sevgilimle tartıştım.çok üzgünüm :(

ayyy kuzumm topiği okudukçaaaa hayatımın son 2 senesii gözümün önünden şerit gibi geçti de topik karabasan gibi çöktü üstümeee.bak canımm ipleri elinee çok vermeyii bile geçmişsin artık sen.(kelin merhemi olsa kendi başına sürermiş ama nyse)bendee hep en baştan çok fazla tavizz verdim.sırff aman o üzülmesin,aman ilişkimiz bozulmasın die.herşey onun istediği gibi oluncaa sorunumuzz olmuyck sandım.ama bişelerden taviz verdikçe daha fazlasını ister hale geldi.karşı taraf seni sindirdikçe sindiriyo.tabiii bizim msjları haber vermek gibi bi durumumuz olmadıki bu durumda çok saçma geldi bana.ben ilk başta okudugumda yanındayken o okumadan cvp yazmamanı istio sandım.ama olay daha farklıymış sen her gelen msjı rapor veriomuşsun.çok şaşırdım.sana şunu söyliyim canım bi süree sonraa karşıdakini oyun hamuru oluosun farkında olmadan ve sen artık eski sen olmuosun.çok farklı bi insan olup çıkıosun.çünkü yaşadığın tartışmalar ,olaylar seni farkında olmadan o kadar çok yıpratıoki birden bi bakmkşsın çıkmazlardasın.erkekler nasıl olsaa her şeklee girioo oyun hamuru gibi die düşündüğünden artık snle fazla ilgilenmemeye başlıo ne de olsa her dediğine tmm diosun saf saf.ve ondan sonraa gün geliooo sanaa sıkıldım dio.neden bu duruma geldik neden sıkıldın dediğinde de herşeye tmm diosun benle tartışmıosun,hep bana göre yaşıyoruz oyun hamuru gibi istediğim şekli alıosun cevabıyla karşılaşıosun.o yüzdenn kabul edilmesi gereken konularıı kabul edip ama aslaa kişiliğinden saçma sapan bişee için ödün vermemelisin.seniii çokkkkkkkkkk iii anlıorum bırakmak istesen bırakamıosun ama bi süre sonra yanında da duramıosun.ortada sıkışıp kalıosun.biz konuştuk.şimdii yavaş yavaş bende yıktıklarını toplamaya çalışıorum.o da bana yardımcı oluo bu sefer bu konuda.sevmesine çok seviorum ama şu 2 senedirr bende açtığı yaralar hiçbi zaman kapanmıycak.tam bu yaşadıklarımı unutup yeni adımlar atmaya başlamışken senin yaşadığın olayyı okuyuncaaa eski yaşadıklarıma döndüm içim cızz etti.

bak canım bi de şu var.sen şimdii burda fikir alıosun.mesela kız arkadaşım istemedi sölememi die kıvırsan bu sefer bana neden unuttum die yalan söledin olayına gelir durum bu bir.ikincisi arkadaşım msj atıı ama onla ilgili özel bi durum cvp yazcam ona şimdi diyebilirdin çok mu zor derdi.sana inanmak istiorum inandır kendine demiş sen bu gece onaa msj atarsın en başta ona dediğinden farklı bişe sölersen bu seferde o zman en başta sen bana neden öle dedin dicek.ya ilk sölediğin yalan ya da 2.şimdi sölediğin yalan dicek.ondan sonrada demekki sen bana gerektiğinde durumu kurtarmak için yalan söyleyebiliosun bunu ilerde kötü bişe için kullanmıycağını nerden biliyim ben dicek.yaniii o msj yazarken sevgilinin sana neler diyebilcdğini düşünmen lazım çok komplike bi şekildee.yardımcı olmak isterdim ama bu işler çok zorrr canım.inş.barışırsınız ve sendee yavaştaannn verdiğin tavizleri geri almya başlarsın.

benden sana söylemesiiii yoksaa bigün bakmışsın diptesin vee kendinden geriyee koca bi hiç kalmış.......

