sevgilimle tartıştım.çok üzgünüm :(

şekerim çok abartmış beaa okdr da olmaz erkek olsa neyse de kız arkdşna nie karışıyo bilmiyorm
alışkalıktan dolayı ben de bi kaç kez başkasına atcagım msjı ona attım
gerçekten dalgın olunca yapılıyo ve kötü olmuştu :)))
ufak tefek şeylerle kendinizi yıpratmayın bunu oturun konuşun bence hallolmuycak bişi diil
haya kısa zate ya tüketmeyin kendinizi :asigim:

tatlım kendi diyo hayt kısa tartışmaya degmez diye ama kendi kuralları yüzünden hayatı yaşıyamıyoruz :çok üzgünüm:
zamana bıraktık canm artık...görcez neolcak diye....herşey iyi olcak inş diyo bana...
:Saruboceq:

canım pes etme bence.senin dediğin gibi bikaçgün belki bikaç hafta sıkıntı yaşarsın ama ondan sonra rahat edecegıne emınım.ama sakin ve kararı olmalısın.karşısında çocuk olmadığını,yetişkin aklı başında bir kadın olduğunu hissettirmelisin ona.ben bunları büyük ölçüde aştığım için tavsiyelerde bulunayım dedim...tecrübeli olarak:))

ayy canm tavsiyelrini hep bekliyorummm :)))))
çok ihtiyacım var çünkü.soğuk soğuk msjlar atıyo şuan ama keyfm yernde....
üzül üzül bi yere kadar artık

en iyisini yapıyon tatlım...soğuk kanlı olmak en iyisi mantıklı düşünmek açısından.yani çocuk rolünden sıyrılıp yetişkin rolüne girmen gerekiyo bunun için canım...inşallah yoluna girer bian önce...öptm seni:))

en iyisini yapıyon tatlım...soğuk kanlı olmak en iyisi mantıklı düşünmek açısından.yani çocuk rolünden sıyrılıp yetişkin rolüne girmen gerekiyo bunun için canım...inşallah yoluna girer bian önce...öptm seni:))

destegin için gerçektn çok çok saol canm yaa.bende öptm seniii yerimseniben
a.s.

canm sen kendi ilişkimde de bu tür sorunlar var diyodun.düzeltmek istedgnde karşı mı çıktı peki.hayır benim dediklerim mi olcak dedi...

dinlemiyodu bile tatlım
bazen çok üzüldüğümü görüodu tamam dikkat etcem kendime dordu ama hep aynı hep üzdü beni hep istemediğim şeyler söyledi we bende asla ayrılmayız dediğim kişiden artık ayrılmak istedğimi anladım.
ben dediğim gibi anlıorum snei,bana da arkadşlarım ayrıl artık yeter seni üzdüğü diolardı ama ben bana olan sewgisinden emin olduğum için dewam ettim we üzülen hep ben oldum
we 3 yıllık aşkım bitti.alışıor insan zamanla henüz 2 ay oldu çok nadir arada msj atıor cewap yazmıorm we atlatılıyor.

benimde bi çocukluk arkadışım vardı.ozman benm sevgilim yoktu.onlara gidiyodum mesela,elinden telfn düşmezdi hiç.bırakta 2 dk konuşalım diyodum,çok siinir oluyodum bi erkeğe bu kdar odaklanmasına.dedim dedim ama başıma geldi işte :çok üzgünüm:

ama ben arkadaşıma flan gidiyorum bi sorun olmuyo.tek başıma veya kızlarla geziyorum.ona bişe demiyo ama mesaja takıntılı işte.....
bazı sevgililer var dakka başı msjlaşır.biz öyle değiliz.gerektğinde msj atarım sadece...
öyle her konuda da çok sıkmaz ama bazı şeyleri ayrıntılı inceliyo işte.....

artık zamana bıraktık herşeyi...artık çk üstelemycem bu konularda diyo.inş dediği gibi olur canm...
ama erkeklere çok fazla ödün verilmiycegni öğrendm.ilk ilişkide ögreniyo insan işte neyin neoldugunu......
a.s.[/Q anladım canım umarım herşey gönlüce olur ve erkek arkadaşınn dediği gibi olur inşallah kaydirigubbakcemile5 amaan erkek milleti işte hemen sahiplenme iç güdüsü ama bazen fazla ileriye gidebiliyolar dur demekte bizim elimizde unutmayalım a.s.

dinlemiyodu bile tatlım
bazen çok üzüldüğümü görüodu tamam dikkat etcem kendime dordu ama hep aynı hep üzdü beni hep istemediğim şeyler söyledi we bende asla ayrılmayız dediğim kişiden artık ayrılmak istedğimi anladım.
ben dediğim gibi anlıorum snei,bana da arkadşlarım ayrıl artık yeter seni üzdüğü diolardı ama ben bana olan sewgisinden emin olduğum için dewam ettim we üzülen hep ben oldum
we 3 yıllık aşkım bitti.alışıor insan zamanla henüz 2 ay oldu çok nadir arada msj atıor cewap yazmıorm we atlatılıyor.

