Şiddetli bel ağrısı ve kalca kemiği ağrısını çekiyorum

gugukeeaaayyy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
138
43
30
Gebelik şüphem var daha test etmek nasip olmadı ama normal oturamiyorum belim ağrıyor bı ağırlık var uyurken sırtının ortası bazen sabah kalktığımda kalça kemiği ağrısı hissediyorum benim gibi ağrısı fazla olan var mı

Benimde çok fazla bel ağrısı sırt ağrısı oluyor adetime 1 gün kaldı ama adet olacakmış gibi durmuyor hayırlısı olsun insAllah test yapacağım ama biraz daha zaman die bekliyorum

Benimde böyle olmuştu tek ve en büyük belirtim bel ağrısıydı.. gerçekten orda bi ağırlık hissi vardı orda bişey vardı yani sanki beklenen adet günümden önce ve sonrasındaki 1 hafta boyunca hep ağrım olmuştu.. adet gecikmesinden 1 hafta sonra test yaptım pozitifti..

İkinci gebeliğin sanırım önce olmuştu dedin şimdi pozutifi gördüm deyince öyle anladm ben daha test yapmadm bı iki güne test yapacam adet zamanimdan bikac gün önce lekelenme gördüm ki yerleşme olduğunu düşünüyorum birde üstünden zaman geçmesi gerekiyordu test yaptm negatif çıktı erken yapmışım enaz 5veya 6gun geçmesi gerekiyormuş sipariş verdim testin gelecwk inşaallah yapacam bakalım umutla ve heycanla bekliyorum

Daha ilk gebeliğim şu an 16 Haftalık testi erken yapmak insanı strese sokuyo bence en az 1 hafta geçtikten sonra yapmak daha iyi.. ben öyle yapmıştım ve çok koyu bir şekilde gördüm pozitifi inşallah sizinde öyle olur

Masaallah ne güzel Rabbim zamanında sağlık sihhatle kucağına almayı nasip etsin benim zamanım doldu testim gelsin hemen yapacam inşaallah peki ben şimdi illaki sabahki ilk idrarı beklemelimiyim 5li test aldm yani 5tane olacak gelecek merakımdan catlarim gelir gelmez yapaym diyorum

Ben gece 12de yapmıştım fazla madem test bence herhangi bir saatte yapın ama su içmeden ve yeni yapmış olmayın idrarı baktınız ki negatif sabah ilk idrarla tekrar yaparsınız.. inşallah pozitif sonuçlar alırsınız buraya da yazın olur mu merak ettim

Şu icecm yani mutlaka öyle mi doğru mu anladım tmm haber edecem

Benim de asiri bel agrim vardi. Hatta bir gece agridan aglamistim. Megersem o agri bebistenmis insallah sizin de oyledir

Subhanallahh bende gece yerlere yattm sancıyla agladm resmen testim geldi gelecek diye hastaneye de gitmedim çok fena bı ağrı ayakta fazla bişey yok oturunca nasıl oturacağım şaşırıyorum yastıkla desteklesem de nafile uyurken keza beter

Bende masa başı çalışıyorum o koltukta otururken belim kırılıcak gibi ağrı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…