Sezeryan ile Doğum Yapan Süper Annneler

canım valla hatırlamıyorum ki nasıl olduğunu sadece doktor geldi herşeyi normal dedi bizde başka bişey sormadık. benim suyumu patlattılar, ama nasıl patlattıklarını neyle ben görmedim. ama çok altüst oldum.neyse dediğin gibi çok şükür atlattık ve yavrularımıza kavuştuk.sen bebeişini kime götürüyorsun bizi lale hanıma yönlendirdiler, 2 kere gittik ama hizmet hast bize uzak o yüzden bizim burada özel bi hastaneye başladık, bakalım.

canım ben de Lale hanıma götürddüm , hastane bana çok yakın herhalde orda devam edicem gerçi biraz soğuk bi bayan ama ben her aradığımda cevap veriyor büyük bir sabırla :)) bide bana dün sağlık ocağından geldiler 10.gününde tekrar topuktan kan alıcaklarmış cumartesi gitcez bakalım oraya da :)

topuk kanını doğum yaptığınız hastanede almışlardır mutlaka eğer hastaneye güveniyorsanız tekrar aldırmayın derim, gittiğimiz çocuk doktorunun önerisiyle biz aldırmadık sağlık ocağında

Çok çok çok geçmiş olsun arkadaşım..a.s.
Ben de sezeryanla yapmıştım ilk doğumumu ama anında bayılmışım.Gözümü açtığımda odamdaydım ve kzımı emzirmeye çalışıyorlardı.Şimdi mecburen sezeryanla doğacak oğlum da..İlkinde ben de bir hafta kadar ağrı çektim,fazla bir sıkıntım olmadı çok şükür.:Saruboceq:

Ama şimdi senin yazdıklarını okuyunca korku filmi gibi geldi.Neden hemen bayılamadın ki sen?
Ayrıca bayılmadığın halde seni nasıl kesmeye başladılar aklım almadı.benneyaptımki

iyi canım yakınsa orda devam etmen mantıklı, arkadaşım duygu hanımdan çok memnun, sağlık ocağından nasıl geldiler anlamadım???oraya da kayıt mı yaptırmak lazım?bilgi verirsen sevinirim canım.

iyi canım yakınsa orda devam etmen mantıklı, arkadaşım duygu hanımdan çok memnun, sağlık ocağından nasıl geldiler anlamadım???oraya da kayıt mı yaptırmak lazım?bilgi verirsen sevinirim canım.

hastane sağlık ocağına doğum yapanları bildiriyormuş , sağlık ocağından iki hemşire geldi , beni görmek istediler , sağlığımı sordular , sonra bebeğin aşılarını bedava yaptıklarını söylediler , aşılarda onlara götürücem bende.. bide topuk kanını söylediler 10.günde tekrar alınması gerekiyo diye , ben de lale hanımı arayıp sordum aldırın dedi o yüzden yarın gidicez sağlık ocağına , yarın anlatırım yine neler olduğunu :))

Mecburen bebeği almak zorundalardı. Çünkü narkoz bebeği etkilemeden hemen almaları lazımmış. Testere 6 ' yı canlı canlı yaşadım resmen. Hem geç bayıldım hem erken ayıldım. Keşke ben de uyandığımda ilk bebeği görseydim. :1no2:

arkadaşlar topuk kanı ilk 3 günün içinde alınması gerekiyor dr umuz tekrardan bahsetmedi bence araştırın
oğluşum Mustafa Bartu 12 günlük elinizden öperrr

arkadaşlar topuk kanı ilk 3 günün içinde alınması gerekiyor dr umuz tekrardan bahsetmedi bence araştırın
oğluşum Mustafa Bartu 12 günlük elinizden öperrr

15.gün sağlık ocakları ikinci kanı alıyor. Bana 10.gün aldır dediler hastaneden ama sağlık ocağı 15.gün alıyor. Eğer antibiyotik kullanılıyorsa ilaç bittikten sonra 10 gün geçmesi gerekiyormuş sonucun sağlıklı çıkması için.

kızlar şimdi bizim doğumlar bayrama denk geliyo ve haliyle sağlık ocakalrı kapalı. bu topuk kanı niçin alıyorlar ben sağlık ocağı ile görüştüm 10. günü alırız o zaman dedi

aa bize kimse gelmedi, biz o bölgede oturmadığımız için mi acaba sağlık ocağına bildirilmedi. biz yarın duygu hanıma götürücez bebeğimizi. bi türlü içimize sinmedi götürdüğümüz doktorlar, bi de duygu hanıma gidelim bakalım.ben hep evimize yakın bir yere götürmek istiyordum ama galiba yine hizmete gideceğiz, kalça çıkıklığı için ultrason da çekilecek.

epidural sezeryan olanlar doktorunuz size ne gibi tavsiyelerde bulundu yencek yenmeyecek şeyler konusunda.MEsela balık yeme dedi bana
bir de siz korse kullanıyor musunuz bana çok sıkmamak kaydıyla korse kullanabilirsin dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…