Sevgiliniz size bir kutu hediye ediyor

Öpücüğü kağıda rujla koyacaksa hiç koymasın. Tiksinirim bende. Çok gereksiz ve küçültücü bi romantiklik diye düşünürüm.

Emoji eklemek istemiş, aklına bu gelmiş :)

Mantıklı mı değil ama komik :))

Hediyeyi hazırlarken o an ki heyecanla aklına gelen birşeyi yapmış olduğunu düşünüyorum..başkasının yanında açma dediğine göre o da çokta mantıklı olduğunu düşünmüyor bu hareketin :)

kendi dudağı mı yoksa başkasının dudağı mı o önemli

edit: kendi dudağıymış 30 yaşında adam ruj sürüp öpücük mü yapmış tövbe Tanrıma
Görücü usulü tanıştığı kişi 30 yaşında. 5-6 aylık ilişki olması gerek fakat 2 yıldır birlikteyiz dedi konu sahibi. Ben anlamadım, cevapta vermedi

Görücü usulü tanıştığı kişi 30 yaşında. 5-6 aylık ilişki olması gerek fakat 2 yıldır birlikteyiz dedi konu sahibi. Ben anlamadım, cevapta vermedi

hangisi olursa artık hakikat şu ki adam ruj sürüp öpücük atmış yazarken bile gülüyorum

böyle romantiklik olmaz olsun dağlara taşlara :)

Kusura bakma ama içim bulandı

30 yaşında adam dudağına ruj surmuş be kağıdı öpmüş he

bence büyük ihtimal kutuyu o hazırlamadı umarım başkasından alıp size verdiği bir şey değildir. Eğer bu değilse sorun yok :)

He çocuk ruj sürüp öptüyse benim sevgilim bana öpücük gönderebilmek için ruj sürüp kağıdı öpücek vay arkadaş ağzını yüzünü yerim ya komik ve tatlı değil mi bi bana mı böyle sevimli geliyo içim kıpır kıpır bir gülme ve ona sataşma isteğiyle doldu suan

Ben de sizin sorunuzu alıntıladığımız tekrar sordum belki gözünden kaçmıştır diye...

Sanırım bazı kk üyeleri eski mesajlarının görüşebildiğinden habersizler. Ve fütursuzca sallıyorlar

Bu kadar berbat birşey ancak bu kadar martak hale gelebilirdi.

Ne sevimlisi yaa, ilk başta adamı rujlu düşününce ben de gülmekten yarılırım ama sonra huylanırım be

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…