Sevişmediğim için çıldıran ama ayrılmayı kabul etmeyen sevgili

En fazla ne yapıyorsunuz bu sevgilicikle siz? Öpmek bile icinizden gelmiyor mu? Sizi ona baglayan özellikleri neler?
Öpüşme de yokmuş, kendisi demişti.
Sanırım temas hiç yok.
Arkadaştan farkı yok sadece sevgilim aşkım gibi hitap kelimeleri vardır varsa. Ortaokul flörtü gibi galiba.

Bi seçim yapan varsa o da sizsiniz. Erkeklere bişeycik olmaz, yarın her anlamda kendini doyuran birini bulur, ben aşık oldum der, elinde çocukla popo gibi bırakır ortada. Şimdi gitmiyor çünkü çok seçeneği yok. Sevdiğinden değil yani.
Sevişmeden, öpüşmeden nasıl çocuğum olacak ki? Belki de erkeklere birşey olmadığı için olan hep kadını olur mantığından dolayı cinsellik yaşamadım bugüne kadar. Bilinçaltımda birçok neden var ama hepsinden önemlisi şuan onlara aşsam da fayda etmeyecek çünkü bu duruma çok alıştım
Cinselliği evlendikten sonraya bırakabilirsiniz hassasiyetleriniz vardır anlarım, ne kadar desteklemesem de. Çünkü evlendikten sonra cinsellikte hiç ummadığınız problemler çıkabilir, geri dönüşü de zordur. Sonra burada başka konular açabilirsiniz:) Ama müsait bir yerde bile öpmüyor musunuz yani içinizden mi gelmiyor? Bence ya aseksüelsiniz ya da bu çocuğu sevmiyorsunuz istemiyorsunuz.
Seviyorum aslında ama arzulamıyorum. Arkadaşça bir sevgi belki de. Ya da aradığım kriterleri bulundurduğu için devam ediyorum.
En fazla ne yapıyorsunuz bu sevgilicikle siz? Öpmek bile icinizden gelmiyor mu? Sizi ona baglayan özellikleri neler?
Ona bağlayan özellikleri benim gibi enerjik, gezmeye eğlenmeye bayılan birine çok iyi eşlik etmesi Akşama kadar çalışıp yorulsak bile iş çıkışı aktivitelerime eşlik edebilmesi. Gezmek için ortak zevklerimizin olması. Aynı zamanda sorunlarıma içtenlikle yardımcı olması, bana değer vermesi Her anlamda önceliği ben oluşum gibi etkenler.

Sevişmeden, öpüşmeden nasıl çocuğum olacak ki? Belki de erkeklere birşey olmadığı için olan hep kadını olur mantığından dolayı cinsellik yaşamadım bugüne kadar. Bilinçaltımda birçok neden var ama hepsinden önemlisi şuan onlara aşsam da fayda etmeyecek çünkü bu duruma çok alıştım
Sevişme evlendikten sonra da olmazsa napacaksınız? Adam elbet tersliğin farkına varıp arıza çıkartacak. Çünkü onu kandırıyorsunuz, olacaksa da onuruyla olsun yok sürtünme yok anal ben gelemem öyle şeylere diye. Siz evlendikten sonra da sevişmeyeceksiniz işte, bunu böyle söyleyin bilsin. Cinsellik çok kuvvetli bir içgüdü, bunu anlamamanız sizde baskın olmadığından. Olsa dayanamazdınız zaten bu zamana kadar, ona bişey olmaz olan bana olur demezdiniz. Adama yazık kandırma etme demeyeceğim, eninde sonunda sizin başınıza patlayacak. Öyle seçimini yaptı bana ne denecek durumda değilsiniz çünkü asıl seçimi siz yapıyorsunuz.

Ona bağlayan özellikleri benim gibi enerjik, gezmeye eğlenmeye bayılan birine çok iyi eşlik etmesi Akşama kadar çalışıp yorulsak bile iş çıkışı aktivitelerime eşlik edebilmesi. Gezmek için ortak zevklerimizin olması. Aynı zamanda sorunlarıma içtenlikle yardımcı olması, bana değer vermesi Her anlamda önceliği ben oluşum gibi etkenler.

