Sevgilimle korunmasız iliskiye girdim pembe akinti geliyor

rumeysaadf

Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
37
-33
22
ilk defa ilişkiye girdim çok acı ve ağrı yaşadım korunmadik sevgilim kendisini geri çekti o an vajinamdan kan gelmedi ama ertesi gün kilodumda kan vardı peceteye sildigimde pihtili şekilde baya kan geldi ve ne olur ne olmaz diye ertes72 ictim bugun de pembe kan geliyor sizce neden olur
Bacaklarim vajinam ve kasıklarım çok agriyordu bugün üçüncü gün sağ kasik tarafımda çok ağrı var hareket edince yogunlasiyor

1. Foto ertesi gün gelen kan 2. Fotoğraf bugün gelen pembe kan (fotoğraflar için özür dilerim en az şekilde çekmeye çalıştım)

Kaç yaşındasın

Kizlik zarindir bu, normal. Korunmasiz iliskiye girdiysen ve ilkse zarina zarar verirsin ve kan gelir. Bunu bilmiyo musun, lutfen 18 yasindan kucuk olma, tamam bunun bir yasi olmaz olamaz ama, daha kan gelme durumunu bilmiyoken iliskiye girmek ne kadar buyuk bir risk farkinda misin?

Ha birde korunmasız ilişki olmuşsa gebe olma ihtimalinde var yani
Gebelik oyle cat diye olabilen bi sey degil, yumurtanin sperme adaptasyon suresi var simdi arkadasi gereksiz yuklemeyelim zaten cani yeterince sıkkın ve ilac da kullanmis. Ama o ilaclar oyle kafaya gore alinmaz bunun bilincinde ol, t*cavuz durumlarindan baska kullanmayin ve yilda maksimum 2 kez kullanin diyolar eger cok zorda kaldiysaniz o da. Cunku kist yapiyor. Hormonlari adet duzenini mahvediyor. Lutfen bilinclenin.

Vallah canım şu bir gerçek tek ilişkiyle bir sürü insan gebe kalıyor. Korunmasız ilişki gebe ihtimalini de getirir. Yüzde yüz gebe olursun demedim olasılıktan bahsettim

Erkekler kapatilsin artik gercekten :) 21 yasindaki guzel arkadasima da cinsel hastaliklar yonunden korunmasi gerektigini ozellikle vurgulamak istiyorum, lutfen kondom istemiyorum diyen hickimseye itibar etme erkekler ordan burdan kadina hastalik tasimaktan baska hicbir sey yapmiyorlar, madem bu dunyaya adim attin artik sorumluluklarin kendine dikkat etmekle basladi

Daha önceki paylaşımlarda fotoğraf paylaştıklarını gördüğüm için attım ayrıca ne var bunda rahatsız olduysan bakma madem
Bakmadan rahatsız olmasını beklemeniz de çok komik. Siz fotoğraflı diye belirtseydiniz ben de dahil birçok kişi bakmazdı diye düşünüyorum. Ayrıca çemkirmek yerine kusura bakmayın demeniz gerekiyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…