sevgilisinden ayrılanlar kulübü, ankara şubesi :))) 1. buluşmamız :))) Şeniz :)))

Çenebaz

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2009
10.923
12
canlarım benim

zaten hepinizi çok seviyodum, gül cemalinizi görmek de sonunda nasip oldu
çok mutluyuuummm hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

gelemeyenler çatlasın da patlasın, çok şey kaçırdılar, doyamadık birbirimize.......
bunun devamı da gelicek :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

canım buluştugunuza sevındım..
keşke bende ankarda olabılseydım..
ayrıntıları yıne kulupte konuşuruz.
ben 2 gundur gıremıyorum..
sıtede sorun oldugu için
öptüm sizi seviyorum

bilmeyen arkadaşlar için bir defa yazayım
prenses006 (ajanım), çenebaz, nilim86, amphibrite

Son düzenleme:
canım buluştugunuza sevındım..
keşke bende ankarda olabılseydım..
ayrıntıları yıne kulupte konuşuruz.
ben 2 gundur gıremıyorum..
sıtede sorun oldugu için
öptüm sizi seviyorum

fırtınam keşke olsaydın sen de :1hug:
çok güzel vakit geçirdik, ayrılamadım valla kızlardan :asigim: :asigim:
zaten çok seviyoruz birbirimizi ama görüşünce daha bi başka oldu ya...
kalbim ankarada kaldı :asigim: :asigim:

ya evet sitedeki sorun beni de deli etti, şunları ekleyene kadar akla karayı seçtim inan ki... kötükedihüso

abbawwwwwwww amandaa ne güzel cıkmışızzzzzz ayyy doyamadım sizleree yavrilerrrrrrrrrrrrrr

abbawwwwwwww amandaa ne güzel cıkmışızzzzzz ayyy doyamadım sizleree yavrilerrrrrrrrrrrrrr

ben hiç doyamadım nilim yaa :))) konferans bahanem olmasa napıcakmışım bilmem kaydirigubbakcemile3 9 saat ne konuştuk, hatırlayan var mı :roflol:

zaman su gibi geçtii yaa cidden süper bi gündürr böyle güzel olcagını bu kadarını tahmin edemezdim

yaa sekerlerim benim ne tatlisinizzzzzzzzzzzzzzzz yaaaaaaaaaaaa

ya ben gelemedim yaa cok tatlisinizz güzel hatunlar siziii cok seviyorummm

ay canım benımm bidaha buluşunca sende gelirsin inşallahhhhhhhhh öpüyorumm yavyumm

lan başlık mı açtınız ayrıca ... :)))

ama çok güzel çıkmışsınız valla ... maşallah ... prensesimin resmi küçücüktü msnde...o da pek güzelmiş yaw.... :)))

çok kıskandım ama ben siziiii . ..

yaa sekerlerim benim ne tatlisinizzzzzzzzzzzzzzzz yaaaaaaaaaaaa

ya ben gelemedim yaa cok tatlisinizz güzel hatunlar siziii cok seviyorummm

biz de seni çok seviyoruz jelim, gelmedin ama yine de oklavalamıcam Şeniz

hepinize maşallahhhhhhhhhhhhh:teytey:
ajanım fibritim nılım çenemmmmmmmm
ne guzelsınız
ŞenizŞenizŞeniz

fırtınam benim Şeniz

böcüşüm kıskanma :1hug: inşallah bundan sonrakilerde bi şekilde hep beraber görüşürüz Şeniz

böcüşüm evet pişmaniyemi de aldım gittim :)))

fırtınam monamı çağırmaz olur muyuz, ama gelemedi (

sizi seviyorummmmmmmm beeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:sm_cool::teytey:Şeniz

nan jeli nan mona bidahaki buluşmaya gelmeyin de kırıyım bi taraflarınızı resmen ekildikkkk klava:

ajanım ajanım ben de seniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :teytey: :teytey: Şeniz Şeniz

Ankara'daki diğer arkadaşları çok bekledik. Keşke gelseydiniz.Yani yok böyle bişey hemencecik kaynaşıverdik :asigim: Çenebaz, Nilim,Prenses hepsi dünya tatlısı güzeli.Eminim hepiniz öylesiniz. Ya salak bu erkekler cidden yani ben artık %100 eminim.Böyle kızlar sevilmez mi ya :dance:sırnaşık şey:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…