:çok üzgünüm: 2 ay mo oldu.cnm benm yaa senn içinde zordur şu zamnlar.hayırlısı olsun artık diycek başka bişe yok....
aynı beni anlatmışsn cnm.beni sevdgnden emin oldugum için ayrılamıyorum.hani sevmese,bende mutlu deglilm ayrılalım diycem ama olmuyo işte....
zaten dersler flan derdim çok.bi de bunları kaldıramıyorum :KK43:(
kendimi derse vericem artk.üzülmemeye çalşcam....
oluruna braktım herşeyi...

anladım canım umarım herşey gönlüce olur ve erkek arkadaşınn dediği gibi olur inşallah kaydirigubbakcemile5 amaan erkek milleti işte hemen sahiplenme iç güdüsü ama bazen fazla ileriye gidebiliyolar dur demekte bizim elimizde unutmayalım a.s.[/QUOTE]

artık dur diycem.demezsem hata bende artık canm.gerçi geçmşte verdgm tavizler yüzünden de hatalıyım

kızlar anlatcak kimseyi bulamadım şuan.
içimi dökmek için yazıyorum :çok üzgünüm:
2 senedir beraberiz.birbirimizi çook seviyoruz.sık sık tartışsakta ayrılamıyoruz birbirimizden....
bu arada erkek arkadaşım çok kıskanç ve kuralcı biridir...
mesela ne yapsam mesajını ister.bi şikayetimde yok zaten.oraya gitcem buraya gitcem mesela hep atarım msjını....

asıl sorun=birinden bana msj geldiği zaman habersiz cevap yazmamı istemiyo...
bunada kabul tamam dedim.çünkü pek mesajlaştığm kimse yoktur.bi iki samimi arkdşm vardr....
bi kız arkadaşım mesaj atmıştı bana.bende mesj attm ama atcam diye erkek arkadşıma atmışım...
bende kıvırdım tabi.yalan söylüyosun bana diyo.habersiz yaptığım için baya bi tartıştık senağlama

şimdi diyceksiniz tek derdin bu olsa flan ama biz böyle küçük şeylerden tarışıyoruz işte.ve dakka başı ağlarım üzüntüden :çok üzgünüm:
bi anda 4 5 kilo bile kaybettim buyüzden...

ben sevgilimin güvenini nasıl kazanabilirim.ona kendimi nasl inandırabilirim kızlar?
onu kaybetmek istemiyorum senağlama
bilerek atmadım msjı dalgnlığıma geldi diyorum ama bana kendini inandır diyo offff

canım yanlış anlama ama bu nasıl bir ilişki türü?sen arkadaşlarına mesaj atarken neden ondan izin istiyorsunki.....:nazar:

yıllar önce üniversitedeyken benimde böyle bir ilişkim vardır benzer....çooook kıskançtı....kimseyle konuşamaz selam bile veremezdim 2yıl sürdü ama bana kan kusturdu en sonunda dedim ben ne yapıyorum yaa.....ayrıldım....olan sağlığıma oldu....42 kiloya kadar düşmüştüm sigara ve su içiyordum sadece mide rahatsızlığım oldu sonra....

yani kısacası sakın böyle tavizler verme....benim yaşımda ufaktı o zamanlar 20 falandım...şimdiki aklım olsa asla böyle biriyle birlikte olmam....olan sana olur...sen kendine saygı duyki karşındakide sana duysun....sen kişiliği olan bir bireysin...annenden babandan izin alıyormusun arkadaşlarına mesaj atarken?? ondan neden alasınki....

aman haa iyi düşün.....:kahve:

çok saçma ya kadınsal özel bişey yazcan onadamı söylicen yani böyle bi adam için aglamaya degmez bırak küs kalsın.

patient.t bitanem bu senin hayatın senin ilişkin sen rahatlamak için yazmışsın kimse seni yargılayamaz ama okudum ki hep fikirler ortak bir yerde toplanıyor
sevgilinin senin üzerinde kurduğu baskı yüzünden tepki alıyorsun sanırım
ama eğer bu ilişkiyi bu şekilde yaşayacaksanız ve böyle mutluysanız da sevgilini kızdıracak şeyler yapma
bence yine de senin bileceğin bir şey bu yüzden aman bu kadar baskı kurmasına izin verme aman herşeyde hesap mı vericeksin aman falan demeyeceğim
bu ilişki böyle yaşanacaksa biraz daha dikkatli olmalısın
demek ki sevgilin çok fazla kıskanç fazla otorite kurmayı seven bir adam

