Şiddetli bel ağrısı ve kalca kemiği ağrısını çekiyorum

Beklediğim sonucum negatif sipariş ettiğim testlerim yanımda 5adet almıştım adet zamanım gelince tekrar mi etsem bilemedm ondan önce sabah belli olur mu ki kafam bı milyon oldu

Anlaşılan psikolojim bozuldu okadar basdonmesi ağrı çekmem üstelik adet zamanimdan önce oldum ve okadar emindim yerleşme kanaması olduğuna ya yeni yeni oldu bu süreç daha kendini belli etmiyor yada ciddi anlamda ben kafayı yemek üzereyim geçmiş olsun🤭🤭

Sizce yeni olabilir mi yada bukadar zaman geçip kanda çıkar mı yani önce kanda sonra idrarda belli oluyordu sanırım doğru mu hatrliyorum

Adet gecikmesinin 14.gününde yapılan idrar testi en garanti olanıymış.Geç döllenme olabilir diye.Sizin kaç gün gecikti.

Gebelik şüphem var daha test etmek nasip olmadı ama normal oturamiyorum belim ağrıyor bı ağırlık var uyurken sırtının ortası bazen sabah kalktığımda kalça kemiği ağrısı hissediyorum benim gibi ağrısı fazla olan var mı
Benim oldu hatta kas gevşetici ağrı kesici kullandim sonra adeti. Gecikti test yapınca cikti

Adet gecikmesinin 14.gününde yapılan idrar testi en garanti olanıymış.Geç döllenme olabilir diye.Sizin kaç gün gecikti.
Ben adetten iki gün önce gördüm leke tarzı yerleşme kanaması sandım sadece 3gun gördüm başka bişey görmedim birde as donmesi falan çok fazlaydı ki hala da öyle bu gece sirtimin ağrısından agladm hıçkıra hıçkıra bunlar neydi ozaman diyorum kendi kendime

Tam adet sökülmediyse üstüne görüyor olabilirsiniz.Embriyonun implant olup idrara geçmesi daha uzun süebiliyormuş ve 15 gün gecikmeden sonra pozitifi görenlerde var.Ben de gecikmenin 10.günündeyim bıraktım test yapmayı 15.gün yapıcam.

Sıkıntılı.surecteym bende anlayamadm neyin ne olduğunu hayr okadar sancidan sonra bide hastaneye giderse kantestinde de çıkmazsa eşime karşı kendimi çok kötü hissedecem bı garip oldum yani

Tam adet sökülmediyse üstüne görüyor olabilirsiniz.Embriyonun implant olup idrara geçmesi daha uzun süebiliyormuş ve 15 gün gecikmeden sonra pozitifi görenlerde var.Ben de gecikmenin 10.günündeyim bıraktım test yapmayı 15.gün yapıcam.
Öyle mi adetim sökülmedi koyu kahve lekeler gordum üç gün sürdü ozaman ben eğer hesaplarsak bı hafta daha mı bekleyip test yapaym yada şimdiye kadar kanda çıkmış olabilir akşam eşim hastaneye gidelim.dedi bigarip hissediyorum kendimi

Ben de aynı durumdan ötürü beklemedeyim.Eşimi de üzmek istemiyorum.Ovülasyon testi ile yumurtlamayı takip ettiniz mi peki.

Öyle mi adetim sökülmedi koyu kahve lekeler gordum üç gün sürdü ozaman ben eğer hesaplarsak bı hafta daha mı bekleyip test yapaym yada şimdiye kadar kanda çıkmış olabilir akşam eşim hastaneye gidelim.dedi bigarip hissediyorum kendimi
Sakin kalıp beklemek zor ama kan testinde negatifi görmek daha da zor.Ağrılarınız fazlaysa kan testinde fayda var tabikii. Geç döllenmede kan testinin negatif olup pozitife dönen de çok.Bütün gün buralarda form okuyarak sakin kalmaya çalışıyorum bende.

Ben de aynı durumdan ötürü beklemedeyim.Eşimi de üzmek istemiyorum.Ovülasyon testi ile yumurtlamayı takip ettiniz mi peki.
Hayr ben onların hepsini burada yeni öğrendim yumurtlama zamanı içinde ovulasyon testi vs erken gebelik testi yok kaset test early test predictor express vs falan hepsini burada bilgi edindim yumurtlama için test yapmadm akşama bı ihtimal hastaneye giderim belki ama eşimin dusuncesinden de endiseliyim oda heveslenip kötü olmasını istemiyorum

Hayr ben onların hepsini burada yeni öğrendim yumurtlama zamanı içinde ovulasyon testi vs erken gebelik testi yok kaset test early test predictor express vs falan hepsini burada bilgi edindim yumurtlama için test yapmadm akşama bı ihtimal hastaneye giderim belki ama eşimin dusuncesinden de endiseliyim oda heveslenip kötü olmasını istemiyorum
Kan vermeye gittiniz mi?

Hayr evdeyim gitmedim eşimin işi çok yoğun çok yorgun bilmiyorum gitsek ayrı gitmesek ayrı dert bende bilemedm sallayacam bu durumu sanırım

Gebelikten emin olmadan bele sıcak uygulamak sakıncalımı bilgisi olan varmıı?8gun gecikmem var idrar negatif bel agrım var hasta olcak gibi oluyorum akıntı geliyor

X