Sezeryan sonrası hematom:(

O konuda bilgim yok .. olan biri yle karşılaşmıştım hastanede hamileyken profosyonel.olmayan bir elde sezaryen olmuştu ondan sonra başına geldi ..
Sözde çok iyi doktorlardı bilmiyorum.iki doktor girdi üstelik ameliyatıma. Olacakla ölecege çare yokmuş. Küçük bir yerde yaşıyordum ameliyatı Ankara da oldum sıkıntı çıkmasın diye ama çıktı. Hayırlısı Allah'tan

İyi geceler hanımlar. Sezeryan oldum 2 ay önce. Ameliyattan rahmimde hematom yani kan birikintisi oluşmuş. Böyle bir şey yaşayıp atlatan var mı? İkinci kez ameliyat olan var mı? Üç çocuğum var ben gidersem onlara kim bakacak diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Dua edin bana lütfen 🙏

merhaba aynı şey benimde başıma geldi. Şuna nasılsınız ne yaptınız?

İyi geceler hanımlar. Sezeryan oldum 2 ay önce. Ameliyattan rahmimde hematom yani kan birikintisi oluşmuş. Böyle bir şey yaşayıp atlatan var mı? İkinci kez ameliyat olan var mı? Üç çocuğum var ben gidersem onlara kim bakacak diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Dua edin bana lütfen 🙏
Çok geçmiş olsun. Aynısı değil belki ama benimde kalçamda enjeksiyon yerimde var. Dört ay önce iğne olmuştum kalçadan. Ceviz büyüklüğünde. Zaman zaman bacağıma bile vuruyor ağrısı. Hiç küçülme olmadı.

Çok geçmiş olsun. Aynısı değil belki ama benimde kalçamda enjeksiyon yerimde var. Dört ay önce iğne olmuştum kalçadan. Ceviz büyüklüğünde. Zaman zaman bacağıma bile vuruyor ağrısı. Hiç küçülme olmadı.
Bende de oldu eczanede bir şişeye karışım hazırlıyorlar dört beş güne eriyor. İlaç hızlı enjekte edildiği için oluyormuş.sizede geçmiş olsun

Teşekkür ederim bana kaç mm olduğunu söylemedi kendiliğinden mi küçülüyor size bir ilaç verdi mi acaba
Kendi küçülüp yok oluyormuş vücut kanı emiyormuş yani. Ağır kaldırma dediler ağır işi yasakladilar 4 ay oldu daha da geçmedi.bebegimi yeni yeni aldım kucağıma

Kızlar slm durumunuzda düzelme varmı bende 5ay önce aynı durumu yaşadım ve geçmedi hala dikiş bölgemin bitişiğinde şişlik ve sertlik var

X