sevgilimle tartıştım.çok üzgünüm :(

rica ederimm canım benim yaa gerçkten ara ve direk knş yani söyle güsel güsel sakin sakin ben hiç sesimi yükselltmem anlıo zaten bozuldugumu ve üzüldügümü sölerim kırılırım aglarım hemn pişman olur af diler sende knş anlat ve deki eyer seviosan ileriyi istiosan bunlara dur demeliyiz çünkü çevremde öle olupta 5 yıl çıkıpta artık herşeyin afedersiniz cıvıgını çıkaran arkdaşlarım var öyle olmayın herşey zamnla düzelir yerine oturur allah ayırmasın inş hep mutlu olursun bitanem..
sevenler kavuşsunda gerisi önemli deil

inş canm yaa inş.
herşey zamanla düzzelir yerine oturur inş

kendisi de diyo zamanla bunlar olmuycak diyo.umut ediyorum bende

evet emin ol zmanla olmuycak artık öle bi yolda olcaksınızki sizden başka kimse olmuycak gülücek sevdigin bunlara hadi kalk şimdi yüzünü bi yıka kendine gel ve msj at sevdigine hayat kısa canım hiç bişey için insanları üzmeye kırmaya üzüldügünede deymez gittikden soraki anlaşılan kıymetin bi anlamı yokk

cnm bence deki bak bana zorla yaptırıyorsun sonrada ben zorla yapınca böle patlak veriyo de bana güveniyosan senden izin almıyım de arkadaşlarım rahatca konuşmak ve msj laşmak istiyorum de anlat güzelce anlat , anlamasaaaa deki sen bana güvenmiyorsun zora sokuyorsun bölee açık verincede yalanla suçluyosun sıklıdım artık de kapa teli yola gelirr :KK66: inşş yaa bana kalırsa dene insanlar iyilikten anlamıyooo ,ama yine son karar senin canım benim üzme kendiniiii

destegin için saol canm gerçekten...
bazen diyorum ona benim yaptıklarımı başka biri yapmaz diyorum...
off gerçktn çk sıkıntılıyım canm yaaa

bu kadar basit şeylerden tartışmaya degmiycegni anlamıyo işte

konu yazarkende dedm zatn.şuan knşcak kimse bulamaım yanmda.oyüzden içimi dökmek istedim buraya cnm :çok üzgünüm:

canim bak biz kizlarin en buyuk hatasidir bu hic bi erkek boyle davranmaz ama kizlar sevgilisi olunca direk olarak dunyadan soyutlanirlar sadece erkek arkadasi ile gorusmek icin disari cikarlar sadece denk gelirse arkadaslari gorurler onda da sadeece erkek arkadaslarindan bahsederler.
oyle soyle buyuk bi hatadir ki bu farkina dahi varmayiz.
kendi kendimize hayatimizi sinirlandirip yok ederiz.

en basta en yakin arkadaslarini kazanmakla ise basla sevgilini de yavas yavas alistir. tatli dil herseyin czumudur emin ol. bir mesaji dahi haber vermen gerekmiyor, birbiriniziin hayatini kolaylastirin zorlastirmayin. ve en onemlisi de guven meselesinden konulara girin.

hayat senin hayatin canim ilerde bir gun ne olcagini bilemezsin 20 yasimda hayati kendime ne hale getirmisimeyip ilerde bu guzel gunlerin icin uzulme.
cunku bir daha asla 20 yasinda olmayacaksin\ bu kadar genc bu kadar diri bu kadar kipir kipir olmayacaksin.

canım eminim tek mevzu mesaj da değildir.
daha biçok taviz vermişsindir bu kişiye, şimdi yavaş yavaş verdiğin tavizleri elinden almaya bakman lazım, yoksa tamamen ona endeksli bir hayatın olur, inşallah olmaz ama tutki oldu bigün gitti, bu kadar tavizden sonra elinde bi hayat bulamayabilirsin.
senin kendine ait bi de hayatın olmalı.
o giderse - ki bu herkes için olası, kimseyle sözleşmemiz yok- sadece yokluğuna üzülmelisin ama bitarafta akıp giden hayatın olmalı.
şuanda onun elinden birden bu tavizleri almaya çalışırsan o da sen de şaşırırsınız, yavaş yavaş, alıştıra alıştıra, sakince konuşarak yapabilirsin. mesela ona biz özel bişey konuşuyo da olabiliriz, bunları sana ben söylesem arkadaşım istemeyebilir diyerek mesaj konusunu çözebilirsin.

canim bak biz kizlarin en buyuk hatasidir bu hic bi erkek boyle davranmaz ama kizlar sevgilisi olunca direk olarak dunyadan soyutlanirlar sadece erkek arkadasi ile gorusmek icin disari cikarlar sadece denk gelirse arkadaslari gorurler onda da sadeece erkek arkadaslarindan bahsederler.
oyle soyle buyuk bi hatadir ki bu farkina dahi varmayiz.
kendi kendimize hayatimizi sinirlandirip yok ederiz.

en basta en yakin arkadaslarini kazanmakla ise basla sevgilini de yavas yavas alistir. tatli dil herseyin czumudur emin ol. bir mesaji dahi haber vermen gerekmiyor, birbiriniziin hayatini kolaylastirin zorlastirmayin. ve en onemlisi de guven meselesinden konulara girin.