Cinsellik olmadan da epey vakit gecirebilen bi ciftseniz ayrilmaniz yazik olur diye düşündüm. Normalde iliskilerde şu olur çünkü. Arzu tavansa kadin erkeği erkek kadini biraz tolere eder iki farkli kutbun birlikte gezmesi eğlenmesi zordur aslinda çünkü. Zamanla ask ve tutku azaldikca yani sevisemedikce ciftler birbirinden sıkılır. En kuvvetli asklar bile 3. Yılın sonunda bi sıkıcılasir gormek istememeye baslarsin genelde bu erkeklerde daha cok olur. 40li yaslardan sonra da iki tarafta da zaten libido azaliyor geriye kalan güzel bi dostlugu oturtabilmek oluyor temelde maalesef. Hic öpüştünüz mü? Evetse ne hissettiniz. Belki bi sekilde kendinizi alistirabilirsiniz? Mastürbasyon yapıyor musunuz? Sadece erkeklere gelince mi uzaklasiosunuz yoksa?

Merhabalar, 1 yıllık bir ilişkim var evlilik öncesi sevişmeye karşıyım. Sevgilimde bunu biliyor ve anlayışla karşılıyordu fakat son zamanlarda bekaretimi bozmadan birşeyler yaşamak istiyor. Ona da karşı olduğumu, birşeyler yaşanacaksa hakkının verilmesi ya da hiç yapılmaması gerektiğini dile getirdiğimde de bağıra çağıra tartışmalar, çoluk çocuk hareketler falan. Ayrılmak istediğimi söyleyince de ben seni seviyorum diye yalvarmalar. Ne yapacağımı şaşırdım şaka gibi her şey. Siz olsanız ne düşünürsünüz?
Son bir kez konuşun,bir daha konuyu cinselliğe getirirse dönüşü olmayacağını söyleyin, baktınız devam ediyor ayrılın. En başından kendi duruşunuzu bozmamış,sinırlarınızı gayet net çizmişsiniz bu neyin ısrarı?

Merhabalar, 1 yıllık bir ilişkim var evlilik öncesi sevişmeye karşıyım. Sevgilimde bunu biliyor ve anlayışla karşılıyordu fakat son zamanlarda bekaretimi bozmadan birşeyler yaşamak istiyor. Ona da karşı olduğumu, birşeyler yaşanacaksa hakkının verilmesi ya da hiç yapılmaması gerektiğini dile getirdiğimde de bağıra çağıra tartışmalar, çoluk çocuk hareketler falan. Ayrılmak istediğimi söyleyince de ben seni seviyorum diye yalvarmalar. Ne yapacağımı şaşırdım şaka gibi her şey. Siz olsanız ne düşünürsünüz?
ayrılmayı düşünürüm ne düşüncem
sizin düşüncelerinize saygı duymayıp işini kısadan bitirmek istiyo işte
kendini rahatlatacak aklı sıra

Farkli şeyler istiyor galiba bekaret kavramı kızlık zarı değildir belirtelim, istemiyorsan zorlayamaz. Manipüle etme derdinde gibi geldi.
İlişkilerde cinsellik bana göre normal. Ama kaba buldum. Ayrılman en doğrusu gibi.

