Sezaryen gobeginden nasıl kurtulacagim

O yağları nasıl eritecegim. Metobolizmam çok yavaş. Nasıl hizlanir

bunyeden kaynaklanıyor da ne yaptın bana da soyle.
Yemedim birazda tabi doktor bana kirkin çıkana kadar sütüm olcak diye yeme sakın ddi emzirdkce çoğalıyor ztn ddi benim zaten sütüm çok boldu bol bol su içtim kayısı üzüm kaynatıp ictm bagirsaklarm hiç calsmadi benim zamanla kilolarmin fazlasi gtti 55 kiloyum şuanda gören doğum yaptgma inanmiyo

kendimi hiç bu kadar şisman görmedim 15 kilo aldım sadece 5 kiloso gıttı diğerleri duruyor. bir sene cok uzun ya. ben bebeğim doğunca fit gibi olacam diye hayal ettım ama olmadı.
Bende hamileliğimde ilk altı ay hiç yiyememiştim ve kilo verdim 8-9 kilo kadar. 6 Aydan sonra iştahsız da olsa bebeğim için yemeye çalıştım zorla. Doğumda, hamile kaldığım kilodan 2 kilo fazlaydım ama son ay karnım çok aşırı büyüdü. 3,5 ay oldu doğum yapalı kilo alıyorum sürekli. bende doğumdan sonra fit olurum diye düşünmüştüm kilo almamamın rahatlığı ile. Ama şimdi hamileliğimden daha fazla kilom var ve bebeğimde emmiyor yani aynaya bakınca psikolojim allak bullak. Birde hamile olduğumu düşünüp ifade edenler oldukça kafayı yiyorum. Yardım istedim ama destek olan olmadı tecrübelerinden kaynaklı. Rabbim kolaylık versin hepimize. Yalnız olmadığını bil diye yazmak istedim. Hatta benim durumum içler acısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…