Sevgilimle korunmasız iliskiye girdim pembe akinti geliyor

Erkekler kapatilsin artik gercekten :) 21 yasindaki guzel arkadasima da cinsel hastaliklar yonunden korunmasi gerektigini ozellikle vurgulamak istiyorum, lutfen kondom istemiyorum diyen hickimseye itibar etme erkekler ordan burdan kadina hastalik tasimaktan baska hicbir sey yapmiyorlar, madem bu dunyaya adim attin artik sorumluluklarin kendine dikkat etmekle basladi :KK52:
Teşekkür ederim yani ilk defa yasadigim için çok gerginim bir şey olmaz ilaç kullanırsın dedi bana ben de bilmiyordum açıkçası kendini geri çekti ama ya geldiyse diye çok korkuyorum ertesi gün hapı ictim ama yine de ihtimal var bir de eczacı ertes vermişti ama bu hapın koruma oranı ellaya göre çok dusukmus diye okudum umarım bir sey olmaz cidden sıkıntıdan depresyona girdim çok pişmanım keşke izin vermeseydim

Bakmadan rahatsız olmasını beklemeniz de çok komik. Siz fotoğraflı diye belirtseydiniz ben de dahil birçok kişi bakmazdı diye düşünüyorum. Ayrıca çemkirmek yerine kusura bakmayın demeniz gerekiyordu.
Farkındaysanız zaten kusura bakmayın diye orda belirtmiştim en altta fotoğraf olduğu açık açık yazıyor fotograflarin açıklamasını yazmışım okusaydin acmazdin boş boş konuşma çık o zaman basliktan

Daha önceki paylaşımlarda fotoğraf paylaştıklarını gördüğüm için attım ayrıca ne var bunda rahatsız olduysan bakma madem
Ne var bunda mi? Cok merak ediyorum evde annenize, Kardeşinize kukunuzi sildigniz peceteyi gösteriyor musunuz? Ne var bunda diyor ,bakma diyor bide başlıkta kanlı peçete koydum deseniz girmezdik

Whatsapp gruplarına da atın bu fotoğrafları madem normal ve kimse rahatsız olmaz, herkes görsün. Hem bilgi verirler.
Fotoğraflarda ne var anlamadım burda hepimiz kadınız degilmi aşırı derecede rahatsız edici bir resim mi var pecetede bir iki damla kan var sadece bundan mi igrendiniz o zaman siz ped alırken kara poşet de istiyorsunuzdur

Farkındaysanız zaten kusura bakmayın diye orda belirtmiştim en altta fotoğraf olduğu açık açık yazıyor fotograflarin açıklamasını yazmışım okusaydin acmazdin boş boş konuşma çık o zaman basliktan
Hâlâ çemkiriyorsunuz.

Fotoğraflarda ne var anlamadım burda hepimiz kadınız degilmi aşırı derecede rahatsız edici bir resim mi var pecetede bir iki damla kan var sadece bundan mi igrendiniz o zaman siz ped alırken kara poşet de istiyorsunuzdur
Mesaj tekrarı

Mesaj tekrarı

Git gerginliğini başka yerde at madem rahatsız oldun ne girip girip yaziyosun ben burda bir tane rahatsız eden bir şey göremiyorum daha önce diğer başlıklara baktım internetten yani neler paylaşılmış
Fotoğraflar ben de açılmadı ki? Ben görmedim yani. Burada fotoğraftan ziyade konuyu açarken ki konu başlığına fotoğraflı yazmayışına tepki gösteriliyor.

Git gerginliğini başka yerde at madem rahatsız oldun ne girip girip yaziyosun ben burda bir tane rahatsız eden bir şey göremiyorum daha önce diğer başlıklara baktım internetten yani neler paylaşılmış
Arkadaşım bu platformda yasak banlanırsın. Sana insanlık yapıp açıklıyoruz yok illa çirkinleşeceksin

Al gör o kadar yazdın ya
Yani ne var bunda ben anlamadım gerçekten hani siz insan değil misiniz film dizi izlerken de mi kan gormuyosunuz ne var pislik mi var birşey mi var gerçekten yazdigima pişman oldum

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani şimdi birisi buraya kolu kanarken bir resim atsa da böyle igreniyor musunuz ya da ne bileyim burun estetigi olmuş biri fotoğraf atsa burnu kanlı gözleri sis şekilde bundan rahatsız oluyormusunuz?
Bu yaptığınız tamamen kadınliktan iğrenmek gibi bişey sırf ordan geldiği için bu tepkilr

Yani şimdi birisi buraya kolu kanarken bir resim atsa da böyle igreniyor musunuz ya da ne bileyim burun estetigi olmuş biri fotoğraf atsa burnu kanlı gözleri sis şekilde bundan rahatsız oluyormusunuz?
Bu yaptığınız tamamen kadınliktan iğrenmek gibi bişey sırf ordan geldiği için bu tepkilr
Tam üstüne bastın☺️

X