sevgilisinden ayrılanlar kulübü, ankara şubesi :))) 1. buluşmamız :))) Şeniz :)))

41 kere maşallah fıstık gibisinız hepiniz
Buluşmalrınız hep olsun dostluğunuz daim olsun :1hug:

Çok güzelsiniz sizler yaaaaa Maşallahh dostluğunuz daim olsun fıstıklar..Gülen yüzünüz hiç hiç solmasın a.s. a.s.

Çok güzelsiniz sizler yaaaaa Maşallahh dostluğunuz daim olsun fıstıklar..Gülen yüzünüz hiç hiç solmasın a.s. a.s.

sağolasın, amin inşallah, biz birbirimizi çok seviyoruuuuz, yaşasın kk böyle güzel dostluklara vesile olduğu için :enbuyukkk:

nan çene ben seni hep başka türlü hayal etmiştim oysa-tatlicadiarzu-
şöle accuk cadı gözleri felfecir okuyan biriydin hayalimdekafamçokkarıştı
hayallerimi yıktın üleen
şaka bir yana hepiniz su gibisiniz maşallahta
çenemde pek bi masum görünüyormuş yahu:1hug:
doğru söyle yoksa yoksa bizi aldattınmıkötükedihüso

elma şarap hikayesi var ya ondan işte :içelim:

evet şekerrr :roflol: :roflol: :roflol:

ben de seni çok sefiyom bebişim Şeniz inşallah senle de görüşücez, iş planıma aldım delikafadulden

çok sevindiiimmmm bunu duyduğumaaaa, canım benimmmmmm sositososito sositososito

herkeslere tekrar teşekkürleeeerra.s.a.s. ben artık bırakmam zati bu fıstıkların peşini:jeyyar:

kızlar hepicinizde dibcik gibisiniz maşallah
hele çenebaz ne güzel gözlerin var kısss senin oğluşuma alıcam seni sakın evlenme haaa:jeyyar:
Çenebazım bak iyisin canım :))) Garantiye aldın kendini bak sırnaşık şey
Bu arada buraya yorum yazan herkese çok teşerkkür ederim.Sizde fırsatınız varsa buluşmalara gelin katılın arkadaşlar. Cidden çok keyifli oluyormuş yahu sırnaşık şey Hatta belli olmaz gün gelir sizlerlede bir buluşmada bir araya geliriz yerimseniben Sevgiler hepinize a.s.

maşallah hepicinize ne güzel hatunlarsınız siz sengözlerimebaksanab
buluşmalarınızın devamını dilerim
alkisalkisalkis

oyy oy oyy çenebazımız nerelere gitmişte ankara lı güzellerle buluşmuş yerimseniben
hepiniz manken gibisiniz maşallah kızlar
ya ne güzel bak gönül isteyince nerelerden buluşuluyor :enbuyukkk:
dostluğunuz daim olsun ..
çenebazım senide ayrıca öptüm o güzel yanaklarından :jeyyar:

herkesee tşkler kızlarr cidden süper bir gündüüüü hiç bitsin istemedikkkkkkkkk hepsinii cok sevdimmmmmmmmmm

maşallah kızların en güzellerine...Allah nazardan korusun hepinizi...öpüyorum KK nın güzel kızlarını...Şenizçenebazım sen hangisisin anlayamadım ben hüüüü....kafamçokkarıştı

Amaninn bizim hatunlar:lepi:...
Yaa kiskanmamak eldemigamyoncuiremsu
Pek datli cikmisiniz hepinizde...
ŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…