Cinsellik olmadan da epey vakit gecirebilen bi ciftseniz ayrilmaniz yazik olur diye düşündüm. Normalde iliskilerde şu olur çünkü. Arzu tavansa kadin erkeği erkek kadini biraz tolere eder iki farkli kutbun birlikte gezmesi eğlenmesi zordur aslinda çünkü. Zamanla ask ve tutku azaldikca yani sevisemedikce ciftler birbirinden sıkılır. En kuvvetli asklar bile 3. Yılın sonunda bi sıkıcılasir gormek istememeye baslarsin genelde bu erkeklerde daha cok olur. 40li yaslardan sonra da iki tarafta da zaten libido azaliyor geriye kalan güzel bi dostlugu oturtabilmek oluyor temelde maalesef. Hic öpüştünüz mü? Evetse ne hissettiniz. Belki bi sekilde kendinizi alistirabilirsiniz? Mastürbasyon yapıyor musunuz? Sadece erkeklere gelince mi uzaklasiosunuz yoksa?
Ortak zevklerimizin olduğu doğru. Gezmek, farklı yerler görmek, siyasi, sağlıklı beslenme ve kariyer üzerine sohbet ve bunlardan oluşan espriler. Ama iş temasa gelince anlaşamıyoruz. Ama anlaştığımız diğer konular olduğu içinde ayrılamıyoruz. Totalde bir hafta saygı duyuyor bir hafta trip atıyor. Şu sıralar tribi azalttı güzellikle bekliyor
Farkli şeyler istiyor galiba bekaret kavramı kızlık zarı değildir belirtelim, istemiyorsan zorlayamaz. Manipüle etme derdinde gibi geldi.
İlişkilerde cinsellik bana göre normal. Ama kaba buldum. Ayrılman en doğrusu gibi.
Benimde içinde ilişkide cinsellik normal ama içimden gelmiyor. Kızlık zarı gibi kavramlara takıldığımdan değil yani. Manipilasyon yapmaya çalıştığının farkındayım ama kendisi katiyen inkar ediyor.

Ayrilirdim, tavrinizi bildiği ettiginiz halde alternatif yollar deneyen bir kişinin size karşı saygısı yok demektir.
Ayrilmamasinin nedeni ise sizi ikna edebileceğini düşünmesi bana kalırsa.
Tamamen ümidini kesse siz gitme deseniz bile durmaz zaten.

Kiz öyle deme. Bi sevgilim vardı taş gibi çocuk. Ben bir sene sadece elele gezdim bununla. Evlenelim diyordu evlenince sevisiriz dedim bende. Üstelik libidom da çocuğa tavan. Sonra bu çocuk geliyor gidiyor çiçekler hediyeler sürekli elele dipdibe. Üstelik bosanmisim ben. Öyle dindar bir çocuk da değil saygı duyuyor sadece. Benim derdim de şey ozguvensizlik. Beğenmez beni falan diye aslında. Yoksa deliriyorum adama resimlerini öpüyorum. Sonra bir akşam kamp yapmaya gittik kamp kapanmış. Kaldık sokakta. Arabanin arkasını yatırdık oraya battaniye serdik. Yiyecek içecek aldı bir sürü. Müzik açtık falan yalnız kalınca yakinlasmaya başladık ki jandarma geldi. Rezil olduk baya baya. Bir saat dil döktük. Sonra o beni eve bıraktı o arabada uyudu kapının önünde. Her işte bir hayır vardır.
Sizinki de farklı bir fantazi turuymus.public sex yapacak kadar iste, ama eve dönünce yine kapı önü 😂

Son düzenleme:
Ortak zevklerimizin olduğu doğru. Gezmek, farklı yerler görmek, siyasi, sağlıklı beslenme ve kariyer üzerine sohbet ve bunlardan oluşan espriler. Ama iş temasa gelince anlaşamıyoruz. Ama anlaştığımız diğer konular olduğu içinde ayrılamıyoruz. Totalde bir hafta saygı duyuyor bir hafta trip atıyor. Şu sıralar tribi azalttı güzellikle bekliyor

Benimde içinde ilişkide cinsellik normal ama içimden gelmiyor. Kızlık zarı gibi kavramlara takıldığımdan değil yani. Manipilasyon yapmaya çalıştığının farkındayım ama kendisi katiyen inkar ediyor.

İçinden gelmiyorsa sevdiğinden emin misin? Bana öyle gibi geldi konu yorumumda o yönde oldu bakirelik hakkında.

Hicbir cinsellik hatta cinsel çekim bile yoksa bunun adı nasıl sevgililik olsun peki?
Sevgili demek eski zamandan beri aralarında duygusal bağ bulunan veya öyle olduğunu düşünen iki kişi demek. Sevişen iki kişi demek değil siz evlilikle karıştırdınız sanırım. Cinsellik için evlilik şart değil ama sevgili olmak içinde sevişmek şart değil. Bence orta yolu bulabiliriz ne dersin? :)

X