sevgilimle tartıştım.çok üzgünüm :(

cnm benim yaa gerçekten erkeklerin genelinde bu huy var sanırım ama biz kızlar çok zor durumda kalıyoruz yapamıyacağımız şeyleri kabullenip susuyoruz sonra asıl o zaman tartışmalar çıkıyor bak sende arkadaşına diye o msj atmışsın yanlışlıkla işte,belliki sende arkadaşlarınla rahatca msj laşmak istiyorsun birazda bizler erkekleri bölee alıştırıyoruzz yaniii

evat canm yaaa.kabulleniyoruz başta malesef işte.bana rahatça msjlaşma şeyini verse,belki ben kendi içimden gelerek diycem...

bak aşkım şuan arkaşmla knşuyorum diye.bişeleri zoraki yaptırınca insan doluyo doluyo ve patlıyo işte

bu erkekler insanı bi zaman sonra ruh hastası eder valla,,,şimdi sevdiğiniz için size pek zor gelmesede zamanla daha ii anlayacaksınız ne demek istediğimizi...

ya canım seviosan biraz onun isteklerini kendi düşüncelerinide katarak yap sende ondan iste bakalım onun tepksini ne oalcak oda yapıosa fazla sesini çıkartma ama kız arkdaşlarına attıgın msjdan bile haberi olması bilmiorumki yani ben sevdigimde mesela tlfnla knşurken dier tlfnuma msj gelio sesini duyuo kimden geldi oku dio mesela böle şeyler herkesde olur ama o izin biraz garip ben ilkten erkek ardkaşlarına msj ataacagın zamn haber vermeni istio anladımki benim hiç erkek arkdaşım yoktur aslada olamazmış sevgilim dio bende istemiorumzatnnn:)

erkek konusuna hç girmiyorum zaten.çünkü arkadş olmamıı istemiyo öyle konuşiyim msjlaşıyım flan...

offf seviyorum daa napcm bilmiyorum....
bunu nasl halledeblirm sizce

canım ilerde kaybettiğin arkadaşların,eğitimin,gençliğin,kişiliğin için pişman olmassın umarım....

evt cnm haklısın sıkmasa seni sen zaten sölersin ona ama işte erkeklik duyguları var onları öne çıkaracaklar başka bişe değil üzme kendini çek resti üff aman hep onların dediğimi olacak ben de çok çektim ayrıldım ,yaa insan sevdiğine böle yapmamalı bence yaa off iyi insan yok bu şu dünyada benimde sinirlerim bozuldu bak :KK43:

bu erkekler insanı bi zaman sonra ruh hastası eder valla,,,şimdi sevdiğiniz için size pek zor gelmesede zamanla daha ii anlayacaksınız ne demek istediğimizi...

annemde diyo.ağlıyosun ama zamnla daha iyi anlıycaksn diyo...

biz kadınlar erkeklerden daha duygusalız,,o yüzden her ilişki sonunda erkekler değil üzülen,eve kapanıp günlerce gözyaşı döken,sizin gibi yemek yemiyip kilo kaybeden hep bizler oluyoruz....erkekler ise ooo çok mu zor nerde akşam orda sabah hiçte tınlamıyolar..biraz akıllı olalım hanımlar lütfen,ona muhtaçmışız gibi şımartmayalım şu erkekleri

bi de ilk sevgilim daha.yaşın küçük mü diyceksiniz ama 20 yaşndaym...

evet tavizi verdim en başta ama daha neyin ne oldugunu bilmiyodum ilşki adına...şimdi çekiyorum ceremesini

tartismayalim diyerek sustugun seyler yarin bir gun canini cok yakar arkadasim haberin olsun bu durumu simdi duzelttin duzelttin yillaaarca boyle devam eder gider.

tuhaf insaniz vesselam

senin kendinden ödün verdigin kadar benliginden vazgectigin kadar

ACABA ODA BAZI SEYLERDEN VAZGECIYOR MU COK MERAK ETTIM

kusura bakmayin

canım ya sakin ol ara knş deki bak bitanem böle böle bana güven yanımda olduğun sürece bu ilişkiye zarar verecek bişe yapmam böle tatlı dille knş sakinleştir onuda sana güvenmesini iste yavaş yavaş o haber vermeleri kaldıralım de çünkü benim knştugum insanları azda olsa biliosun bunlar çocukca şeyler biz ileriye bakan insanlarız faln de daha sıkı baglanalım de böle şeyler yüzünden tartışıp aşkımızı yıpratmak istemiorum faln bişeyler de kızzz:)
yani onun hoşuna gider bunlar çünkü benimkinin gidio yani böle knş üzülme
zamnla geçer ya o seviodur ondan paylaşamıodur ama kızları bile bilmek istemesi seni bogar yani bunları söyle arada dokundurucu laflar et deki sen iyiligimi isterken beni üzüosun güven olmadan bişe olmaz vs

