Seyranim esini kaybetti

Allah Rahmet etsin, sabır ve dayanma gücü versin.
Başın sağolsun arkadaşım, Allah ebedi yerinizde beraber eyler inşallah.

Başınız sağolsun:1shok:..Çok üzüldüm..:1no2:Allah sabır versin ne diyim..:çok üzgünüm:

başlığı görünce yanlış anladığımı umarak açtım....ama maalesef ...Seyran'ın yazılarını zevkle okuyordum...acı kaybı için çok çok üzüldüm(Allah sabırlar versin inşaallah...

başın saolsun allah sabırlar versin geride kalanlara can sağlığı versin rabbimmm

başın sağolsun canım.
allah sabırlar versin.
keşke sevdiklerimiz hep yanımızda kalabilse.
rabbimin emri olmasa biz kullar bu acıya nasıl dayanırız.

çok ama çok üzüldüm canım allah rahmet eylesin bende eşini kaybetmiş biri olarak onu çok iyi anlıyorum rabbim sabırlar versin metanetli ve güçlü olsun

basın sag olsun seyranım senı tanımıorum ama ne dıe bılırım kı allah mekanını cennet etsın allah sabır versın dıe bılırım ama cok uzuldum canım yenıden basın sag olsunsenağlama

Son düzenleme:
allah sabır versin başınız saolsun çok üzüldüm mekanı cennet olsun allah ailesine güç derman versin

Gerçekten şoklardayım,ne yazacağımı şaşırdım

Allah sabırların en güçlüsünü versin sevgili seyran kardeşim..Ne diyeyim tutuldum kaldım..Başınız sağolsun

anlık iletilerde gördüm şimdi üzüldüm gerçekten allah rahmet eylesin eşine ve çocuklarına sabırlar versin inş.

Başın saolsun arkadaşım.Allah sabrını artırsın onun kalan ömrünü çocuklarına versin.Eşininde mekanını cennet etsin Allah rahmet eylesin canım

Cok uzuldum yaa Allah sabir versin.Esininde Allah taksiratini affetsin mekani cennet olsun.Olan geride kalanlara oluyo yaa yazik genc yasta of of :çok üzgünüm:

Peki neden vefat ettigini bilen varmi:çok üzgünüm:?

:çok üzgünüm:allah rahmet eylesin allah geride kalanlarına sabır nasip eylesin:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…