Sezaryandan Ne Kadar süre sonra hamilelik düşünmem lazım?

Sizinde başınız sağolsun. 😞 Rabbim evlat yaramıza merhem olacak hayırlı sağlıklı afiyetli evlatlar nasip etsin🤲🏻💗 Bana da 6 ay en erken dedi 6 aydan önce düşünme dedi
Aslında bana düşünme demedi. 6 ay beklesen iyi olur dedi. Benim de zaten sağlıksal sorunlarım oluşmuştu onlar bile 5.ayda düzeldi

Hanımlar öncelikle Selamün Aleyküm 2 ay önce sezaryan ile doğum yaptım evladımı 1 hafta sonra cennete uğurladım ameliyatım şükürler olsun iyi geçti evlat özlemim çok fazla doktorum 6 aydan sonra düşünebilirsin dedi böyle bir durum yaşayan var mı aranızda 2 sezaryan doğum arası kısa olanlar varsa yazabilir mi deneyimlerini aktarabilir mi şimdiden teşekkür ederim.
Allah rahmet eylesin.
Doktorun dikişlerin kaynadı diyene kadar bekle..

Canim başın sağ olsun. Bende ilk bebeğimi kaybettim seni çok iyi anliyorum.
Alla şükür bir tane daha bebegim dogdu bu sezeryan oldu 4 ay olmak üzere. Hala yara yerime dokununca ve ya bebegim ayaklarıyla vurunca Acı var. Seni çok iyi anliyorum hemn yeniden anne olmak istiyorsun ama. En az 6 ay bekle Allah korusun çok şey duyuluyor. Yara yeri açılmaya meyilli diye 5 6 aylık bebeği bile alıyorlar. O yuzden hiç risk alma

Allahım sana ve ailene dayanma gücü versin...Başınız sağ olsun...

Bebeğinize sağlıkla kavuşun inşallah...İçinizdeki o yangına bir nebzede olsa su olsun...

Sizi çok iyi anlıyorum...Bir gün bu rüya aleminden gittiğimizde melek olan evlatlarımızada doyucaz ben inanıyorum.....
Amin çok teşekkür ederim sağolun. Evet dediğiniz gibi ebedi bir evlat sevgisiyle nasipleneceğiz Allahın izniyle🤲🏻💗🌸

Canim başın sağ olsun. Bende ilk bebeğimi kaybettim seni çok iyi anliyorum.
Alla şükür bir tane daha bebegim dogdu bu sezeryan oldu 4 ay olmak üzere. Hala yara yerime dokununca ve ya bebegim ayaklarıyla vurunca Acı var. Seni çok iyi anliyorum hemn yeniden anne olmak istiyorsun ama. En az 6 ay bekle Allah korusun çok şey duyuluyor. Yara yeri açılmaya meyilli diye 5 6 aylık bebeği bile alıyorlar. O yuzden hiç risk alma
Teşekkür ederim sizinde başınız sağolsun. Cennette karşılayacaklar bizi🤲🏻 Rabbim evladınızı da hayırla sağlıkla afiyetle büyütmenizi nasip etsin🌸🤲🏻 dediğimiz gibi insan hemen anne olmak istiyor ama evet beklemem lazım toparlanmak için nasip artık hakkımızda hayırlısı olsun🌸

X