canm böyle okuyunca umutlanıyorum işte.burda bi çok kişi evet benmde böyle bnzer olayım vardı ama atlattık,şimdi herşey yoluna giriyo diyo.bende atlatcağımıza inanıyorum...
dün burda anlatark bi nebze rahatlattım içimi....

ilk başta düşünemiyosun işte,daha fazlasını istiyo snra erkekler...
ama git gide dayanılmıycak hale geliyo.sonra ilişkiyi yıpratan ben olmuş oluyorum...
kendi koyduğu kurallar yüzünden olmuş olmuyo....
keşke bi sene öncesine dönebilsemde tüm bunlara neden olcak şeylere engel olabilseydim :1no2:

seni adına sevindm canm.herşey yolundaysa ne mutlu sana.inş benm içinde zaman aynı şeyi gösteriri......

dün msj attım tüm burda yazdıklarımı,içimdekileri....
aradı 2 saat flan knştuk...tartıştık bi ara.ben o an ki psikoloji ile ayrılalım dedm.ayrıldık sonra ama teli kapatmıyo.ben kapa diyorum kapamıyo.çünkü o da ayrılmak istemiyo biliyorum....
sonra kızlarla konuş bişe demiyorum tamam dedi ve anlştık.şuan ayrı değiliz ama doğal olarak bi soğukluk var.....
inş zamanla halletcez.unutmıycaz tabi ama inş daha iyi olur :Saruboceq:

saol canm benim düşüncelerin,desteğin için...yanmda olduğunuzu düşününce içim daha rahat oluyo
a.s.

ya canım durumuna üzüldüm inan ama suçu hep birazda kendimizde aramalıyız erkeklere bu kadar taama çok bence ipleri çok vermişsin eline kendinde farkındasın zaten bişey diyemiyorum ama en azından konuşarak bi şekilde ilişkiyi yıpratmadan bunları birazda olsa orta yolu bulunmasından yanayım kendini bukadar baskı altında hissetiğin sürece ve sana bu kadar güvensiz olduğu sürece ne sen nede o mutlu olamazssınız ben kendi yakınen çocukluk arkadaşımdan birazda durumunu yaşadıklarını anlayabiliyorum çünkü o şahısında erkek arkadaşı yüzünden ne akrabalarınla görüşebiliyodu ne arkadaşlarıyla benle bile babanesine gelirdi hafta sonları aynı apartmandayız dairler yanyana sayılır ve bize gelemiyodu inanın erkek arkadaşı yüzünden bazen geliyodu gizli gizli ağlıyodu zırlıyodu dert yanıyodu hep baskı yznden ama kendininde maşallahı vardı çocuk bunu resmen aldatmıştı bile gitmiş bi kızla gizli arkadaşlık felan sonra yakalınıyo tabi bi şekilde de kendini affetiriyo ve bende şaşkınlıkla dinliyodum bunları kızada çok üzlüyodum ama artık umrumda bile değil kendi yaptı çünkü herşeye tamam ben çocukluğumdan beri arkadaşken bi anda sırf onun lafıyla görüşmedik grüşmekte istemem artık çok soğudum çünkü :mymeka: bu kadar basit olmaması lazım yaa kendi kişilklerimizide kaybetmeyelim tamam sevgilindir başıboşda davranamassın ama çok da ödün vermemeliyiz.bir kişiyi kazanıyım derken belkide birçok kişiyi kaybediyolar ama farkındamılar bilemem:nazar:

benimde bi çocukluk arkadışım vardı.ozman benm sevgilim yoktu.onlara gidiyodum mesela,elinden telfn düşmezdi hiç.bırakta 2 dk konuşalım diyodum,çok siinir oluyodum bi erkeğe bu kdar odaklanmasına.dedim dedim ama başıma geldi işte :çok üzgünüm:

ama ben arkadaşıma flan gidiyorum bi sorun olmuyo.tek başıma veya kızlarla geziyorum.ona bişe demiyo ama mesaja takıntılı işte.....
bazı sevgililer var dakka başı msjlaşır.biz öyle değiliz.gerektğinde msj atarım sadece...
öyle her konuda da çok sıkmaz ama bazı şeyleri ayrıntılı inceliyo işte.....

