Şeyda Coşkun 10 günde 8 kilo

Kelebek678 41733953 .!.:
Cnm eğer taze zencefil aldiysan ağzına kucuk bir parca at isirmadan em hem istahin kaçar hemde metobolizma hızın artar ama sakın ısırma çok acii
Kizlar kati meyve sıkacagm yok sivi gununu nasil yapacagim?

Günaydın kızlar kilo 57 8 Çok yavaş gidiyor buda morilimi bozuyor bende son güne kadar tartilmiyim diyorum siz napıyosunuz bu arada ben bi üç kaşık reçel tüketim acaba kaçamaklardan dolayı mi bu kadar az gidiyor

ben de başlamayı düşünüyorum bu diyete.maşallah hepiniz çok hızlı vermişsiniz kiloları benim metabolizma yavaş bakalım ne kadar vereceğim 10 günde

kızlar 10 . gün saf protein günü mü?
9 dan snrası yok sitede
10.png canım 10.günün menüsü

Arkadaşlar aranızda karaciğer yağlanmasıyla ilgili diyet listesi bilgisine sahip olan varmı,varsa yardımcı olabilirmisiniz, birde 6 öğün yemek yemek karaciğeri yorarmı yani 3 ana 3 ara Öğün olarak.

Selamlar. Dün bu forumu ve başka siteleri epeyce araştırdım ve bu diyeti yapmaya karar verdim. Bu sabah başladım.
Tek tip veya bu kadar kalori kisitlayan diyetkere karsiyim ama iştahım çok açık.bir disiplin ve motivasyon olsun diye bunu yapmak istiyorum.
İnşallah devam edip görüşlerimi paylaşmayı düşünüyorum.
İncelemelerim sonucunu edindiğim görüşler

-liste çok zor gözüküyor evet çoğu kişi tamamlayamamış
- en az kilo verenler bile 2-3kilo vermiş
-10 günü tamamlayanlar 5-6kilo vermiş .76dan 71e ve 60 dan 54e dusmek gibi güzel sonuçlar bunlar.
- bu sonuçları alanlar günde 40 dakika veya 1 saat yürüyüşler.

8 kilo değil ama 4-5kilo gibi bir azalma sağlayacağını ben de düşünüyorum.

Başlangıç 77.6
Doymam zannediyordum ama kinoa cilek günüm iyi geçiyor

İlk gün güzel geçti.
800 ip atladim. 15 dk eliptik yaptım.

2.gun yani yarin
Yumurta greyfurt günü. araogununde yer fıstığı olacak.

Kilomu merak ediyorum

2.gunum biraz daha zor geçti ama azmettim.
Bitki canlarına yuklendim
Yarın mantar somon günü.

1.gun 77.6
2.gun 75.9
3.gun 75.5
2.gun giden 400 gram. :KK76:
2 günde 2.1 gitti.daha önceki sonuçlarla benzer

Kendi kendime konuşmaya devam:)
Aksam somonum hazır .şimdi onu yiyeceğim açmıyim tokmuyum bilemiyorum. ..açlıkla gün boyu o kadar çok mücadele ediyorum ki yemek saati gelince bile yemek yenecek miydi diye düşünüyorum :)
Bitki çayları sağolsun onlarla idare ediyorum.
İp atlamaya devam bugün de 1000 atladim belki 1500 u denerim.

Kinoa günü 1 haslanmis yumurta
Yumurta günü azıcık mercimek çorbası kaçamak olmuştu.
Bugün yok diyebilirim. Balıkların gramajina uydum.mantar 120 g az diye 150 g yaptım.doymam sandim. Yağsız falandı ama fırında ve tuzlu olunca tok tuttu.tavsiye ederim.

Yarın sıvı alkali günü. Okuduğum yorumlara ve daha önceki tecrübelerime dayanarak sadece sıvı diyet çılgınlığına girismeyecegim. Daha yarın 4. Gün ayol. Millet 4. Gün bir sarsılmış ya diyeti bırakmış ya da toparlayayim derken iyice diyetten uzaklaşmış. Diyetin 10 gününu tamamlayabilmek için 4.gune bazı ilaveler yapacağım inşallah.
Yarın kilom ne olacak acaba. Genelde -400 olmuş 1 kişi 1.3 kilo eksilmiş bu günde. Hadi hayırlısı

1.gun 77.6
2.gun 75.9
3.gun 75.5
4.gun 74.8
Mantar somon gününde 700 gram gitti.
Bugün özel dönem ve ödem olması gerekirken kendimi hiç sis hissetmiyorum.
Toplamda 3 günde giden 2.8 kilo.bu arada dün 2000 ip atladim :spor:

X