Sifon çekmeyen erkek? Mesaj mı veriyor

Valla tam yazıyordum yorumunu gördüm,birkere misafirlikte basıma geldi 🙈 girdim wc bir baktım cisim orada duruyor.Çekiyorum sifonu yok yine çekiyorum yok.Suya meydan okudu adete.Ben yapmamısım tribe girdim yok etmeden de cıkamadım utancımdan🤣
Benim de başıma gelmişliği var, oradan biliyorum 😅

Kızlar selam, konu çok sevdiğim bir kuzenimle alakalı. Kendisiyle şu an bu konuyu tartışıyoruz. 6 aylık bir ilişkisi var. Çocuk 33 yaşında, askeri okuldan ayrılmış mühendis. Yalnız yaşıyor.
Çocuğun evine üç dört kere gitti, çok özür dileyerek söylüyorum, 2 kez klozette büyük tuvaletini yapıp sifonu çekmediğini görmüş. Normalde evi çok temizmiş, zaten sık sık da kadın geliyormuş. Giyimi kuşamı da aynı şekilde.
Kuzenim utancından 2. Defa gördüğünde bile bir şey dememiş, dalgınlığından olduğunu iddia ediyor. Ama ben evime gelme ya da seni umursamıyorum anlamında bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Ya da psikolojik sorunları mı var anlamadık.
Ne mesajı ya, iki seçenek var adam pasaklı veya aklı beş karış havada sifonu basmak gelmiyor aklına.
Eğitim ile sifon ne alaka, evi de kadın temizliyor öyle herkes temiz olur.

Benim oğlan wc. Alışkanlığı kazanırken, kaka ile konuşurdu, neden ıslandın? Neden gitmen gerek? Nereye gideceksin? Senin ailen var mı? Yani 15 dk falan b*ktan muhabbet eder ve bye bye der öyle sifonu basardı. Şu an unuttu 🙏 hayatımda hiç bir b*ku saygı duruşu ile uğurlamamıştım. 😅 Bu kişide yeni mi wc. Alışkanlığı edindi acaba?

Benim oğlan wc. Alışkanlığı kazanırken, kaka ile konuşurdu, neden ıslandın? Neden gitmen gerek? Nereye gideceksin? Senin ailen var mı? Yani 15 dk falan b*ktan muhabbet eder ve bye bye der öyle sifonu basardı. Şu an unuttu 🙏 hayatımda hiç bir b*ku saygı duruşu ile uğurlamamıştım. 😅 Bu kişide yeni mi wc. Alışkanlığı edindi acaba?
Bebeler çok zor ya büyünce anlatsan hadi ordan der :KK70:

Arkadaşlar kafam dalgınsa arada ben de unutuyorum ya
2-3 kere unuttum
Ama misafir gelecekse de unutulmaz bence, kontrol eder insan lavabo temiz mi diye

Iyy Pis diyenler durun hemen taş atmayın elimi yıkamayı asla ihmal etmiyorum😅
asla unutulmaz demiyorum ben de
çok dalgın çok hasta çok stresli zamanlar olabiliyor -benim kronik bir hastalığım var, tuvalet meselesinde sorun yaşatıyor bana, bende anksiyete gibi bir şey. özellikle önemli toplantı, yolculuk, yabancı ülke vs. gibi zamanlarda. unutmuş olabilirim mesela iddia etmem o yüzden asla unutulmaz diye. bu nasıl bir şey diyeceksiniz de çok b.ktan olduğu için boşverin; kısaca şöyle o sırada normaliniz bozuluyor. anormal bir davranış.

ama evindesin.
içerde sevgilin bekliyor
sevgiliyi geçtim evde misafir olsun
tuvalette ortadoğu barışını, işyerindeki sorunu, ay ne biliyim faturaların o ay ne kadar coştuğunu düşüncek hali olmaz insanın yani
işini bitirir hatta şöyle de bi bakar yani etrafta bir sorun varsa toplar... hani olabilir kıl tüy, dağınıklık olabiliyor banyolarda evde misafir varken daha bile ekstra dikkat eder normal insan.

tek "azcık mantıklı" şey şu olabilir rezervuar bozuksa, sifon çalışmıyorsa bassa da gitmiyordur bu da fark etmiyordur belki - ki nasıl fark etmiyorsa artık....

her durumda mesaj nasıl aklınıza geldi? bakın orası çok enteresan...

