Sevgilimle korunmasız iliskiye girdim pembe akinti geliyor

Al gör o kadar yazdın ya
Yani ne var bunda ben anlamadım gerçekten hani siz insan değil misiniz film dizi izlerken de mi kan gormuyosunuz ne var pislik mi var birşey mi var gerçekten yazdigima pişman oldum
3.kez paylastiginiz gorseli silerek alintiladim.Emin olun okuyanlarda pisman oldu, inat icin gorsel tekrari nedir ya rahatsiz olan bakmasin dedikten sonra gozumuze soktunuz

Türkiye'de yaşıyoruz doğal değil mi çünkü cinsellik ayıp utanç verici bir şey olarak algılandığı icin
Oldu yaşadığın coğrafya kaderin deyip susalım.
En başta sevgilin başkasıyla oldu mu? Biliyor musun? Korunmasız ilişki kadın için tehlikeli. Sevgilin başkasından hastalık kapmış olabilir sana da bulaşabilir.
Geri çekilme ve ella kullanmanız gebelik ihtimalini ortadan kaldırmaz düşük olsa bile bir ihtimal var.

İkimizin de ilkiydi malesef çok pişmanım

İlk olmasına rağmen bir de korunmasız yaşamış bana -3iq diyo bir de bana
çok mutsuzsun dimi üzülüyorum sana
Mutsuz kötü pis enerjini lütfen insanların üzerinden çek işin gücün yok belli burda millete laf yaptığına göre yazık sana canım
Ayrıca korunurum korunmam bu seni ilgilendirmez ben burda sorumu sordum bilgisi olandan yardımcı olmasını istedim bitti
Boş yapma daha fazla hadi kezo

Evet aşırı mutsuzum ölüyorum mutsuzluktan nolur yardım et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…