artık zamana bıraktık herşeyi...artık çk üstelemycem bu konularda diyo.inş dediği gibi olur canm...
ama erkeklere çok fazla ödün verilmiycegni öğrendm.ilk ilişkide ögreniyo insan işte neyin neoldugunu......
a.s.

erkek arkadaşının her dediğini yapma
daha kıymete binersin.
her dediğini yaparsan senden sıkılır.sende sıkılırsın haliyle.

bak canım benmd ebu tarz sorunlarım vardı ve ve bend eburda sıkça yazdım arkadşlrla konştuk bu tarz konuları.
seni çok iyi anlıyorum bi taraftan.belliki seviyoyosun dediklerini iyi yada yanlş uyguluyosun .
ama bu böyle olmaz.bu kadr hayatına müdale etmesi doğru değil. ettirme.ilerd eçok acısını çekersin.sen aklı başında bir kızsan oda bunu bliorsa sana inanmak zorunda. bana kendini inandırda ne demek??
senin ona demen gereken ' ben sölüceğmi söleidm,inanmak istiyorsan inanırsın demen,'
inandır ne demek ya,??
ben artık bu yapıda erkkelrden uzak duruyorum.
aynılarını yaşadım.
erkek arkadşım ben kalablık ortamdayken beni sevdiğini söle diordu bana sesli şekilde,yani ben sölücektim başkarı duyucaktı we hayatımda biri olduğunu bilicekti.
benide yanlş numaralar aradığında ona sölücektim falan filan.
seni anlıyorumda canım,uzun süren birlikteliklerde oluyor bu sorunlar,3 yıl sürmüştü benmde bu tarz insanla beraberliğim.
taviz werme kendinden sonra toplayamazsın.
inanmak istiorsa inansın,sakın inandırmaya çalışmaa..

(ve kız arkadaşına attğın mesaja neden bu kadr tepki werdi?msjda ne yazıordu ki,onada anlam weremedim.olablir yanlş atablrsn ? )

bir ilişkide sevgiden önce
saygı ve güven gelir
senin kişiliğin bu mu?
farkında mısın bilmiyorum ama
seni kendi kişiliğinden çıkarmış
tamamen onun istediği bir kişiliğe bürümüş seni.
ailen bu kadar baskı yapsa dayanamazsın
ama konu erkek arkadaşı olunca nedense ses çıkarmıyorsunuz.(genel konuşuyorum)
bu kadar taviz vermen çok yanlış
taviz tavizi doğurur
yarın bir gün senden asla yapamayacağın şeyleri ister
al karşına konuş
bana güvenmiyor musun de.
kişiliğinden bu kadar ödün verme
yarın bir gün ayrılırsanız
sen son derece sönük, pasif, kendine güvensiz bir birey olursun
gençliğine acı:kızgın::nazar:

canm kötü bişe yazmıyodu.ben onun güvenini sarscak hiç bişe yapmam zaten....
mesajda okulla ilgili bşeler yazıyodu sadece

bak canım benmd ebu tarz sorunlarım vardı ve ve bend eburda sıkça yazdım arkadşlrla konştuk bu tarz konuları.
seni çok iyi anlıyorum bi taraftan.belliki seviyoyosun dediklerini iyi yada yanlş uyguluyosun .
ama bu böyle olmaz.bu kadr hayatına müdale etmesi doğru değil. ettirme.ilerd eçok acısını çekersin.sen aklı başında bir kızsan oda bunu bliorsa sana inanmak zorunda. bana kendini inandırda ne demek??
senin ona demen gereken ' ben sölüceğmi söleidm,inanmak istiyorsan inanırsın demen,'
inandır ne demek ya,??
ben artık bu yapıda erkkelrden uzak duruyorum.
aynılarını yaşadım.
erkek arkadşım ben kalablık ortamdayken beni sevdiğini söle diordu bana sesli şekilde,yani ben sölücektim başkarı duyucaktı we hayatımda biri olduğunu bilicekti.
benide yanlş numaralar aradığında ona sölücektim falan filan.
seni anlıyorumda canım,uzun süren birlikteliklerde oluyor bu sorunlar,3 yıl sürmüştü benmde bu tarz insanla beraberliğim.
taviz werme kendinden sonra toplayamazsın.
inanmak istiorsa inansın,sakın inandırmaya çalışmaa..

