Sevgilinin ortadan yok olması

Bu durumda siz aramaliydiniz nasil olsun diye ondan beklemektense

Acilde yattığı kesin mi, çünkü bana başka biriyle görüşüyor gibi geldi, belki onla ilişkisi kesinleşince sizi sessizce bıraktı

Sürekli rahatsızlığımı sorma iyiyim dediği için üstelemedim, ertesi gün yazar dedim ama yazmadı. Bir de şimdi öncesinde durumlar da çok iyi olmadığı için yazmayarak ayrıldığını düşünüyorum.

Acilde yattığı kesin mi, çünkü bana başka biriyle görüşüyor gibi geldi, belki onla ilişkisi kesinleşince sizi sessizce bıraktı
Son buluşmada ayrılık konuşmasından dönüldü akışına bırakıldı falan, hemen üstüne hastalandığı için bana inanmazsın sen şimdi diyip hastanede yattığının ve daha sonra tahlile gittiğinin doktor kagitlarini atmıştı.

Kendince sen beni terk edemessin ben ederim moduna girmiş. Yazsan da manipülelerle sen bizi bu hale getirdin marşını okuyacak. Hiç yazma yokmuş gibi davran
Ben de böyle bir cevap bulacağımı düşünüyorum çünkü kendisi akrep burcu belki bu cevabım çok saçma gelecek size ama çok kinci öyle diyeyim

Ayyy şu erkeklerin artık biz kadınlar gibi trip atmalarından vallahi gına geldi..çok yerde okuyorum duyuyorum ergen ergen halleri..bırak bunu ve sakın dönme aklı sıra senden intikam alıcak seni yoksayarak..ölmüş gibi sil onu bitti gitti

Canına minnet ömrün boyu kaprismi çekicen boşver. Erkekmi yok

fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederim. telefondan yazdığım için yazım hatalarım olmuş onlar için de kusura bakmayın. Üzülmekten daha çok saygısızlık yapılmış gibi hissediyorum.

Öncelikle erkeklerin davranışlarının altında ne taktik arayalım ne de anlam. Her türlü çelişkili ve garabet davranışı sergileyebilirler hele konu ilişkiler olunca. Dün canı görüşmek istiyodur bugün istemiyodur bu kadar düz varlıklar. Biz kadın kafasıyla taktik falan olduğunu düşünüyoruz ama yok uğraşmıyorlar bu tip şeylerle. Belki eski sevgili meselesi olabilir. Senden önce bir ilişkisi varsa özellikle uzun ilişkiyse araya kaynamış olabilirsin. Sana karşı iyiyken bir anda kaybolmanın en olası sebebi yeni birinden ziyade unutulmamış eski sevgilinin dönmesidir bence. Çünkü yeni biriyle hemen o aksiyonu alacak kadar ilerletemez ama eski sevgiliyle bir günde barışabilir

aman boşver böyle saçma sapan dengesiz davranmaları bazen benim çok işime geliyor
biri vardı aylardır konuşuyoruz ama flört sevgililik durumu yok. onun aşırı ilgi göstermesi ve iletişim kurması vardı sadece
1 haftadır sus pus oldu 2 gün konuşmayınca nerelerdesin hiç aramıyorsun diye sitem eden insan yok oldu gitti sanki
cevap vermediğimde arayan bi tipti öyle diyim size
şimdi 1 haftadır kafa dinliyorum bu saatten sonra geri de gelemez, yazsa da ben ghostlarım muhtemelen
dengesiz insan yer işgal etmesin zaten. seninki de öyleymiş

EE haklisin tabi ki, essek kadar bir adam bu istemiyorsa da istemiyordur medenice soyler biter gider. Boyle ortadan kaybolmak nedirHerkes arama yazma demis ama ben olsam aynen boyle yazardim, adam gibi bir seyler soyleyecek kadar ahlaka sahip degilsin ne bicim bir insansin yazardim. Sen bilirsin yine de bence dosen mesaji sonra da engelle ruh hastasi midir nedir ...

KESİNLİKLE YAPMAYIN. Sizden ses çıkmayınca nasılsa yine gelecek. Ayrılık mevzusunu siz açınca gururuna yedirememiş o sizi aklınca göndermek(!) istemiş. Lakin siz ah vah etmeyip ses cıkartmayınca noluyoruz yav diyip yine gelecek işte o zaman sen kimsin ki kendini ne zannediyorsun?? minvalinde okkalı bir msjla işi bitirin cok zevkli olur.

Öncelikle erkeklerin davranışlarının altında ne taktik arayalım ne de anlam. Her türlü çelişkili ve garabet davranışı sergileyebilirler hele konu ilişkiler olunca.

Yo, sergileyemezler, is iliskisinde de sosyal iliskilerde de ahlakli ve duzgun davranmak zorundasin kardesim. Erkek diye her turlu pislige goz mu yumalim? Erkektir yapar iste kadinlar ceksin gibi bir sey olabilir mi, bu sekilde ancak toplumda halaksiz davranislarin yayilmasina canak tutarsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…