzu kimseye söylemeyin ama kuzeninizin erkek arkadaşı "ortadoğu'da dengeler değişecek, Volkan Konak'a dikkat edin ☠" mesajı veriyor. Tuvalette tezek bırakarak mesaj vermek Tapınak şövalyelerinden illüminati üyelerine kadar uzanan bir gelenekmiş çünkü.
Bakın mesajı doğru okumuşum ortadoğu'da savaş çıktı. Yalnızca kuzeninizin erkek arkadaşının ve benim anlayabileceğim şifreli bir mesajlaşmaydı o kaka 🧙‍♂️🤷🏻‍♀️

Ayol kedi mi bu da mesaj verecek. Kediler, eve başka kedi, bebek gelince gidip oraya buraya kaka yaparlar stresten. Evdeki diğer kediyi gönder demek isterler. Bu adam ben pis bir herifim mesajı vermiş olabilir en fazla. Midem bulandı.

X