Sevgilinin ortadan yok olması

Yahu kizim boyle bir tipe ne demeye 4 ay katlandin miy miy miy, erkke mi yoktu? Sittir et gec gitsin.

tepkisel davranmak inanılmaz şekilde egosunu okşar. Yok sayılmak erkekler için muhteşem bir ceza ve erkeklik gururlarını kırma yöntemi. Unutulabilir olduklarını görmek çok acı veriyor onlara sevmeseler dahi.

ironi yapmış zaten yazan kişi erkekler maldır herşeyi yapabilir mantık aramayın minvalinde yazmış.

Bana bunu bir erkek söylese "demek ki ben aramasam, emek vermesem her şey bitecek, değerim yok vs" gibi hissederim ve soğurum kesinlikle.
Siz o cümleyi söyleyerek de uzaklaştırmış olabilirsiniz. Daha öncesinde size karşı soğukluk vat mıydı?

Bitecek tabi , bitmeli de, aramayan sormayan hicbir emek koymayan erkegi/kadini kim ne yapsin KOnudaki adam da ultra ilgisiz , boyle bir erkegi kim ne yapsin??

Bitecek tabi , bitmeli de, aramayan sormayan hicbir emek koymayan erkegi/kadini kim ne yapsin KOnudaki adam da ultra ilgisiz , boyle bir erkegi kim ne yapsin??
Bence de emek verilmeyen ilişki bitmeli

Bu dünyada ilgisiz, değer vermeyen erkeği ya da kadını çekmeye gerek yok. Sevmek, sevilmek, değer görmek varken...

Yani size adım atan adama neden sen adım atmasaydın ben atmam diyerek sidik yarışına girdiniz ki soğumuş olabilir ki ben olsam soğurum yani

Boşlukta başka biriyle yerinizi doldurmuş olabilir

Yahu kizim boyle bir tipe ne demeye 4 ay katlandin miy miy miy, erkke mi yoktu? Sittir et gec gitsin.
Başta ilgiliydi ve sevgi beslemeye başlamıştım ilgisizlik başlayınca tavrımı koydum ben yokum böyle olursa dedim iki kere düzelecekmiş gibi yapıp beni görmezden gelmesi şu anda sinir ediyor.

İlgisizlik 3. ayda başladı alttan almaya çalıştım ama işte küslük oldu ve dedim ki ben asla adım atmayacağım. Eğer o da soğuduysa bunca zaman düzeltecekmiş gibi davranmasaydı keşke.

Hiç üzerine durmazdım.
Kısa bir mesaj atar birdaha görüşmek istemediğimi belirtirip heryerden siler engellerdim.

İlgisizlik 3. ayda başladı alttan almaya çalıştım ama işte küslük oldu ve dedim ki ben asla adım atmayacağım. Eğer o da soğuduysa bunca zaman düzeltecekmiş gibi davranmasaydı keşke.
Daha öncesinde başladıysa bence hiç üzülmeyin. Daha sevgiliyken ilgisizlik zaten baştan olmamış gibi geliyor bana.
Hatta bir süre sonra iyi ki bitmiş diyeceksiniz bence.
Ben şunu öğrendim hayattan.
Seven insan bir şekilde belli eder mutlaka.
Kimi değer verdiğini gösterir, kimi güzel sözler söyleyemez belki ama ilgi gösterir, zor anında yanında olur vs vs. Ama mutlaka ilgilidir. Kaybetmek istemez.
O yüzden hiç canınızı sıktığınıza değmez

Ben onların evine kısa bir ziyarete gitmiştim, oradayken numaramı almıştı. Aramızı annelerimiz yapmadı ama ilişkimizden haberleri olunca beklenti oluştu. O da en baştan çok güzel sözler verdi, aşık olduğunu söyledi ancak sanırım sonra işin içinden çıkamadı. Ayrılmaktan daha çok ayrılık şekli çok garibime gidiyor. Son zamanda git gel yaşansada sevgiliydik, düzenli konuşurken bir daha hiç yazmaması.. 5 gün oldu annem sordu bir kere bir şey diyemedim.

Kararınız kesin bir daha görüşmeyeceğim diye düşünüyorsanız annenize de söyleyin bir an önce. Kestirip atın bu ilişkiyi.
Sonra daha çok üzer bu kişi sizi

Yazdığımdan bunu nasıl çıkardınız ki? Göz yumalım demiyorum, tam tersi işlerine geldiğinde onlar çoğu şeyi yaparlar biz de oturup günlerce saçma sapan adamların davranışlarının altında sebepler arayıp kendimizi yormayalım diyorum. Erkeklerin davranışlarının içi boş çünkü bunu belirttim. Burda hangi taktiği yapıyor diye kafa patlatmaktan daha mantıklı diye düşünüyorum. Cümlelerimden erkektir yapar kadın da çeksin anlamı çıkarmak biraz zorlama olmuş

bir erkek seninle az konuşuyor ve mesajlaşıyorsa o adam seni esas kadını olarak görmüyor demektir yedekmişsin defolsun gitsin cehenneme üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…