hayat senin hayatin canim ilerde bir gun ne olcagini bilemezsin 20 yasimda hayati kendime ne hale getirmisimeyip ilerde bu guzel gunlerin icin uzulme.
cunku bir daha asla 20 yasinda olmayacaksin\ bu kadar genc bu kadar diri bu kadar kipir kipir olmayacaksin.

gerçekten çok iyi anlatmışsın.bi daha 20 yaşına gelemiycem.bu günlerimi bu kadar basit şeylerle tartışarak heba etmek istemiyorum.bugün gece mesj atarım veya konuşurum....
inş herşey yoluna girer istedgmz gibi olur....

gerçktn de öyle.dışarrı çksak sevgilimle buluşmak için olur hemen.
tek ben degl genelde gördgm bu...

söyledklerini konuşurken erkek arkadaşımada dile getircem canm benm çk saol

a.s.

canım bence sevgilinin eline ipleri çok fazlasıyla verdin.
bence bu kavganızda, sen kesinlikle özür dileme. Çünkü senin özür dilenecek bi durumun yok. Kabahat onda. Belki şimdi sen bir geri adım attımmı, o yalnız kalıp düşünecektir. Acaba ben nerde hata yaptım diye. O zaman aklı başına gelir diye düşünüyorum. Yada şöyle yap. Sevgilini karşına al karşılıklı yüz yüze konuşun, ve açık açık rahatsız olduğunu söyle. onun böyle kıskançlık tavırlarıyla bir yere varamayacağını...

canım eminim tek mevzu mesaj da değildir.
daha biçok taviz vermişsindir bu kişiye, şimdi yavaş yavaş verdiğin tavizleri elinden almaya bakman lazım, yoksa tamamen ona endeksli bir hayatın olur, inşallah olmaz ama tutki oldu bigün gitti, bu kadar tavizden sonra elinde bi hayat bulamayabilirsin.
senin kendine ait bi de hayatın olmalı.
o giderse - ki bu herkes için olası, kimseyle sözleşmemiz yok- sadece yokluğuna üzülmelisin ama bitarafta akıp giden hayatın olmalı.
şuanda onun elinden birden bu tavizleri almaya çalışırsan o da sen de şaşırırsınız, yavaş yavaş, alıştıra alıştıra, sakince konuşarak yapabilirsin. mesela ona biz özel bişey konuşuyo da olabiliriz, bunları sana ben söylesem arkadaşım istemeyebilir diyerek mesaj konusunu çözebilirsin.

bianda söylersem tepkisi olur elbet.yavaş yavaş alıştırmak istiyorum artık bu fikre.çünkü ben ve ilşki yıpranıyo artk....

tek mevzu msj degl tabi ama hallettik genl olarak....
bu fikirde iyi cidden.arkdşm istemiyo derim
a.s.

canım bence sevgilinin eline ipleri çok fazlasıyla verdin.
bence bu kavganızda, sen kesinlikle özür dileme. Çünkü senin özür dilenecek bi durumun yok. Kabahat onda. Belki şimdi sen bir geri adım attımmı, o yalnız kalıp düşünecektir. Acaba ben nerde hata yaptım diye. O zaman aklı başına gelir diye düşünüyorum. Yada şöyle yap. Sevgilini karşına al karşılıklı yüz yüze konuşun, ve açık açık rahatsız olduğunu söyle. onun böyle kıskançlık tavırlarıyla bir yere varamayacağını...

şuan benim hatalı oldugumu düşündüğü için yalnz kalıp ben ne yapmışım demez...
ben ona yanlış şeyler yaptığını anlatmalıyım....

en mantıklısı karşıma alıp tüm içimdekileri söylemek olcak...
sonuç neolursa olsn artk

tabi tek taraflı değilki :))) belki kız istemiyo her mesajının önce rtükten geçmesini yerimseniben

Anladığım kadarıyla fazla hassas senin sevgilin. o zaman dediğin gibi karşına al konuşa.s.. Ama nolur gidipte adama sinirli sinirli bağırıp, çağırma. İlk önce bi güzel sakinleş. Ne konuşacağını, tatlı dille nasıl anlatabilirsin, ilk önce bir düşün ondan sonra konuş derim :1hug:

Anladığım kadarıyla fazla hassas senin sevgilin. o zaman dediğin gibi karşına al konuşa.s.. Ama nolur gidipte adama sinirli sinirli bağırıp, çağırma. İlk önce bi güzel sakinleş. Ne konuşacağını, tatlı dille nasıl anlatabilirsin, ilk önce bir düşün ondan sonra konuş derim :1hug:

o hassas ben ondan hassasım cnm benm....
yanndayken konuştugumzda sorunlarımızı,direk ağlıyorum tutamıyorum kendmi....
üzülüyorum aramzdaki bu tür sorunlara.bagırıp çgrmam cnm zaten aramz kötü,daha da kötü yapar Allah korusun...

peki kavganızdan beri konuştunuzmu bu gün hiç canim ?

hııımmmm anladım:nazar:
Bence özür mesajı felan değilde. Gece yatmadan önce güzel bir aşk mesaji cek sevgiline, arayı biraz olsun yumuşatır diye düşünüyorum:asigim:

hııımmmm anladım:nazar:
Bence özür mesajı felan değilde. Gece yatmadan önce güzel bir aşk mesaji cek sevgiline, arayı biraz olsun yumuşatır diye düşünüyorum:asigim:

sen cidden romantiksin denisecimmm yerimseniben
gece yatmadan herşeyi msj atcam zaten cnm...
özür asla dilemem zaten :kızgın:

X