kendını bu kadar yıpratmana degmez hıc kımse ıcın degmez..sevıosun asıksın ama bı dur yaaa..bu nedır yani??ruh hastası gıbı ne demek ayse mesaj attı bnde ona su mesajı yazıorum senın ondan ayrı bı hayatın mutlaka olmalı sonrasında cok pışman olursun pencereden bakamayacak sevıyeye gelırsın saka degıl.. mantıklı olmayan her davranısı açıklamalı sana .. kız arkadasına mesaj yazıo olman senden suphelenmesıne gerekce degıl bu nasıl bı sacmalık yaa ılk defa duyuyorum...

o zaman zararın neresinden dönsem kardır deyip şu kuralları değiştireceksiniz.
sıkıyönetimi kaldırıp,demokrasiye geçeceksiniz..:kahve:...

kesinlikle! boyle iliski mi olur arkadasim bu kadar taviz vererek kendini yok edersin ve bir bakarsin ki bir gun ondan baska hicbisi yok hayatinda. yerimseniben

canım ya sakin ol ara knş deki bak bitanem böle böle bana güven yanımda olduğun sürece bu ilişkiye zarar verecek bişe yapmam böle tatlı dille knş sakinleştir onuda sana güvenmesini iste yavaş yavaş o haber vermeleri kaldıralım de çünkü benim knştugum insanları azda olsa biliosun bunlar çocukca şeyler biz ileriye bakan insanlarız faln de daha sıkı baglanalım de böle şeyler yüzünden tartışıp aşkımızı yıpratmak istemiorum faln bişeyler de kızzz:)
yani onun hoşuna gider bunlar çünkü benimkinin gidio yani böle knş üzülme
zamnla geçer ya o seviodur ondan paylaşamıodur ama kızları bile bilmek istemesi seni bogar yani bunları söyle arada dokundurucu laflar et deki sen iyiligimi isterken beni üzüosun güven olmadan bişe olmaz vs

çok saol canm yaaa
ne yapmam gerektiğini söylediğn için çk saol

..........arkadaşlar ben yaptığım ve verdiğm tavizin yanlş oldugunu biliyorum............

ben sadece ne yapabilirim bundan sonrası için.
biraz sakinleşiyim dediklerini konuşcam canm çk saol grçktn
a.s.

canm benim bende tam bunu diyorum işte.....

zararın neresinden dönsem kardır evet ve bu davranışını yeni bi tartışma çıkmadan nasl halledeblirim bunu ögrenmk istiyorum
a.s.

rica ederimm canım benim yaa gerçkten ara ve direk knş yani söyle güsel güsel sakin sakin ben hiç sesimi yükselltmem anlıo zaten bozuldugumu ve üzüldügümü sölerim kırılırım aglarım hemn pişman olur af diler sende knş anlat ve deki eyer seviosan ileriyi istiosan bunlara dur demeliyiz çünkü çevremde öle olupta 5 yıl çıkıpta artık herşeyin afedersiniz cıvıgını çıkaran arkdaşlarım var öyle olmayın herşey zamnla düzelir yerine oturur allah ayırmasın inş hep mutlu olursun bitanem..
sevenler kavuşsunda gerisi önemli deil

kesinlikle! boyle iliski mi olur arkadasim bu kadar taviz vererek kendini yok edersin ve bir bakarsin ki bir gun ondan baska hicbisi yok hayatinda. yerimseniben

konu yazarkende dedm zatn.şuan knşcak kimse bulamaım yanmda.oyüzden içimi dökmek istedim buraya cnm :çok üzgünüm:

cnm bence deki bak bana zorla yaptırıyorsun sonrada ben zorla yapınca böle patlak veriyo de bana güveniyosan senden izin almıyım de arkadaşlarım rahatca konuşmak ve msj laşmak istiyorum de anlat güzelce anlat , anlamasaaaa deki sen bana güvenmiyorsun zora sokuyorsun bölee açık verincede yalanla suçluyosun sıklıdım artık de kapa teli yola gelirr :KK66: inşş yaa bana kalırsa dene insanlar iyilikten anlamıyooo ,ama yine son karar senin canım benim üzme kendiniiii

X