Sifon gücünde sıkıntı olduğunda da bu atıklar gitmeyebiliyor, böyle bir durum olmadığına emin miyiz? Sürekli sifon çekmiyor olsa kokudan banyoya girilmez. Haftada bir gelen temizlikçiyle arınmaz o pislik.
Öyle olsa bilmez miydi? Kovayla falan su dökerdi gerektiğinde.

hep yalniz yaşıyorsa demek ki adamin normali bu
asla degismez..benim arkadasimin kocasi da oyle. hatta kavga edince o da kiza bagiriyormus "asil sen zirt pirt sifona basiyorsun su faturasi senin yuzunden böyle" diye.
bir cumartesi davetliydik birkac arkadas..tuvalete girdigim saniye ciktim. bir sey de demedim. ama tek bk da yoktu. sicrata sicrata sicmis şerefsiz. misafir gelecegini de biliyor. cat kapi gitmedik. sonradan diğer arkadas girmis. o da utanmis kizi cagirip bok göstermeye. almis eline klozet fircasini bir guzel temizlemis. hatta dolaplari karıştırmış camasir suyu bulmus dökmüş falan. arkadasimiza soylemedik ama donerken arkasindan konustuk. cok igrenc cidden
arkadasinin 3 gram akli varsa sifona basmayan adamla devam etmez.
benim bir arap flortum varsi.cocuk tam johny bravo gibi ayna karşısında fönlenir, jölelenir, sacina sakalina asiri dikkat eder, temiz giyinir biriydi. hatta mahallesinde utucu vardi gömleklerini birkac kere beraber götürmüştük. jilet gibi utu sevdiği icin kumas pantolon gomlek falan adama yaptirirmis..boyle bir adam. ilgit ilgit parfum kokan. evine ilk gittim - cok ani oldu firtina bastirinca geçtik- klozete sanki zevkine sicratmis cisini. her yer sari sari sidik.
igrecti. ama iki arap arkadasi vardi evinde - simdilik evsizler diye mecburiyetten gelmislerdi birkac ayligina ev bulana kadar. onlara atti sucu- ben de oyle olduguna ikna oldum . tuvalete gitmeden once soyluyordum gidip kontrol ediyordu temiz mi diye , verdiğim islak mendille temizliyordu yine de :)
arkadasin neden uyarmamis ki? çağırsaydi ayi temizleseydi. utanirdi belki.
ben benim ayiyi biraktim:) kiz da biraksin valla..bu dünya birilerinin dişkisini gormek icin com kisa

Son düzenleme:
Ben arkadaşlarının yanına göndereceğiz diye ikna ediyordum 🤣 annelik başlı başına boktan bir iş zaten

Kızlar selam, konu çok sevdiğim bir kuzenimle alakalı. Kendisiyle şu an bu konuyu tartışıyoruz. 6 aylık bir ilişkisi var. Çocuk 33 yaşında, askeri okuldan ayrılmış mühendis. Yalnız yaşıyor.
Çocuğun evine üç dört kere gitti, çok özür dileyerek söylüyorum, 2 kez klozette büyük tuvaletini yapıp sifonu çekmediğini görmüş. Normalde evi çok temizmiş, zaten sık sık da kadın geliyormuş. Giyimi kuşamı da aynı şekilde.
Kuzenim utancından 2. Defa gördüğünde bile bir şey dememiş, dalgınlığından olduğunu iddia ediyor. Ama ben evime gelme ya da seni umursamıyorum anlamında bir mesaj verdiğini düşünüyorum. Ya da psikolojik sorunları mı var anlamadık.
Bazı kişiler su israf olmasın diye sifonu her seferinde kullanmıyorlar, böyle tanıdığım kisiler var 😬🤢 öyle bir alışkanlık edinmişse, kuzeniniz gittiğinde de alışkanlığın verdiği dalgınlıkla sifonu çekmemiştir. Böyle bir hareketle mesaj verme gibi bir niyet olamaz.

Adam biriktirip çekiyor bence sifonu 😒 tek seferde çekince suya acıyor herhal

Benim de vardı öyle bir iki tane kırık.dikkatsiz oluyorlar.bir tanesinde çekilmemişti.diğer arkadaşlarda da hep sağda solda leke oluyordu.ıyy valla anlatırken midem bulandı.

Bazı kişiler su israf olmasın diye sifonu her seferinde kullanmıyorlar, böyle tanıdığım kisiler var 😬🤢 öyle bir alışkanlık edinmişse, kuzeniniz gittiğinde de alışkanlığın verdiği dalgınlıkla sifonu çekmemiştir. Böyle bir hareketle mesaj verme gibi bir niyet olamaz.
Ayy maalesef benim babam.ayrıntı vermek istemiyorum ama ben klozete bakmadan hemen girer girmez basıp da kullanıyordum.

Su tasarrufu yapmak istiyorlarsa farklı bir yol bulsunlar. Tuvalete su dökmeyen insanlar sadece kendi evlerinin kötü kokmasına sebep olmuyorlar, komşularının evlerinin de kötü kokmasına sebep oluyorlar. Tuvalet ve banyo giderleri ortak ve ortak tesisattan kötü koku yayılmasına neden oluyorlar.

X