(ve kız arkadaşına attğın mesaja neden bu kadr tepki werdi?msjda ne yazıordu ki,onada anlam weremedim.olablir yanlş atablrsn ? )

canm sen kendi ilişkimde de bu tür sorunlar var diyodun.düzeltmek istedgnde karşı mı çıktı peki.hayır benim dediklerim mi olcak dedi...

bir ilişkide sevgiden önce
saygı ve güven gelir
senin kişiliğin bu mu?
farkında mısın bilmiyorum ama
seni kendi kişiliğinden çıkarmış
tamamen onun istediği bir kişiliğe bürümüş seni.
ailen bu kadar baskı yapsa dayanamazsın
ama konu erkek arkadaşı olunca nedense ses çıkarmıyorsunuz.(genel konuşuyorum)
bu kadar taviz vermen çok yanlış
taviz tavizi doğurur
yarın bir gün senden asla yapamayacağın şeyleri ister
al karşına konuş
bana güvenmiyor musun de.
kişiliğinden bu kadar ödün verme
yarın bir gün ayrılırsanız
sen son derece sönük, pasif, kendine güvensiz bir birey olursun
gençliğine acı:kızgın::nazar:

canm benm konuştum.ben güvenmesem seninle hala birlikye olmazdım diyo.ilşkide ki en önemli şey güvendir zaten.....
ama neden bu tür şeyler istiyo anlamıyorum işte...
tartıştığımız zamna kız arkadaşlarımın kötü fikirler söylemesnden korkuyo sanki...
hani üzülüyorum ya,kızlarda ayrıl flan derler diye ne knşsam bilmk istiyo...

canm benm konuştum.ben güvenmesem seninle hala birlikye olmazdım diyo.ilşkide ki en önemli şey güvendir zaten.....
ama neden bu tür şeyler istiyo anlamıyorum işte...
tartıştığımız zamna kız arkadaşlarımın kötü fikirler söylemesnden korkuyo sanki...
hani üzülüyorum ya,kızlarda ayrıl flan derler diye ne knşsam bilmk istiyo...

iyide bu şartlar altında ilişki yürümezki
senin fikirlerinin hiç mi önemi yok?
seviyorsun anlıyorum
ama inan sevgi her şeyi kurtarmıyor
arkadaşlarının ayrıl demesinden korkuyor ve arkadaşlarınla ne konuştuğunu merak ediyor
çok saçma
aynı şeyi ailen söylese
ailenle neler konuştuğunu da mı öğrenmek isteyecek
valla canım
çok iyi düşün
bu şartlar altında böyle bir ilişki yürütmek istemediğini söyle
bakalım ne diyecek

bu arada ben kendi düşüncelerimi söylüyorum
yapıp yapmamak sana kalmış
sen şuan ilişkinin içinde olduğun için ve sevdiğin için
çok mantıklı düşünemiyorsun
ben 3. kişi olarak dışardan bakıyorum ilişkine
ama son sözüm
"kendine yazık etme"
:nazar::kahve:

aslında erkeklerın boyle davranmasının tek sebebı yıne bayanlar..maco tavırlar nedense hep bayanlara cazıp gelıyor..sevgılım kıskanıyor benı,nereye gıtsem merak edıyor,soyle kolluyor boyle sevıyor..bellı bır sure gectıkten sonrada adam bakıyor kız ne dese yapıyor sacmalıklarına hergun bır yenısı eklıyor..zaman gectıkten sonra bırde bakmıssınız kız kendı olmaktan cıkmıs,ahmetın mehmetın ıstedıgı kısıye burunmus....ama ınsan basta kendını bellı etmelı ..karakterını huyunu suyunu ..basta evet dedıgınız,kabullendıgınız bır seye sonradan tepkı gosterdıgınızde karsınızdakıde bu tavrı pek takmaz..kendı dusuncem boyle...

