Sezeryan sonrası hematom:(

Cok gecmis olsun. 13 gun once sezeryan oldum, boyle seylerden bihaberim Allah korusun korktumda simdi 😅
Insallah bi an once sagliginiza kavusursunuz.

İçe doğruydu, rahim duvarında. Elle bastılar patlamayınca ameliyat oldum. Ameliyat kolaydı, hiç korkmayın, sizi sezaryen yerinden açmazlar tekrar, büyük ihtimalle vajinal yolla temizlerler ama bence ona bile gerek kalmayacak
İnşallah gerek kalmaz. Kürtaj ve doğum yasaklandı rahim inceliğinde dolayı. Sanırım bu da bir nevi kürtaj oluyor.bir tanesi yasak dedi diğeri almamız lazım karından alacaz dedi.

Cok gecmis olsun. 13 gun once sezeryan oldum, boyle seylerden bihaberim Allah korusun korktumda simdi 😅
Insallah bi an once sagliginiza kavusursunuz.
Sagalon Allah razı olsun. Valla bende bihaberdim. Geldi buldu.benimki zor ihtimaldi. Korkmayın. Herkeste olacak birşey değil.2_3 oranında rastlaniyormus

Olsun canım en azından tedavisi mümkün olan bir şey sevdiğim bi tanıdığımm var kanser ve çok ağır doktorlar yapacak bir şey Yk diolar☹
Allah şifa versin inşallah. Allah'tan umut kesilmez. Ananeme de zamanında kansermiş bir ay ömür vermişler 36 yaşındaymış. Geçenlerde 82. Yasgününü kutladık.

Kanamanız ne kadar sürdü? Bende sezaryen oldum ama böyle bir şey olmadı. Bir de Doğumdan hemen sonra bir masaj yapıyorlar, dikiş yerinize bastırıp. Size yaptılar mı?
ya bende sez oldm 27 agustosta be kanamam olmadi gibi bisey . bu hematom nedir acaba ondanmi olur bende sonra.

Öncelikle Allah analı babalı büyütsün bebeğinizi. Hoş gelmiş dünyaya.
Konu hakkında hiç bilgim yok. Geçmiş olsun. İnşallah en sıkıntısız şekilde atlatırsınız.
Doktorunuz ne dedi ki tam olarak? Kendiliğinden geçmesini mi bekliyorsunuz, yoksa operasyon şart mıymış?

Öncelikle Allah analı babalı büyütsün bebeğinizi. Hoş gelmiş dünyaya.
Konu hakkında hiç bilgim yok. Geçmiş olsun. İnşallah en sıkıntısız şekilde atlatırsınız.
Doktorunuz ne dedi ki tam olarak? Kendiliğinden geçmesini mi bekliyorsunuz, yoksa operasyon şart mıymış?
Allah razı olsun. İç kanama olmuş kesilmiş. Kan birikimi kalmış vücut kendi kendine emiyormuş normalde. Ama zaman uzadı dedi. Emmezse ameliyat olacakmış.simdi bekliyor. Boyutunda küçülme olacak mı diye

İyi geceler hanımlar. Sezeryan oldum 2 ay önce. Ameliyattan rahmimde hematom yani kan birikintisi oluşmuş. Böyle bir şey yaşayıp atlatan var mı? İkinci kez ameliyat olan var mı? Üç çocuğum var ben gidersem onlara kim bakacak diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Dua edin bana lütfen 🙏
Geçmiş olsun zorr.. tekrar ameliyat olunuyor diye duymuştum temizliyorlar kapatıyorlar.

X