sezeryanlı anneler????

Serencam83

ÖMRÜMÜN SERENCAMI
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2007
2.173
1.025
41
kızlar dikiş yerimize ağda yapabiliyomuyuz benim kırkım bu perşembe çıkıyor inşallah ve
haftaya pazartesi kontrolüm var nasıl yapacaz korkuyorum bi,şey olurmu yoksa jiletmi vurayım siz ne yapacaksınız

dikis yerlerinizin acisi gectimi,,benimki cok aciyor (23.gun ) hala
agda yapmayi dusunemiyorum bile...

benim dikişler iyicene birleşmiş ben ameliyattan 10 gün sonra kontrole gittiydim epilasyon aletiyle aldım çok kolay oldu ameliyat yerinde his kaybı olduğundan canım da acımadı hiç

ben lazer epilasyon yaptırıcam daha öncede 2 seans yaptırmı gebe olduğumdan yarım bırakmıştık dewam edicem şimdi ama ağda şuan için telikel sanlki
benm dikiş yerlermde geçti acımıyor ince bir çizgi duruyor 26 günlük

benim 28.günüm ama ben 10 günlükken epilasyon makinesiyle aldım.sadece tam ameliyat yerimin oralarda tek tük kaldı.ağda zor olur bence sonuçda deri çeliliyo ister istemez.makine yada jilet daha iyi bence...

benim 28.günüm ama ben 10 günlükken epilasyon makinesiyle aldım.sadece tam ameliyat yerimin oralarda tek tük kaldı.ağda zor olur bence sonuçda deri çeliliyo ister istemez.makine yada jilet daha iyi bence...

ya alt taraflaradamı mı yapıosunuz makineyi:uhm: uuufff acımazmı ki:1no2: bende kara kara düşünüyodum napıcam die.eğer makine alt tarafları acıtmıosa denemkte fayda var:1closedeyes:

yarın ağdacıya gidecem dikiş yerini bıraktıracam napiim çok fena haldeyim ben herhalde bir yarım kilo gider üzerimden:roflol:

bence agda hic iyi fikir degil, daha cok hassas ameliyat yeri cunki. Bence ya kısacık kesin, ya da jilet

kızlar ameliyat yerinizi zedelemeyi dıştan dikişleriniz iyileşmiş gibi durabilir ama iç dikişleriniz hala iyileşmemiştir riske atmayın ne olacak bir iki sefrde jiletle alıverin

Ben nerdeyse 4 ay oldu doğuralı hala dikiş yerim ve dikişin üstündeki karın bölgem ağrıyor 6 aya kadar anca düzeliyormuş

ben kırkım çıkınca ağda yaptırdım bir sorun olmadı ama şuan jilet kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…