Son düzenleme:
bu arada ben kendi düşüncelerimi söylüyorum
yapıp yapmamak sana kalmış
sen şuan ilişkinin içinde olduğun için ve sevdiğin için
çok mantıklı düşünemiyorsun
ben 3. kişi olarak dışardan bakıyorum ilişkine
ama son sözüm
"kendine yazık etme"
:nazar::kahve:

anlıyorum canm.bende istemiyorum zaten böyle baskı altında.ben böyle degldm çünkü önceden....
herkes aynı şeyi söyledi zaten canm.dikkate aldım gerçektn.yorumlarınız içinde teşekkür edrim canm a.s.

aslında erkeklerın boyle davranmasının tek sebebı yıne bayanlar..maco tavırlar nedense hep bayanlara cazıp gelıyor..sevgılım kıskanıyor benı,nereye gıtsem merak edıyor,soyle kolluyor boyle sevıyor..bellı bır sure gectıkten sonrada adam bakıyor kız ne dese yapıyor sacmalıklarına hergun bır yenısı eklıyor..zaman gectıkten sonra bırde bakmıssınız kız kendı olmaktan cıkmıs,ahmetın mehmetın ıstedıgı kısıye burunmus....ama ınsan basta kendını bellı etmelı ..karakterını huyunu suyunu ..basta evet dedıgınız,kabullendıgınız bır seye sonradan tepkı gosterdıgınızde karsınızdakıde bu tavrı pek sallamaz..kendı dusuncem boyle...

zaten ilk başta tepki vermeyip şimdi sıkıldgmda tepki verdgim için hemen tartışma çıkıyo.sen artık benim istedklerimi yapmak istemiyosun çnlü soğudun benden diyo...
ama anlamıyo işte ilişkimiz için en iyiysini istedgimi....
ben üzülmemek için bu davranşlarını istemiyorum.ben üzülünce ilişki yıpranıyo dogal olarak....

canm böyle okuyunca umutlanıyorum işte.burda bi çok kişi evet benmde böyle bnzer olayım vardı ama atlattık,şimdi herşey yoluna giriyo diyo.bende atlatcağımıza inanıyorum...
dün burda anlatark bi nebze rahatlattım içimi....

ilk başta düşünemiyosun işte,daha fazlasını istiyo snra erkekler...
ama git gide dayanılmıycak hale geliyo.sonra ilişkiyi yıpratan ben olmuş oluyorum...
kendi koyduğu kurallar yüzünden olmuş olmuyo....
keşke bi sene öncesine dönebilsemde tüm bunlara neden olcak şeylere engel olabilseydim :1no2:

seni adına sevindm canm.herşey yolundaysa ne mutlu sana.inş benm içinde zaman aynı şeyi gösteriri......

dün msj attım tüm burda yazdıklarımı,içimdekileri....
aradı 2 saat flan knştuk...tartıştık bi ara.ben o an ki psikoloji ile ayrılalım dedm.ayrıldık sonra ama teli kapatmıyo.ben kapa diyorum kapamıyo.çünkü o da ayrılmak istemiyo biliyorum....
sonra kızlarla konuş bişe demiyorum tamam dedi ve anlştık.şuan ayrı değiliz ama doğal olarak bi soğukluk var.....
inş zamanla halletcez.unutmıycaz tabi ama inş daha iyi olur :Saruboceq:

saol canm benim düşüncelerin,desteğin için...yanmda olduğunuzu düşününce içim daha rahat oluyo
a.s.

canm benm burda yazdım.alıntı yapıyım dedim....

