Seyranim esini kaybetti

basin sagolsun seyran ablam,allahim sabir versin,bende neden gorunmuyorsun diye merak ediyordum,yesil ablam seninde basin sagolsun,

Bende yeni duydum çok üzüldüm, şaşırdım Seyrancığım canım .Allah sabırlar versin.

Allah sabır versin canım.umarım hayatı eşi olmadan da omuzlarında taşıyabilir

Yeni görüyorum bu mesajı ya senağlama
çok şaşırdım çok üzüldüm bunu okuduğumda seyran ablayı o güzel yazılarından tanıyorum ben..Allah sabır versin başı sağolsun..Allahım eşinin mekanını da cennet yapsın senağlama

Seyranın başı sağolsun... Allah sabrını verir inşallah. Ölmek gibi bir şeydir insanın hayat arkadaşını kaybetmesi... Allah rahmet eylesin...

elhamra lütfen iletiver onları çok özledik,yeşilimin de başı sağ olsun, babacığının mekanı cennet olsun,Rabbim her ikisinide sabır versin,dualarım onlarla :çok üzgünüm:

Canım başınız sağolsun Allah eşine çocuklarına ailesine sabır versin.
daha yeni gördüm çok üzüldüm....

allah yardımcınız olsun. sabır güç kuvvet versin. eşinizin mekanı da cennet olsun.

şubat ayında olmuş vefatı...6ay olmuş :çok üzgünüm: rabbim tahsilatını affetsin inşallah,iyiler erken gidermiş derler...hepimizin gideceği yer orası,orda sonsuz bitmez tükenmez bir hayat var,orda hep beraber olacak sevenler ayrılıklar olmayacak inşallah...ölüm acısı derin bir acıdır yakar kül eder yüreği,kapanmaz izleri...ama elden gelen birşey olmuyor,olmuşla ölmüşe çare bulunmuyor.Ölüm acısını veren güzel yaradanım,sabrını da veriyor elbet.Sabredelim güzel kardeşim,bol dua edelim ruhu rahat etsin..tekrar rabbim rahmet eylesin,eşine,çocuklarına,anne babasına,tüm yakınlarına baş asğlığı ve bol sabır diliyorum.Allah'a emanet olun inşallah :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…