Erkek arkadaşın aşırı sahipleniciymiş cnm..
Sen de anladığım kadarıyla onun güvensiz olduğunu düşünüp ,,,güvenini nasıl kazanırımın peşindesin...Üzülüyosun doğal olarak...
Güvenini sen kazanmayacaksın ki cnm o önce kendine, sonra sana güvenecek hepsi bu...
Senlik bi durum yok...Ortada aldatma yok,terketme yok ,güvenilmeyecek ne yaptın ki:sm_confused:
Yapacağın tek şey onunla çok ciddi konuşmak;sengözlerimebaksanab
--------------
Sana demiş ki " bana kendini inandır!!!"

Sen ne de biliyo musun:

" 2 yıldır sen bana inanamadıysan ,ben sana 1 günde kendimi hiç inandıramam..."
Bu şekilde gururumu kırıyosun ve ben hakaret kabul ediyorum bu hareketini...
Kıskançlığını bi şekilde anlıyorum, sevdiğindendir diye kabulleniyorum...
Ama bu kadar büyütüp bana inanmıyorsan da sana yapacak açıklamam yoktur.
Bana ve sevgime artık inan ve bana güven..."

bana kalırsa güvensizlik meselesi değil bu...ağırlaştırılmış .sahiplenme duygusu -tatlicadiarzu-

ve sizin ilk ilişkiniz ..hatalar yapabilirsiniz yanlışlar yapabilirsiniz... ama uyarıları dikkate alın.. yıllar sonra keşke dememek için..

sizin üzerinize baskı kuran biri sizi çok seviyo değildir..

sizi çok seven biri bi gün püff diye ortadan kaybolabilir..bu yüzden hiç bi erkeği başınıza taç yapmamanızı öneririm ...

şurda ne akdar zamandır hayatınızda...ondan önce yoktunuz da onla mı var oldunuz ?

bunları düşünerek yaşayın ki ilşkiyi fazla taviz vermezsiniz belki -tatlicadiarzu-

cevaplandırılabilirse sormak istediğim bişi var ; erkek arkadaşınız sizle aynı yaştamı ? okuyormu ? yada mesleği nedir ? cevaplama k zorunda deilsiniz sadece merak ettim ..

patient.t bitanem bu senin hayatın senin ilişkin sen rahatlamak için yazmışsın kimse seni yargılayamaz ama okudum ki hep fikirler ortak bir yerde toplanıyor
sevgilinin senin üzerinde kurduğu baskı yüzünden tepki alıyorsun sanırım
ama eğer bu ilişkiyi bu şekilde yaşayacaksanız ve böyle mutluysanız da sevgilini kızdıracak şeyler yapma
bence yine de senin bileceğin bir şey bu yüzden aman bu kadar baskı kurmasına izin verme aman herşeyde hesap mı vericeksin aman falan demeyeceğim
bu ilişki böyle yaşanacaksa biraz daha dikkatli olmalısın
demek ki sevgilin çok fazla kıskanç fazla otorite kurmayı seven bir adam

canım benim innırmsn tek sen ilişkimizi her iki yönden aldın a.s.
ilişki yaşama tarzınız böyleyse böyle yapmalısın gibi şeyler dedin...
evet cnm yaaa çok kıskanç ve otoriter :çok üzgünüm:
bende artık daha dikkatli davranıyorum ve çok fazla baskı yapmaması için uyardm...anlayışla karşıladı.çok üzüldügümü gördü çünkü....
inş devamı da güzel olur ilişkimizin.şuan aramız iyi.herzaman ki gibi konuşuyoruz :)))
biz hep tartışırız ama küsemeyiz işte.
ama burda paylaşmak istediğimde çok bunalmıştım ve içimi döktüm :çok üzgünüm:
sadece aramzdaki sorunlar değildi,herşey üst üste gelince birine patlıyo işte insan...oda sevgilim oldu o an.....

saol canm yorumların için
a.s.

Erkek arkadaşın aşırı sahipleniciymiş cnm..
Sen de anladığım kadarıyla onun güvensiz olduğunu düşünüp ,,,güvenini nasıl kazanırımın peşindesin...Üzülüyosun doğal olarak...
Güvenini sen kazanmayacaksın ki cnm o önce kendine, sonra sana güvenecek hepsi bu...
Senlik bi durum yok...Ortada aldatma yok,terketme yok ,güvenilmeyecek ne yaptın ki:sm_confused:
Yapacağın tek şey onunla çok ciddi konuşmak;sengözlerimebaksanab
--------------
Sana demiş ki " bana kendini inandır!!!"