İnan canım bu konuyla ilgili oturup yazsam sayfalarca yazabilirim.
Ama yazmayacağım çünkü sinirime hakim olabileceğimi sanmıyorum, özellikle böyle konularda.
Arkadaşlar zaten söylenmesi gerekenlerin çoğunu söylemişler.
Sana tek diyebileceğim şu ki.

Bir birey olduğunu ve saygıyı hak ettiğini lütfen ama lütfen unutma....

İnan canım bu konuyla ilgili oturup yazsam sayfalarca yazabilirim.
Ama yazmayacağım çünkü sinirime hakim olabileceğimi sanmıyorum, özellikle böyle konularda.
Arkadaşlar zaten söylenmesi gerekenlerin çoğunu söylemişler.
Sana tek diyebileceğim şu ki.

Bir birey olduğunu ve saygıyı hak ettiğini lütfen ama lütfen unutma....

bende içimdekileri yazsam sayfalar olur canm :çok üzgünüm:
zaten artık tak etti herşey.diger sevgililer gibi norml bi ilişki sürmek istedgmi anlattm sonunda...şurda bi kaç gün üzülcem ama enazından ne istediggimi bilcek ve ona göre davrancak inş

Sen çok taviz vermişsin be güzelim bende aynıydım ilk yalımda onu kaybetmemek adına her dediğini yapıyodum ama bi baktım ki kullanılıyorum en küçük olayda trip yapıp çekip gidiyo arkasından ben yalvarıyorum bida olmicak diye tabi o benim yalvarıcağımı bildiği için zaten bu kadar kolay gidebiliyodu yada gitmekle tehdit edebiliyodu. En son ayrıldı benden hiç olmicak bi sebepten dolayı çok kırıldım ve aramadım 3 ay arada bana msj attı kandil mesajı filan çağrı attı yanıt vermedim beni kaybettiğini anlayınca kuzu kuzu geri döndü yalvardı ve o günden sonra asla taviz vermedim ne yaparsan kendine yaparsın. Ayy çok uzun oldu k.bakmayın ama yaptığının hata olduğunu anlatmaya çalışıyorum kısaca

Sen çok taviz vermişsin be güzelim bende aynıydım ilk yalımda onu kaybetmemek adına her dediğini yapıyodum ama bi baktım ki kullanılıyorum en küçük olayda trip yapıp çekip gidiyo arkasından ben yalvarıyorum bida olmicak diye tabi o benim yalvarıcağımı bildiği için zaten bu kadar kolay gidebiliyodu yada gitmekle tehdit edebiliyodu. En son ayrıldı benden hiç olmicak bi sebepten dolayı çok kırıldım ve aramadım 3 ay arada bana msj attı kandil mesajı filan çağrı attı yanıt vermedim beni kaybettiğini anlayınca kuzu kuzu geri döndü yalvardı ve o günden sonra asla taviz vermedim ne yaparsan kendine yaparsın. Ayy çok uzun oldu k.bakmayın ama yaptığının hata olduğunu anlatmaya çalışıyorum kısaca

ayy ne güzel yaaa...sorunlarınızı halledebldgnz için sevndm adına cnm...böyle duyunca çk mutlu oluyorum...inanıyorum çünkü armızın düzelcegine...herşeyn yoluna grcegne...

gece konuştuk.şimdiye kadr msj atmadı.bende bi uyandgmda attım zaten okdar...aramız limoni şuan

şekerim çok abartmış beaa okdr da olmaz erkek olsa neyse de kız arkdşna nie karışıyo bilmiyorm
alışkalıktan dolayı ben de bi kaç kez başkasına atcagım msjı ona attım
gerçekten dalgın olunca yapılıyo ve kötü olmuştu :)))
ufak tefek şeylerle kendinizi yıpratmayın bunu oturun konuşun bence hallolmuycak bişi diil
haya kısa zate ya tüketmeyin kendinizi :asigim:

X