sevgilisinden ayrılanlar kulübü, ankara şubesi :))) 1. buluşmamız :))) Şeniz :)))

sizi seviyorummmmmmmm beeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:sm_cool::teytey:Şeniz

nan jeli nan mona bidahaki buluşmaya gelmeyin de kırıyım bi taraflarınızı resmen ekildikkkk klava:
Doğru söze ne hacet :) Çok güzel söylemişsin Prensesim a.s. Resmen ekildik yahuuu klava:

Son düzenleme:

gelmeyenler kaybetti :dilcikar:
ayrıca da ben de katılıyorum, bizi sevmeyen ölsin :içelim: şakkıdı :dilcikar:

İyi öyle olsun bakalım sen hep Prensesi sev bizleri sevme :dilcikar:

cicimmmm Şeniz hepinizi çok seviyorum, gelmeyenleri bile oklavalamadım yani, o derece seviyorum Şeniz Şeniz

anaaa ne güzeeeeeeeeeeelll
hiç kıskanmadım zatiiii :dilcikar:

yawrim yawrim Şeniz Şeniz keşke hepinizi görebilsem

herkes buluşmuş bu haftasonu buradada dördü bir yerde bir buluşma gerçekleşmiş çok hoşsunuz kızlar dostluğunuz daim olsun artarak sürsün inşallah

herkes buluşmuş bu haftasonu buradada dördü bir yerde bir buluşma gerçekleşmiş çok hoşsunuz kızlar dostluğunuz daim olsun artarak sürsün inşallah

amin inşallah, biz dostluğumuzu sürdürmeye kararlıyız........
burda çok güzel dostluklar edindik gerçekten, hepsini, hepinizi çok seviyorum :asigim: :asigim:

sızı bırakanların aklı yokmuş nan hepınız dıpcık gıbısınız masallah
dostluğunuz daım olsun bıdhakı bulusmada sevgılınız olsun ınş

hepinizin maşallahı var çok şugar hatunlarsız.çok güzel görünüyosunuz.Allah dostluğunuzu baki kılsın güseller

güzel yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar, o sizin güzel gözleriniz güzel bakışlarınız

Sağol canım benim.Amaaannn sevgilimiz olmasada dostluğumuz var artık ne yapalım. Öpüyorum çok.

hepinizin maşallahı var çok şugar hatunlarsız.çok güzel görünüyosunuz.Allah dostluğunuzu baki kılsın güseller
Sağol tatlım.Çok teşekkür ederima.s.

Çenebazımmmmmm seni de gördümmmm ohhhh

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Eminim çok keyif almışsınızdır, mükemmel görünüyorsunuz.

ne çirkinsınz sız öle:dilcikar:

yirim seni çikin çkin görürsün Şeniz

bencede :dilcikar:

candym şugarım sağol canem, bigün sizle de görüşmek ümidiyle inşallah alkisalkisalkis

ayy ne güzeeel
çenebazım o yeşil gözlü olan sensin dimi

benim çilekim Şeniz Şeniz

:lepi: aynen katılıyorum böcüğee :lepi:süpersiniz kızlar:enbuyukkk:

sağolasın kahvem delim Şeniz senin süperliğin o, seni de yakalıcam bigüm tenhada :jeyyar:

ben diyooooommmmm bu erkek milleti hakketen mannaaaakkkkkkkkk................

Çenebazımmmmmm seni de gördümmmm ohhhh

hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

Eminim çok keyif almışsınızdır, mükemmel görünüyorsunuz.

gerçekten çok eğlendik, çok keyifliydi burcum, bi çene bi çene...
ayrılamadık birbirimizden, hiç gelesim gelmedi :çok üzgünüm:

çok seviyorum ben hepinizi :asigim:

kızlar diğer topiğede yazdım ama burayada yazcammm
maşallah hepiniz ayparçası gibisiniz bebişlerrr, çenebazım senin gözlerin ne güzel ööle, sefiyom seni gızzzzz

ben diyooooommmmm bu erkek milleti hakketen mannaaaakkkkkkkkk................

elma şarap hikayesi var ya ondan işte :içelim:

kızlar diğer topiğede yazdım ama burayada yazcammm
maşallah hepiniz ayparçası gibisiniz bebişlerrr, çenebazım senin gözlerin ne güzel ööle, sefiyom seni gızzzzz

ben de seni çok sefiyom bebişim Şeniz inşallah senle de görüşücez, iş planıma aldım delikafadulden

kızlar hepicinizde dibcik gibisiniz maşallah
hele çenebaz ne güzel gözlerin var kısss senin oğluşuma alıcam seni sakın evlenme haaa:jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…