Sen ne de biliyo musun:

" 2 yıldır sen bana inanamadıysan ,ben sana 1 günde kendimi hiç inandıramam..."
Bu şekilde gururumu kırıyosun ve ben hakaret kabul ediyorum bu hareketini...
Kıskançlığını bi şekilde anlıyorum, sevdiğindendir diye kabulleniyorum...
Ama bu kadar büyütüp bana inanmıyorsan da sana yapacak açıklamam yoktur.
Bana ve sevgime artık inan ve bana güven..."

aradığımda bunların aynısını demiştim canm kaydirigubbakcemile3
çok çok saol yorumların için a.s.
ortada çok şükür bi aldatma sorunu veya benzeri halledilmiycek bişe yok....hallolcak tarzda sorunlarımız bizim...umarım bunlarda zamanla düzelir....uzun uzn konuştuk çünkü bu konuda ki tartışmamzdan sonra.....inş daha beter bi sorunla karşılaşmayız canm :Saruboceq:

Şekercim çünkü okuyup iki kişiden birini suçlayarak eleştirmek kolaydır biraz empati kurmak gerek birazda olayı bütünüyle görmek gerek. Burada konu olan sizin ilişkiniz ve ilişkiyi bu şekilde siz yaşıyorsunuz bunu yargılamak bana düşmez, zaten problemler buradan başlıyor. O yüzden ben konuyu bütünüyle görürüm varsa bi fikrim sana söylerim. Umarım farklı bir bakış açısından yorumlamamın faydası olmuştur.

bana kalırsa güvensizlik meselesi değil bu...ağırlaştırılmış .sahiplenme duygusu -tatlicadiarzu-

ve sizin ilk ilişkiniz ..hatalar yapabilirsiniz yanlışlar yapabilirsiniz... ama uyarıları dikkate alın.. yıllar sonra keşke dememek için..

sizin üzerinize baskı kuran biri sizi çok seviyo değildir..

sizi çok seven biri bi gün püff diye ortadan kaybolabilir..bu yüzden hiç bi erkeği başınıza taç yapmamanızı öneririm ...

şurda ne akdar zamandır hayatınızda...ondan önce yoktunuz da onla mı var oldunuz ?

bunları düşünerek yaşayın ki ilşkiyi fazla taviz vermezsiniz belki -tatlicadiarzu-

cevaplandırılabilirse sormak istediğim bişi var ; erkek arkadaşınız sizle aynı yaştamı ? okuyormu ? yada mesleği nedir ? cevaplama k zorunda deilsiniz sadece merak ettim ..

benden bi yaş büyük ve oda ünv okuyo canmmm....
evet doğru çok sevse bile hayatın ne getircegi belli olmuyo.bi bakarsınız ki yannızda artık yok.ama işte canm verdik bi kere tavizi...nerden bilcektim ki bu kadar çk sıkılcağımı....şimdi şimdi anlıyorum yanlış yaptığımı işte...bundan snrası için aynı şeyleri yapmıycm zaten....
a.s.

Şekercim çünkü okuyup iki kişiden birini suçlayarak eleştirmek kolaydır biraz empati kurmak gerek birazda olayı bütünüyle görmek gerek. Burada konu olan sizin ilişkiniz ve ilişkiyi bu şekilde siz yaşıyorsunuz bunu yargılamak bana düşmez, zaten problemler buradan başlıyor. O yüzden ben konuyu bütünüyle görürüm varsa bi fikrim sana söylerim. Umarım farklı bir bakış açısından yorumlamamın faydası olmuştur.

tbiki oldu canm benim.bazı insanlar yardım istediğim halde sadece bu tür ilişki tarzına olan öfkelerini,yanlış bulduklarını söylediler....ben yanlış oldunu biliyorum zaten ama a.s
ben sadece erkek arkadaşıma karşı olan davranışalrımın nasıl olması gerektiğini sormuştum...çünkü bi taraftan bişeleri düzeltmeye çalışırken,diğer taraftan da sevgilimin kalbini kırmak istemedim....

yinede herkesin yorumu için çook çok teşekkür edrim arkadaşlar
a.s.

Şu an aranızın iyi olmasına sevindim cnm...Biraz sen dikkat et,biraz da o etsin, anlaşıp gidersiniz böylece ,mutluluklara.s.

X